Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGA 2011: Intro z Diablo III trafiło do sieci

32 postów w tym temacie

<Próbuje się powstrzymać ze wszystkich sił>
Nie no osobiście wolę poczekać aż pudełeczko trafi w moje rączki i wtedy obejrzeć ten cinematic żeby zabawy sobie nie psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowy design rysunkowy - wyśmienita robota.

I tylko 2,5 minuty?! MOAR!!! ;)

No i daty premiery jak nie było, tak nie ma. Buuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest klasyka Bllizarda. Na ich trailerach zawieść się nie da, jak powiedział kolega wyżej.
Szkoda, że tylko 2,5minuty, ale w tym cała magia. Człowiek czeka czeka, a jak wyjdzie gra, rzuca się na nią jak zwierz. Osobiście czekam na trojkę już kilka dobrych lat. I poczekam jeszcze tyle, ile zażyczy sobie Blizzard by dopracować tą grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 08:38, Tomekku napisał:

<Próbuje się powstrzymać ze wszystkich sił>
Nie no osobiście wolę poczekać aż pudełeczko trafi w moje rączki i wtedy obejrzeć ten
cinematic żeby zabawy sobie nie psuć.


Popieram. Choćbym się miał przykuć jak Tal Rasha to powstrzymam się do premiery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie że hejtuje, ale dla mnie to wygląda zwyczajnie słabo. W cinematicach z D1 i D2 było czuć klimat, chociaż fabuły w nich było za grosz. Ten tutaj jest jakiś bezpłciowy i taki... drewniany, nie powoduje ciarów na plecach ja trailer Watch of the Lich King czy nawet cinematice sprzed premiery SCII. Black Soulstone wypadł imo o wiele lepiej chociaż sam też nie był jakoś niewyobrażalnie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak daty premiery na VGA świadczy że Diablo nie wyjdzie w Q1 2012, a marzec to miesiąc dla ME3... z prostej dedukcji możemy się spocziewać D3 w kwietniu najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 10:18, KERMIz napisał:

A dlaczego wiedźmin 2 nie był nominowany w kategorii na najlepsze rpg roku?


Bo nie wyszedł na konsole.
Wiedz, że te nominacje praktycznie olały PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować