Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGA 2011: Intro z Diablo III trafiło do sieci

32 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2011 o 08:38, Tomekku napisał:

<Próbuje się powstrzymać ze wszystkich sił>
Nie no osobiście wolę poczekać aż pudełeczko trafi w moje rączki i wtedy obejrzeć ten
cinematic żeby zabawy sobie nie psuć.


Masochista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Blizza powinni zrobić w końcu jakiś porządny film w takiej technologii animacji !
Bełkocze o tym od czasu jak w przerywnikach do Warcrafta 3 szczena mi opadała [na tamte czasy filmiki z W3 to było coś nieziemskiego...do dziś z resztą są fenomenalne]...

Co do D3... czekamy oj czekamy...
Jeśli TOR zainteresuje mnie na tyle, żeby ogrywać sobie ze znajomymi PVE i sporadycznie PVP to do spółki z D3 będą to zapewne dwie jedyne gry w które będę pocinał przez następne lata [oprócz singlowych jakiś perełek jak potencjalna kolejna cześć Batmana... ale z sieciówek, tylko te dwie pozycje mnie interesują]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest intro Diablo III to się trochę zawiodłem, ciągle pamiętam genialne intro do Diablo II. W każdym bądź razie filmik jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 10:11, SarenkaB napisał:

Black Soulstone wypadł imo o wiele lepiej


Dokładnie to samo pomyślałem.
Ok, jakościowo oczywiście Blizz stanął jak zwykle na wysokości zadania, ale jak na intro to takiej gry jak D3 to klimatycznie jest po prostu słabo. Zero napięcia czy jakichś większych emocji. Przy tym intro do D2 po prostu było dziełem sztuki.
No ale cóż, na D3 i tak czekam i mam nadzieję, że dłużej niż 6 miesięcy czekać nie będzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik fajny, ale jak tak patrzę na trailery z samej gry, to gra wygląda niespecjalnie. Za bardzo to "ubajkowili" na kształt torch lighta. Gra na mój gust zatraciła wiele ze swojej epickości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować