Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ogromny sukces Sony - ponad 400 tysięcy konsol PlayStaion 3 w polskich domach!

32 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Polski oddział firmy Sony ma powody do zadowolenia. Jego przedstawiciele poinformowali media, że sprzedaż konsoli PlayStation 3 w naszym kraju ukształtowała się na poziomie aż 400 tysięcy sztuk!

Przeczytaj cały tekst "Ogromny sukces Sony - ponad 400 tysięcy konsol PlayStaion 3 w polskich domach!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 10:25, Humunkulus napisał:

Ale to jest wynik na rok 2011 czy od premiery konsoli?


Od premiery :x U nas nie Japonia, żeby co tydzień schodziło po 50 tys. konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 10:13, fenix00 napisał:

A ja zapytam , cóż to za "Program Lokalizacje 2."0 ? Bo jakoś z stereo mi się kojarzy
:)

Oznacza to, że każda gra od Sony jest w pełni lokalizowana na język polski - bez wyjątku. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 11:39, kodi24 napisał:

Większość z nich juz przecież można kupić za mniej niż 100zł, nie licząc może tych
paru najnowszych;

Mam na myśli premierówki i prawie premierówki, a nie edycje Platinum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 10:12, Janek_Izdebski napisał:

Dlatego ceny polskich exclusive''ów Sony na PS3 powinny pójść w dół! Efekt skali się
kłania. :)

Jak dla mnie to świetny powód, żeby ceny pozostały te same. Skoro jest popyt(który chyba nawet rośnie) to nie ma powodu, żeby zmniejszyć cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2011 o 11:50, ScaredOfGhosts napisał:

Jak dla mnie to świetny powód, żeby ceny pozostały te same. Skoro jest popyt(który chyba
nawet rośnie) to nie ma powodu, żeby zmniejszyć cenę.

Jak komuś mamusia daje pieniądze na gry i wszystko inne to na ceny nie narzeka, ale pomyśl o tym że niektórzy ciężko pracują za niewielkie pieniądze niestety a też chcą pograć od czasu do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 11:56, Ifym napisał:


> Jak dla mnie to świetny powód, żeby ceny pozostały te same. Skoro jest popyt(który
chyba
> nawet rośnie) to nie ma powodu, żeby zmniejszyć cenę.
Jak komuś mamusia daje pieniądze na gry i wszystko inne to na ceny nie narzeka, ale pomyśl
o tym że niektórzy ciężko pracują za niewielkie pieniądze niestety a też chcą pograć
od czasu do czasu...


To się kupuje reedycje za 80 - 100 zł. W tym roku z "nowości-nowości" na PS3 kupiłem LA Noire i Uncharted 3 tylko. Pozostałe gry w reedycjach, w cenach nie przekreczających 99zł.

PS - Osti, wiadomo coś o sprzedaży PSP w naszym kraju? W sumie bardziej sensowna informacja, jako, że PSP odchodzi do lamusa, to fajnie by było coś takiego wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 11:56, Ifym napisał:


> Jak dla mnie to świetny powód, żeby ceny pozostały te same. Skoro jest popyt(który
chyba
> nawet rośnie) to nie ma powodu, żeby zmniejszyć cenę.
Jak komuś mamusia daje pieniądze na gry i wszystko inne to na ceny nie narzeka, ale pomyśl
o tym że niektórzy ciężko pracują za niewielkie pieniądze niestety a też chcą pograć
od czasu do czasu...

Nie do mnie powinieneś kierować swój żal:) Ja tylko gdybam na temat polityki cenowej...
A jak już ktoś wysupłał ten 1000 zł, to myślę, że od czasu do czasu na grę go stać. Nawet jeśli nie na premierówkę to na używkę z allegro albo reedycję, o czym była mowa wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że na reedycje trzeba czasami czekać baaardzo długo. We Francji gry kosztują tyle co u nas a zarabiają tam dużo więcej, gdzie tu sprawiedliwość? Pozbawiają nas opcji typu Mubi czy VidZone, ale za gry mamy płacić tyle samo co kraje które te opcje mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 12:10, Ifym napisał:

Tylko że na reedycje trzeba czasami czekać baaardzo długo. We Francji gry kosztują tyle
co u nas a zarabiają tam dużo więcej, gdzie tu sprawiedliwość? Pozbawiają nas opcji typu
Mubi czy VidZone, ale za gry mamy płacić tyle samo co kraje które te opcje mają.

Wiesz, zawsze było tak, że kto ma pieniądze ten ma lepiej. Świata nie zmienimy :)
Za to rynek PC pod względem cenowym wygląda u nas lepiej. A zawsze można dorwać coś taniej na Steam(w ramach promocji). Zawsze to jakieś pocieszenie względem drogich gier konsolowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A id...om z EA nie chciało się nawet zlokalizować ME2 mimo, że kosztowałoby to ich jakąś godzinę pracy jednego człowieka. Po co skoro można wydać wersję angielską i mieć polskich graczy mających PS3 w dupsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że marka Sony jest w Polsce tak popularna.
No ale to też zasługa naprawdę dobrej promocji, reklamy i nie olewania polskiego rynku.
Takie Nintendo ma np. Polskę kompletnie w poważaniu, a ich spoty reklamowe to wręcz jakaś kpina. Widzieliście np. reklamę 3ds?
http://www.youtube.com/watch?v=NAMd4934Cbg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, akurat parę dni temu nabyłem sobie na święta swój egzemplarz PS3. Póki co, pewnie muszę się przyzwyczaić, ale np. jak odpaliłem sobie Gran Turismo 5 to się zawiodłem na koszmarnej wręcz grafice w porównaniu do Forzy 3, którą mocno ograłem na swoim Xksie. Bankowo pad od PS3 jest gorszy niż Xksa, mniejszy, bardziej plastikowy, mniej wygodny, mało precyzyjne przyciski, choć leciutki w porównaniu do tego Xboksowego. No i prędkość pobierania plików przez PS3 z netu jest koszmarna niestety póki co, bez porównania do tego jak to szło przez Xksa na tym samym kabelku, ale widzę po tematach na forach, że problem powszechny dość przy PS3, tak u nas jak i za granicą. No nic, zobaczymy :) póki co "jako tako po japońsku" :))) mam nadzieję, że z biegiem czasu zadowolenie tylko wzrośnie, oby! Pozostaje dzisiaj przetestować konsolkę na L.A. Noire i oceniać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować