Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Gra roku 2011 na gram.pl - kategoria: najlepszy shooter

26 postów w tym temacie

Michał Ostasz

W 2011 z wirtualnych karabinów wystrzeliliśmy tony cyfrowego ołowiu. Przedstawiamy Wam pięć najlepszych, naszym zdaniem, gier, gdzie treść stanowi właśnie opróżnianie magazynków. Chcecie wiedzieć którą z nich uważamy za najlepszą?

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Gra roku 2011 na gram.pl - kategoria: najlepszy shooter" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, BF3 - nie, nie każdy chciał być żołnierzem. Dla przykładu wielu chciało być piłkarzami albo astronautami. Albo innym badziewiem, którym i tak nie zostaliśmy :)

Co do shootera - mój głos na Crysis 2. BF3 przehypowany, MW3 - przejedzony. GoW3 fajny ale ustępuje. Bulletstorm za krótki i nudzący.
Możecie coś zrobić z tym wylogowaniem na "grze roku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wybór: Gyrosy 3 :) W końcu zwieńczenie trylogii i czysty fun z rozwałki Locustów i ścierwa:)) Mnie osobiście Crysis nie porwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w prawie każdą z nominowanych (brak Xklocka Gears bye bye ; ) i moge stwierdzić że następuje :

- Bulletstorm - jest pewną odkocznią i odstresowywaczem
-Battelfield 3 - Multi wymiata
-MW3 - Kampania wymiata
-Crysis 2 - Nanosuit Wymiata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hymm...żadna z tych gier nie podoba mi się chociaż trochę. Bulletstorm to bieda, Crysis 2 zresztą też... MW nigdy do mnie nie trafiał, GoW3...średnio lubię chować się za murkami(gra musi coś ciekawego poza tym oferować) zresztą nie mam iksa.
A BF3? Tak...ta gra miałaby szansę wygrać...ale tytuł Największego Rozczarowania tego roku!

Więc co mi pozostaje? Wstrzymuję się od głosu.

Tylko jeden shooter mi się spodobał w tym roku... Space Marine, ale jednocześnie zgodzę się że gra mogłaby być lepsza, o wiele wiele lepsza...Relic zwyczajnie wypuścił niedopracowaną grę. Nie wiem czy zabrakło im środków czy czasu, ale to smutna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dalej nie rozumiem czemu tylko 5 tytułow... mi tu brakuje Fear 3 czy chocby CoJ: The Cartel

nie pojmuje waszego toku rozumowania "dajmy ludziom 5 tytułów ktore naszym zdaniem są najlepsze i niech wybierają" powinny byc wszystkie mozliwe tytuły, no bo w sumie dlaczego nie?? Odpowie mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 22:35, dolek_17 napisał:

mi tu brakuje Fear 3 czy chocby CoJ: The Cartel

Jeśli redakcja zrobi plebiscyt na najgorszego shootera roku to tam na te pozycję będziesz mógł zagłosować ;PP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... ja grałem tylko w " Bulletstorm " i w " Crysis 2 " - BF3 mnie nie interesuje, bo to gra dla multi, tak więc, stawiam na " Bulletstorma " - fajna kampania single player, świetny gameplay, niezła oprawa audiowizualna, fajne bronie, świetna smycz do przyciągania przeciwników, jednym słowem, świetny odstresywacz
" Crysis 2 ", niestety, nie dorównuje swojemu protoplaście, jest grą słabszą i płytszą od " Crysisa " i " Crysis Warhead ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem na jakiej to zasadzie będzie działać :D... Masz szanse wygrać laptopa ... nic nie robisz tylko głosujesz a resztą zajmujemy się my <--- Czyli podliczaniem ? :D potem pewnie robią listę [obstawiam alfabetyczną] albo pakują wszystkich do maszyny losującej [coś jak w totolotka ] i tyle ..... Czy trafię szczęśliwą "szóstkę" i wygram lapka... oby.. a jak wygram to się nawracam i zaczynam chodzić do kościoła i nie tylko [rllyy bez ściemy =.=] Tylko cud by sprawił abym coś w życiu wygrał
Mój shooter to BF 3 :) Oby wygrał

Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Crysis 2, gdyż to właśnie w tej grze widać pracę twórców, którzy naprawili to z czym dali ciała w części pierwszej i nie zaserwowano nam tej samej gry w nowej oprawie. Bulletstorm zawiódl pokładane w nim nadzieje i tego wybaczyć nie mogę. Szkoda, ze Hard Reset nie znalazł się na liście. Zdecydowanie na niego bym zagłosował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować