Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: podsumowanie roku okiem gracza - wygraj laptopa!

47 postów w tym temacie

"Aby dodatkowo zmotywować Was do uczestnictwa w tym wielkim podsumowaniu 2011 roku postanowiliśmy dla wszystkich biorących udział w zabawie ufundować niezwykle cenną nagrodę."
Chcecie powiedzieć że każdy kto weźmie udział w głosowaniu dostanie laptopa? SUPER!
A tak na serio to nie powinno być napisane że laptop będzie wylosowany spośród głosujących i dostanie go jedna osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja też chcę laptopa, zwłaszcza, że zamierzam zostać programistą i niestety muszę ograniczać się do pracy na własnym przestarzałym już prawie blaszaku ~~. Przydałby się, przydał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laptopem bym nie pogardził, ale szkoda ze HP. Moja była miała tej firmy i dokładnie ten model laptopa. Po miesiącu jak skończyła się gwarancja siadło chłodzenie oraz karta dźwiękowa zaczęła szwankować, po kolejnych 3 miesiącach padła bateria... Dlatego osobie która wygra tego laptopa sugerował bym go sprzedanie i kupienie sobie czegoś poważniejszego. Najśmieszniejsze jest to że wiele osób ma problemy z tymi laptopami z serii dv5-6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie =.=
Najpierw piszą teksty typu: [''Chcesz wygrać laptopa?? weź udział w głosowaniu.. wystarczy oddać głos na grę taką i owaką.. nie musisz przeca nic rooobić... resztą zajmiemy się my'']
Yeaaaa right... wiedziałem, że w czymś jest haczyk xD
Wymogi blogów, gsów... ehh
podziękował.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie napiszę podsumowanie. Dawno tego nie robiłem!

Tylko szkoda, że nie będzie to losowanie. Pojawi się pewnie ktoś wszechstronnie uzdolniony z drogą kamerą oraz programem do edycji wideo i pozamiatane. Jak jest losowanie to zawsze niecierpliwie czekam na koniec konkursu; a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie, pytanie odnośnie wideo (up: nie, nie mam ani drogiej kamery, ani nie jestem wszechstronnie uzdolniony, po prostu wolę taką formę przekazu ;]). Czy jest taka opcja, żeby zrobić wpis na gramsajcie z anonsem filmiku, włącznie z wymaganą formułką, i dodać linka do filmu z YT (swojego oczywiście :P)? Bo na gram.pl nie znalazłem opcji wewnętrznego wrzucania filmów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 09:36, Tenebrael napisał:

Czy jest taka opcja,
żeby zrobić wpis na gramsajcie z anonsem filmiku, włącznie z wymaganą formułką, i dodać
linka do filmu z YT (swojego oczywiście :P)? Bo na gram.pl nie znalazłem opcji wewnętrznego
wrzucania filmów :(


Nie ma problemu by embedować YT np. http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=85835&n=352
Ale w razie czego można dać link.

Swistiboy--> ogólne, formę i treść pozostawiamy Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 10:32, Laid_back napisał:

Nie ma problemu by embedować YT np. http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=85835&n=352
Ale w razie czego można dać link.


Nie nie, to że się da to ja wiem, chodziło mi bardziej o to, że w regulaminie jest konieczność umieszczenia zapisu o tym, że to praca na konkurs - stąd pytanie, czy nie będzie problemu w tym, że anons filmiku + zapis o pracy na konkurs pojawią się na wpisie na gramsajcie, a sam filmik będzie z YT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problem z zagłosowaniem. Jak wchodzę na stronę Gry Roku, jestem od razu wylogowany, zalogowanie przenosi na inną stronę i po przejściu na stronę Gry Roku znów jest to samo. Przez to nie mogę zagłosować w plebiscycie - klikanie na kategorię przeładowuje tylko stronę. Co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, głosy oddane, film podsumowujący dodany - zapraszam na mojego Gramsajta :) Swoją drogą, proponowałbym, aby chętni podawali też w tym wątku swoje wpisy, żebyśmy mogli powymieniać się spostrzeżeniami z mijającego roku, podyskutować, oc było fajne, a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować