Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vista i Halo 2 później?

46 postów w tym temacie

Czyli jednak trochę na Vistę poczekmy :>
Może jednak Halo 2 będzie wczesniej na pc na xp :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Według firmy analitycznej Gartner nowy system operacyjny Microsoftu może nie pojawić się na rynku zgodnie z zapowiedziami na początku przyszłego roku. Z drugiej strony gigant z Redmond stanowczo zaprzecza, jakoby mogło dojść do opóźnienia. I komu tu wierzyć?

Przeczytaj cały tekst "Vista i Halo 2 później?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce promocje w sklepie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuszą tym Halo 2 i to do tego w 2007 roku by promować nowego windowsa za pomocą najlepszej gry jaką ma do zaoferowania obecnie microsoft. Z drugiej strony wdepnęli w cholernie śmierdzące g*wno - bo w 2007 (jeśli nie w listopadzie 2006) ukaże się Halo 3 na X360 i z pewnością będzie kopać zady niemiłosiernie przy okazji sprzedając kilka milionów konsol. Przecież każdy normalny i szanujący się gracz wolałby chyba HALO 3 i X360 + możliwość odpalenia Halo 2 w w wysokiej rozdzielczości i AA za znacznie mniejsze pieniądze jakie by były potrzebne do kupienia Visty i odpowiedniego hardware''u do pc potrzebnego do w miarę komfortowego grania ew. pracy na tym ich nowym systemie, który zapowiada się strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko spekulują o tym "nowym" windowsie Glista ;) a tak na prawdę zupełnie nie jest potrzebny, bo wszystko co niby ma oferować jest już w innych programach lub da się bez problemu zrobić patche. To tylko sposób na wyciągnięcie kasy od nas. Wprowadzanie "nowych" standartów, phi, po prostu to obsługa ostatnich urządzeń i programów w nowym wyglądzie i jeszcze mniej bezpiecznym środowisku. Glista powinna wrócić dl gleby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 14:10, Galder Grasfiord napisał:

Nic tylko spekulują o tym "nowym" windowsie Glista ;) a tak na prawdę zupełnie nie jest potrzebny,
bo wszystko co niby ma oferować jest już w innych programach


Owszem, jest, w MacOS X czy Linuksie. Ale coś mi się widzi że nie użyawsz ani jednego ani drugiego i prędzej czy później będziesz mieć Vistę. Choćby z nowym kompem, gdy dojdziesz do wniosku że nie masz ochoty na instalowanie wszystkiego od początku (chyba że reinstalujesz system co pół roku - w takim wypadku gratuluję zdolności administratorskich)

Dnia 04.05.2006 o 14:10, Galder Grasfiord napisał:

lub da się bez problemu zrobić patche.


A możesz mi taki patch zrobić? Który doda mi np. sidebar do Windowsa?

Dnia 04.05.2006 o 14:10, Galder Grasfiord napisał:

To tylko sposób na wyciągnięcie kasy od nas.


Podobnie jak gry komputerowe, czy odtwarzacze MP3. Nie musisz grać, a muzykę możesz odtwarzać z płyt albo wcale nie musisz słuchać. A więc Ameryki nie odkrywasz.

Dnia 04.05.2006 o 14:10, Galder Grasfiord napisał:

Wprowadzanie "nowych" standartów, phi,
po prostu to obsługa ostatnich urządzeń i programów w nowym wyglądzie i jeszcze mniej bezpiecznym
środowisku. Glista powinna wrócić dl gleby.


Dlaczego twierdzisz że to środowisko będzie mniej bezpieczne, skoro nie widziałeś go w akcji? Czy czasem nie dlatego że na jakimś innym forum ktoś tak powiedział, ktoś powtórzył, ktoś ponarzekał na blogu, itd.?
Zapewne używasz Windows XP - dlaczego używasz Windows XP skoro to tylko Windows 2000 z kilkoma bajerami? A Windows 2000, z kolei, jest mniej bezpieczny od Windows 98 i miał dodano do niego "tylko" sterowniki np. do urządzeń USB które w Windows 98 trzeba instalować z innego źródła i jakieś opcje administracyjne (które z resztą były już w Windows NT, ale to inna sprawa) z których i tak nie korzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najmilsza jest informacja: gry działające tylko pod Vistą. Rozumiem, że jak za rok kupię sobie nowego kompa, to muszę kupić Vistę, bo w nowe gry już nie zagram?
To po /.../ nie kupiłem sobie Windowsa OEM? I po co mi system, co ma 6 giga i tylko aero.
Co jest poza tym aero, bo się nie mogę nigdzie doczytać. Na razie wygląda, że prawie to samo, co w XP-eku. Ale w takiej pojemności, to powiniem być MS Office.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najmilsza jest informacja: gry działające tylko pod Vistą. Rozumiem, że jak za rok kupię sobie nowego kompa, to muszę kupić Vistę, bo w nowe gry już nie zagram?
To po /.../ nie kupiłem sobie Windowsa OEM? I po co mi system, co ma 6 giga i tylko aero.
Co jest poza tym aero, bo się nie mogę nigdzie doczytać. Na razie wygląda, że prawie to samo, co w XP-eku. Ale w takiej pojemności, to powiniem być MS Office.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 14:30, AgayKhan napisał:

Najmilsza jest informacja: gry działające tylko pod Vistą. Rozumiem, że jak za rok kupię sobie
nowego kompa, to muszę kupić Vistę, bo w nowe gry już nie zagram?


Od premiery Windows XP minęło jakieś 5 lat - owszem, nadal jest on najnowszym Windowsem (pomijając 2003 Server, Media Center Edition i Tablet PC Edition), ale po 5 latach od premiery Windows 98 rosła liczba gier których pod tym systemem nie odpalisz.

I właśnie dlatego najlepiej jest kupić komputer z systemem w wersji OEM, ewentualnie samemu sobie potem taki OEM dokupić (w myśl nowej licencji będziesz traktowany jako System Builder). Chyba że przewidujesz częste zmiany maszyn w krótkim okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2006 o 14:43, W3 napisał:

Od premiery Windows XP minęło jakieś 5 lat /../
98 rosła liczba gier których pod tym systemem nie odpalisz.

Ino czy taka nie kompatybilność jest celowa czy nie? Może tylko po to, aby kupić nowe okienka?

Dnia 04.05.2006 o 14:43, W3 napisał:

I właśnie dlatego najlepiej jest kupić komputer z systemem w wersji OEM, ewentualnie samemu

Jak w 2001 roku kupiłem kompa, to lamer byłem, sprzedawca mnie przekonał, iż OEM to byle co i jak sobie DVD kupię, to będę musiał kupić nowego Windowsa. Ot, mądry POlak po szkodzie. I niewiedza szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re AgayKhan tylko te made in microsoft (czymś trzeba sprzedaż napędzić, reszta pewnie poczeka i sprawdzi czy sie gracze przerzuca (co przy takich wymaganiach samego systemu szybko nie nastąpi). zwłascza że o ile bedzie tak jak terach microsoft chce to opengl będzie musiał być tłumaczony na directx (a to odbije sie na wydajnosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zwrocic uwage, ze Windows Vista nie tylko bedzie sie roznic oprawa wizualna, co jest chyba najmniej istotne, a bedzie zwierac w sobie, zintegrowane w jadrze srodowisko .net. Wiaze sie to z promocja innego sposobu programowania, w tym i gier. Ale jak wiadomo Net mozna doinstalowac do XP, wiec moze jezeli tylko w tym jest koniecznosc Halo do Visty, to i obejsc sie bedzie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry co to ma być do cholery???
Reklama??
Czy "ZAGRASZ JAK KUPISZ"
Promocja Halo + Nowy Łindołs za jedyne 2500zł taka okazja się nie powtórzy
Wg. mnie to wredna marketingowa manipulacja.
ŁINDOŁS ŁINDOŁS WIŚTA WIOOO
~~~~przepraszam wszystkich za uniesienie ale sie troche wkurzyłem mam nadzieje że mnie ktoś poprze~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieje że to tylko śmierdzące MS''owe gry będą chodzić jedynie na wiśta.
Inni nam tego nie zrobią(mam taką nadzieje)
NIE BEDA TRACIĆ MILIONÓW KLIENTÓW
I znów 10lat będzie trwać wielka systemowa rewolucja i przechodzenie ludzi na nowy system.
>>>Panie W3 nie chcem się chwalic ale robie format dysku co jakieś 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować