Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Star Wars: The Old Republic zamyka pierwszą dziesiątkę

31 postów w tym temacie

Tego nawet nie sposób bez uśmiechu komentować, tytuł newsa mówi za siebie ;)

Czekamy na kolejne ekscytujące wiadomości, bo w następnym tygodniu być może czeka nas dziewiąta pozycja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 21:36, Shinigami napisał:

Tego nawet nie sposób bez uśmiechu komentować, tytuł newsa mówi za siebie ;)

Czekamy na kolejne ekscytujące wiadomości, bo w następnym tygodniu być może czeka nas
dziewiąta pozycja!

Kto wie. Może zaatakują nawet ósmą pozycję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zawsze, fani RPGów wzięli się za MMO (bo podobno fajne to czemu nie?) i narzekają że zadania bardzo proste, żadnej fabuły, że filmy/saga to wogóle inaczej...

To jest MMO, i bardzo dobre jakby na to nie patrzeć, więc spokojnie przestańcie płacić za grę (bo i tak pierwszy miesiąc za darmo, to nie wiele tracisz) a nie spinacie się na każdym newsie na którym pisze cokolwiek o SWTOR.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 22:16, StNimrod napisał:

Czyli jak zawsze, fani RPGów wzięli się za MMO (bo podobno fajne to czemu nie?) i narzekają
że zadania bardzo proste, żadnej fabuły, że filmy/saga to wogóle inaczej...


Bo:
1. zapowiadali ciekawą fabułę
2. zapowiadali ograniczenie questów w stylu "przynieś pięć lewych stóp żab, zabij 15 kurczaków" itp do minimum
3. zapowiedzieli zrezygnowanie z systemu trinity i trzymania się bardziej universum SW

A wyszło tak że:
1. fabuła jakaś jest ale niezbyt ciekawa, bez zwrotów akcji itp. Nawet nasze wybory nijak nie wpływały na nią (porównywałem to co robiłem w becie z tym co robiłem teraz)
2. 99% questów to przynieś i zabij
3. trinity nadal jest tylko teraz możesz wybrać jaką rolę chcesz mieć w czasie gry

Dnia 28.12.2011 o 22:16, StNimrod napisał:


To jest MMO, i bardzo dobre jakby na to nie patrzeć, więc spokojnie przestańcie płacić
za grę (bo i tak pierwszy miesiąc za darmo, to nie wiele tracisz) a nie spinacie się
na każdym newsie na którym pisze cokolwiek o SWTOR.

;)


Za darmo nie bo trzeba było zapłacić 200-400zł :P Spinamy się mimo że powinniśmy się nauczyć że za Bioware''ową papką marketingową nie ma nic. Gra dzisiaj nie oferuje nic nowego ponad inne tytuły i jest tym co Wow 7 lat temu. Gdzie spodziewaliśmy się że przynajmniej mechanika będzie na tyle dojrzała by pokazać jak wygląda MMO w 2012.

W skrócie - fani RPG wzięli się za MMO i narzekają bo producenci RPG wzięli się za MMO i spieprzyli sprawę bo nie wiedzą jak się takowe robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 22:16, StNimrod napisał:

Czyli jak zawsze, fani RPGów wzięli się za MMO (bo podobno fajne to czemu nie?) i narzekają
że filmy/saga to wogóle inaczej...


Na razie wszyscy tu narzekają, że gra za bardzo przypomina filmową sagę (a dokładniej jej trzy pierwsze części) i w dodatku jest posypana Clone Warsami (tymi nowymi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrajcie w Planescape: Torment. To przestaniecie gadac, ze BW robi niewiadomo jakie dobre fabuly lol. Zadna z gier BW nie dorasta do piet PS:T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2011 o 10:44, dariuszp napisał:


Za darmo nie bo trzeba było zapłacić 200-400zł :P Spinamy się mimo że powinniśmy się
nauczyć że za Bioware''ową papką marketingową nie ma nic. Gra dzisiaj nie oferuje nic
nowego ponad inne tytuły i jest tym co Wow 7 lat temu. Gdzie spodziewaliśmy się że przynajmniej
mechanika będzie na tyle dojrzała by pokazać jak wygląda MMO w 2012.

W skrócie - fani RPG wzięli się za MMO i narzekają bo producenci RPG wzięli się za MMO
i spieprzyli sprawę bo nie wiedzą jak się takowe robi.

Trudno się nie zgodzić. Ale w sumie chyba każdy się obawiał że moga to skopać. Jak by nie było, są pod skrzydłami EA. Gościom z bajo odbiła palma na punkcie ewentualnego zarobku z mmo. Mogli po prostu zrobić kotora 3, na którego fani czekają już ładnych parę lat. Też by się dobrze sprzedał. No ale wiadomo, z single playera, nie mogli by doić abonamentu. Ale i tak się na tym mmo przejadą. Jak zresztą zawsze, ma to w zwyczaju EA, z tym gatunkiem gier. Ciekawy artykuł był na ten temat w cda kilka miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 14:37, vegost napisał:

A może gra jest do niczego i dlatego dopiero na tak niskim miejscu ?


NFS: The Run jakoś kupują i jest wyżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 18:17, vegost napisał:

> "A może gra jest do niczego i dlatego dopiero na tak niskim miejscu ? Bo gdyby była
super
> cool to by była choć dwa dni na pierwszym miejscu. :) Z drugiej strony rynek Wielkiej

> Brytanii jest malutki."
> Poczytaj sobie recenzje i opinie zamiast wygłaszać takie głupkowate tezy.
> Wiedźmin ani jednego dnia nie by i co?
> Rynek w Wielkiej Brytanii malutki? Ło Jezu. Matka wie, że ćpiesz?

Czytałem i pseudo recenzji nie biorę nawet pod uwagę a już recenzji napisanych kasą EA
na pewno nie wezmę pod uwagę. No a Wiedźmin dla Brytyjczyków nie był grą idealną i to
tez dlatego nie było go na najwyższej liście przebojów. Jakiś problem ? Nie każdy lubi
Polskie gry, ja zresztą też jak nowej gry studia Nicolas. Tak rynek w GB jest malutki.
A ty chcesz dostać ostrzeżenie za obrażanie mnie ? Może ty ćpasz bo ja nie. Nie znasz
mnie chłopcze, więc przestań wypisywać tutaj swoje wypociny. Go home.

Nie bez powodu robi się zestawienie najlepiej sprzedających siię gier w Wlk. Brytanii. Tam gry sprzedają się w setkach tysięcy i milionach i to ma być mały rynek - największy w Europie.
Mylisz się - Brytyjczycy grają na konsolach i dlatego nie sprzedał się tak dobrze. Zauważ ile gier na Wii jest na listach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować