Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Battlefield 3: Powrót do Karkand - recenzja DLC

53 postów w tym temacie

Hmmm.. W konkurencyjnym "szuterze"<:D> też są dodatki z mapami i broniami a nikt ich nie recenzuje. Dla mnie to lekki bezsens recenzować mapki, rozumiem fabularne DLC''ki ale to?? Ale cóż, to jest tylko moje zdanie na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 00:06, Bodzio-gracz napisał:

Dodatek jest przepiękny. Pozwala on wrócić nam do korzeni Battlefielda 2, gdyż w dodatku są odwzorowane
mapy z części drugiej.


Kiedyś "powrót do poprzedniej części" mogliby nam zaserwować fani gry za pomocą map-packów. Za darmo.

@ marcin-malysza

Choćby "dodatek" zawierał jedną skórkę do broni, a byłoby to od EA - gram.pl by to zrecenzowało. o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 02:45, Mariosgh napisał:

Hm, wystawienie oceny 8 brzmi jak ciężka zbrodnia. Większość osób, która naprawdę grała
w ten dodatek ocenia go jako świetny, fantastyczny itp. Skoro według autora zasłużył
on tylko na 8, to mam nadzieję, że inne gry będzie traktował równie surowo i jeśli będą
tylko dobre, to nie dostaną 8 lub wyżej.


? Dodatek za 50 zł. Oferujący parę map i broni. Ja się dziwię że on w ogóle dostał 8. Zresztą IMO nawet gdyby uznać proceder wydawania takich dodatków za normalny to i tak zasługuje on na mniej niż osiem. W skrócie- nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym sie tylkoe do jednego przyczepil...;p F35 jest potwornie slaby.. Co z tego ze moze zawisnac.. co z tego ze moze i jest dobry na cele naziemie.. kiedy ma fatalnego huda... i jest tak powolny ze nawet amatow w su sciagnie go w kilka sekund....juz nwet nie wspomne o zwrotnosci.. bo latwiej jest zrobic zwrot boeingiem niz tym zlomem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest bardzo dobry ale albo powinien być za darmo przynajmniej na PC z powodów ciągłych problemów z Battlelog-iem (człowiek wydał 120 zł i dopiero po dwóch miesiącach można grać bo wcześniej częściej nie działało niż działało) albo kosztować co najwyżej 20 zł. Za 50 zł mogę mieć całkiem nową pełną grę (chociażby Bad Company właśnie) a nie 4 mapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, świetne DLC. Jedyną chyba rzeczą do której mógłbym się przyczepić to Wake Island... jak z jednej z najfajniejszych mapek z poprzednich części można było zrobić coś takiego? Jak dla mnie rozgrywka na Wake Island w BF3 to porażka, obojętnie w jakim trybie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ,tak, kupujcie i wystawiajcie dobre oceny takim "cosiom", a za 2-3 lata (nowa generacja konsol?) bedziemy mieli gre, a w niej polowe broni + 3 mapy nazwane "basic starter map pack" (czy jak tam sobie ksiegowi i pr-owcy z molochow wydawniczych ubzduraja i wtlucza to w glowy nastoletnich lemingow fapujacych swoja "kultowa coroczna serie bez konca").

I bedziecie przez rok od premiery dokupowac gre po kawalku w dlc za 1/3 ceny "niepodstawowej podstawki". Juz nie mowiac o tym, ze dopiero byla promocja na calego BF3 za 60zl. Czyli tyle, ile ten Buggerfield z zestawem trojanow od EA byl wart w dniu premiery (o ile oczywiscie szlo zobaczyc te bugi, bo gra dzialala jak chciala o ile w ogole dzialala).

Uprzedzajac zlosliwosci fanbojow tego tytulu - nie jestem zwolennikiem serii CoD ani zadnej innej. Martwi mnie po prostu - czy raczej wrecz wkur... - nastawienie zwolennikow tej czy innej serii gier, ktorzy sa gotowi zaplacic za byle co, aby bylo sygnowane znanym logiem. Bo ci ktorzy nie daja sie dymac w ten sposob, kupujac tylko podstawke i olewajac kompletnie DLC otrzymuja polprodukty z niekompletna zawartoscia. Albo olewaja gre w dniu premiery (to czesciej) i czekaja rok na GotY, wydawanej czesto... w cenie premierowej samej podstawki sprzed roku. Tyle ze tym razem kompletnej. Paranoja i absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek bardzo dobry. Płaczą tylko ci, którzy nie zamówili pre-ordera, łykneli ruskie kody na allegro i wiecznie narzekają, że mają problem z grą. Chytry 2x traci. Pozdrawiam i wracam do Karkand :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - "Gulf of oman" a nie tak jak w tekście "gulf of omen"
Po drugie - buggy DVP nie ma granatnika tylko CKM który może strzelać do przodu (nie jest obrotowy o 360 stopni).
Recenzja przyda się graczom, którzy jeszcze nie kupili tego DLC, zawiera kilka błędów ale nic one nie wnoszą do recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 21:33, DJankulovski napisał:

A ja mam takie pytanko, od momentu ściągnięcia tego dodatku i patcha mam problem z wczytaniem
map w multi, znaczy zagram na jednej i kolejna już mi się nie wczytuje. Czy ktoś wie
może jak to naprawić?



Wypróbuj ten sposób u mnie zadziałał:

Znajdź bf3.exe kliknij PPM z menu kontekstowego wybierz właściwości.
Następnie przejdź do zakładki zgodność i tam zaznacz 2 opcje:
wyłącz kompozycje wizualne i wyłącz kompozycje pulpitu.
Zastosuj zmiany i spróbuj zagrać

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 04:43, marcin-malysza napisał:

Hmmm.. W konkurencyjnym "szuterze"<:D> też są dodatki z mapami i broniami a nikt
ich nie recenzuje. Dla mnie to lekki bezsens recenzować mapki, rozumiem fabularne DLC''ki
ale to?? Ale cóż, to jest tylko moje zdanie na ten temat...



Typie, kilka komentarzy wyżej ktoś wrzucił nawet link do gramowej recenzji DLC dla tego Twojego konkurencyjnego "szutera" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek świetny bo grałem u kumpla.

Grałbym już u siebie gdyby nie [że jaka? - M-I] polityka gram.pl.

Nie mogłem zamówić preordera, a kiedy się skończyły edycje limitowane postanowiłem kupić zwykłą edycję. Po 2 tygodniach okazało się, że jednak są! (sprzedawane równolegle z edycją zwykłą). I teraz będę musiał kupić dodatek osobno. Bo przecież całej gry zamawiać nie będę.

To samo było z Wiedźminem 2, zamówiłem pre-order, zapłaciłem 3 dychy więcej a w bonusie miałem otrzymać kod na UNIKALNE dlc-tajemniczy kupiec. Po dwóch dniach był dostępny dla wszystich za darmo. WTF ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typie, konkurencja dla BF 3 to MW 3 a nie MW 2 do którego na razie zapowiedziano dlc a sama zawartość nie jest znana. Recenzja do której link podano jest do MW 2 więc trochę ni w pięć ni w dziewięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 21:46, cieply_kg napisał:

Dodatek świetny bo grałem u kumpla.

Grałbym już u siebie gdyby nie [że jaka? - M-I] polityka gram.pl.

Nie mogłem zamówić preordera, a kiedy się skończyły edycje limitowane postanowiłem kupić
zwykłą edycję. Po 2 tygodniach okazało się, że jednak są! (sprzedawane równolegle z edycją
zwykłą). I teraz będę musiał kupić dodatek osobno. Bo przecież całej gry zamawiać nie
będę.

To samo było z Wiedźminem 2, zamówiłem pre-order, zapłaciłem 3 dychy więcej a w bonusie
miałem otrzymać kod na UNIKALNE dlc-tajemniczy kupiec. Po dwóch dniach był dostępny dla
wszystich za darmo. WTF ?!


Ostrzeżenie za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 23:32, Sipso2008 napisał:

Podstawowe mapy są strasznie słabe. Jedynie trzy nadają się do gry. Karkand wnosi kolejne
trzy dobre mapki (Wake Island to jakaś kpina jest). Do tego więcej zniszczenia, nowe
spluwy i pojazdy.
Mówcie co chcecie, ale za 50zł, gdy za tyle samo Activision oferuje tylko same mapy,
to jest to świetne DLC. Ponadto większość ludzi ma go za darmo.


Nie rozumiem co tak dużo osób narzeka na ten wake island.Jak dla mnie to mapa w dodatku jest najlepsza.Grafika przepiękna, dużo pojazdów i ten klimat jest po prostu świetny.Dla mnie kpiną jest "sharqi peninsula".Chciałbym, żeby wydali takie DLC z odświeżonymi mapami z BC2.Najlepiej gdyby by były to mapy...
1.Port Arica
2.Isla Inocentes
3.Pustynia Atakama
4.Heavy Metal
5.Kanał Panamski
Gdyby dali takie DLC było by świetnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 23:28, Kajmal napisał:

Chciałbym, żeby wydali takie DLC z odświeżonymi mapami z BC2


I wtedy byś nie narzekał, że EA doi graczy? Ah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 23:44, Henrar napisał:

> Chciałbym, żeby wydali takie DLC z odświeżonymi mapami z BC2

I wtedy byś nie narzekał, że EA doi graczy? Ah...


Jeśli dla ciebie to jest tak wielkie dojenie to gratulacje.Jak 90% zachwyca się tym dodatkiem to chyba nie jest jeszcze tak zle?Mi akurat takie DLC, jak napisałem pasuje.Na tych mapach przegrałem dużo i bardzo chciałbym zobaczyć je na nowym silniku.Może bym przegrał jeszcze więcej niż w BC2.

PS:Dobrze by było gdyby jeszcze dorzucili z co najmniej 10 nowych broni i 5 pojazdów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrze na ten artykuł i śmiać mi się chce. Jestem graczem starszej generacji, gdzie za całą grę się płaciło tam 100-150 zł, a dodatek wychodził po roku i kosztował około 1/3 ceny tej gry, tyle że rozszerzał ją mniej więcej o 1/2 / 1/3. Pierwsze zdania są dla mnie abusrdalne i dziwie się, zę ludzie kupują cośtakiego. Jak można za 4 mapy i pare broni zapłacic ponad 50 zł? Przecież to jest kpina i nabijanie kabzy EA, które znane jest z tego ze niszczy większość dobrych tytułów dla kasy. Wspólczuje wam gracze nowego pokolenia. Dobrze ze gram tylko w rpg i mmo, i raz na jakis czas kupie gre tylko i wylacznie gdy jest dobra i kompletna. Smiechu warte :) Zupełnie jak starcraft 2 za 200zł a przeszedłem go w 2 dni :) a to dopiero 1/3 gry. Odkąd agresywny marketing i pr wszedl do swiata gier komputerowych odtąd ten rynek upada i tylko raz na jakis czas mozna znaleźć naprawde dobrą i dopracowaną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować