Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Zdecydowanie najlepsze podsumowanie roku

35 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2012 o 14:50, pr0sto napisał:

1) Piosenka kibiców piłkarskich (tum tum tum POLSKA!)
2) Battlefield Theme
3) Rubik - Niech mówią, że to nie jest miłość

Szybko poszło :> Skontaktuje się z Tobą mailowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohohohho ale się ubwaiłem. Osom podsumowanie! Jak zobaczyłem autorów to od razu wiedziałem że bedzie fajno, wuwutrzypeel chociaz tym razem nie przesadzil :)
Ja bym jeszce dodał pare kategorii chociązby o jakims fajnym pojezdzie maszynie z gier chociaz ten ktory wymienie pojawi sie dopiero w zestawieniu nastepnego roku czyli:
"Dwuglowy Smoooook-Sterooooowiec" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gdzieś... Hahaha Krzysiek ogrodnik i ww3pl swoimi tekstami rozwalają system. Najtragiczniejsza śmierć roku... Mistrzowie! Chce więcej takich tekstów, a co do ww3pl... Proszę prowadź dalej swój gramsajt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 15:57, ErykG napisał:

O w mordę. Która godzina? Już 16? Ten początek Spidermana ma jednak plusy. Można odpocząć.

W sumie to gra o podróżowaniu w czasie, więc może to, że posiedzenia przy Edge of Time strasznie się dłużą, to taka filozoficzna metafora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 16:15, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

> O w mordę. Która godzina? Już 16? Ten początek Spidermana ma jednak plusy. Można
odpocząć.
W sumie to gra o podróżowaniu w czasie, więc może to, że posiedzenia przy Edge of Time
strasznie się dłużą, to taka filozoficzna metafora?


Możliwe :). Tak czy inaczej uważam, że ten początek gry się ciągnie i jest nudny. A z drugiej strony przyznam się, że nie usnąłem, ale chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo przecież ten fragment ironiczny jest.
Wydaje mi się, że to widać naprawdę dobrze i to bez zaznajomienia się z ich stroną. Aż specjalnie tam się przed chwilą wybrałem i rzeczywiście - konkretna to ona nie jest :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie sobie uważnie na ten film dotyczący kartonów.
Sprawdźcie jaki ona ma kolor bluzy w 0:24 i w 0:26/0:27 (w tym momencie jak skręca kierownicą)
XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie strony ubisoftu, w moim przypadku, mógłbym powiedzieć, że zrozumiałem żart po tym jak wszedłem na ubi.pl, a tam..under maintenance :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować