Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Zdecydowanie najlepsze podsumowanie roku

35 postów w tym temacie

Do Pana. Ogrodnika

Tajemniczy facet z Gliwic

Ten chłopak według tajnego źródła chodzi do,, SZKOLY NR 28 I SZKOLY PLASTYCZNEJ W ZABRZU ". Chcecie możecie go śledzić i dowiecie się gdzie mieszka. Uważajcie tylko aby ktoś nie wziął Was za pedofilów.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do osób, które chwalą moją skromną personę za podsumowanie - dzięki, ale to Krzyśkowi należą się największe brania. Jeśli o mnie chodzi, pod opiekę wziąłem dosłownie garść kategorii, gdzie za całą resztę odpowiedzialny jest właśnie nasz Pan i Władca.

Mógłbym udawać, że robiłem Krzyśkowi za wsparcie bezpośrednie, moralne i ogólną inspirację (co zazwyczaj jest prawdą) i zebrać całą chwałę dla siebie, ale to może dopiero wtedy, kiedy sam zbiorę się na dłuższy tekst. Tymczasem - komentarz obrazkowy.


*EDIT
Chciałem przeprawić 'brania' na 'brawa', ale jednak sobie daruję.

20120103020618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło kategorii największej pijarowej wtopy roku - nagroda należy się bez żadnych dyskusji Ocean Marketing i jego, ekhem, prezesowi, Paulowi Christoforo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe to mój pierwszy raz jak przeczytałem (przejrzałem).... artykuł do końca na gram.pl!

Rok 2012 dobrze się zapowiada. Radości z pracy Panowie i oby tak dalej!
Pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. CWKS Legia
2.Tu nie jestem w stanie rozszyfrować bo jest za mało charakterystyczna, a fałsze swoje robią ;/
3. Niech mówią, że to nie jest miłość - Rubik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pomimo tego, że naprawdę chcielibyśmy dać każdemu zainteresowanemu klucz do bety Diablo III nie mogliśmy tego zrobić z wielu powodów, głównie prawnych. Pracujemy jednak nad tym, żeby sytuacja zmieniła się tak szybko, jak to tylko możliwe i... nic więcej nie możemy na ten temat powiedzieć. Czytajcie grama i jeśli wszystko wypali, to za jakiś czas bardzo miło się zaskoczycie!"

Liczę na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temu gościowi z Gliwic wyraźnie ciśnie się na takie głupie pytanie odpowiedź w d*pie... W ostatniej chwili wolał chyba jednak zmienić odpowiedź.

Wracając do wspomnień z premiery Wiedźmina 2 - Krzychowi działa Troll, czekamy na kurtkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 21:50, jeremie-st napisał:

1 CWKS Legia
2 Rose Royce / Christina Aguilera i Missy Elliott - Car Wash ?
3 Niech mówią że to nie jest miłość - Piotr Rubik

Łał, prawie wszystko masz dobrze i spóźniłeś się zaledwie o 6 dni! Dobra robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" specjalnie dla Gram.pl - wow, szacun! ;) Akcje z Chuckiem Norrisem i Star Wars - rewelacja. Obrazki z cyklu "gdzie jest patch" też mnie rozwaliły :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować