Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie zagramy w MMO na podstawie seriali Firefly i Buffy: Postrach Wampirów - studio Multiverse zostaje zamknięte

12 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Początek roku to nie tylko dobre informacje - wiadomo już, że projekty gier MMO na podstawie dwóch znanych seriali, za które odpowiedzialne było studio Multiverse nigdy nie ujrzą światła dziennego.

Przeczytaj cały tekst "Nie zagramy w MMO na podstawie seriali Firefly i Buffy: Postrach Wampirów - studio Multiverse zostaje zamknięte" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firefly to mój ulubiony serial wszechczasów (naprawdę bez wahania wszystkim polecam, nawet jeżeli nie jest się fanem sc-fi czy westernowych klimatów, tak fajnych postaci i dialogów nie widziałam w żadnym innym serialu :)) i tym bardziej mnie ta wiadomość nie smuci ;p
Wartość Firefly nie tkwi w projekcie świata (o ile ciekawy, o tyle w sumie stanowi tylko tło) więc MMO byłoby tylko czystym skokiem na kase i mam takie przeczucie że do tego niezbyt dobrej jakości. Chyba w sumie nikt nie płacze nad tą wiadomością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firefly to jeden z najlepszych seriali wszech czasów IMO. Również film Serenity był rewelacyjny dlatego szkoda że prześladuje go taki pech. Dobrze, że chociaż Nathan (Nathan Drake:P ) Fillion odnosi teraz sukces w świetnym "Castle" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 22:02, Erine napisał:

Wartość Firefly nie tkwi w projekcie świata (o ile ciekawy, o tyle w sumie stanowi tylko
tło)


Czy ja wiem czy tło? Tak się tylko wydaje ponieważ mało o nim wiadomo, gdyby FOX nie zamordował tego serialu tak szybko to jestem pewien że miałby całkiem rozbudowane uniwersum z bogatą mitologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 02:19, Nagaroth napisał:

> Wartość Firefly nie tkwi w projekcie świata (o ile ciekawy, o tyle w sumie stanowi
tylko
> tło)

Czy ja wiem czy tło? Tak się tylko wydaje ponieważ mało o nim wiadomo, gdyby FOX nie
zamordował tego serialu tak szybko to jestem pewien że miałby całkiem rozbudowane uniwersum
z bogatą mitologią.


Zgadzam się z tobą, zresztą uważam, że wizja świata w Firefly jest nie tylko ciekawa, ale nawet całkiem prawdopodobna :) chodziło mi jednak o to, że największa wartość serialu pochodziła z postaci i dialogów, a że w MMO raczej takich rzeczy w przyzwoitej jakości się nie uświadcza, dla mnie nie byłoby to warte nazwy Firefly i tyle :) Bo to nie sama konstrukcja świata była najważniejsza, ale to w jaki sposób rzeczywistość wpływała na bohaterów i ich poczynania, a wątpie że twórcy MMO wnikaliby w takie niuanse ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować