Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nominowane do Oscara, studio Platige Image realizuje cinematiki na potrzeby gry Wiedźmin

85 postów w tym temacie

No dobra, dzieki za rozwianie watpliwosci. ;) Bedzie mega, juz ni moge sie doczekac. A filmiki beda na skale swiartowa, jesli nawet nie wyzej. Hm... Moze i to dzieki nim wlasnei polska zostanie dostrzezona w swiecie gier? Pamietacie ja bylo z filmami z Diablo II? :> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te zdjecia sa naprawde REWELACYJNE. Filmik ten nominowany jest do Oscara tak?;> Na pewno bedzie mial duze szanse na zwyciestwo, i tego wam wszystkim zyczymy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo panowie, ta informacja to nie byle co. Gratuluję dobrego posunięcia. Już nie mogę się doczekać pierwszego filmiku. Mniam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie można było lepiej wybrać.atmosfera powoli podgrzewa sie do czerwoności.
w tej chwili to tylko co do jednej sprawy mam wątpliwości - żeby gra nie była za krótka. w erpegach jest to fatalną cechą.
no i żeby obszar gry był spory.nie cierpię lokacji w KOToR-ach - ciasnota i ograniczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tylko gra utrzyma poziom zapowiedzi a raczej skrinszotów :) to kupuje ją w ciemno nawet za 999,99 ,-
Szkoda tylko że ten wiedzmin jest mało podobny do Michał Żebrowskego.
Czemu ??? A bo mi podpasował w tej roli w filmie :)


Gratki panowie....tak trzymać.
Napewno jeden to cudo kupi...


Taaaa zarzekałem się że gier już niekupię a tu prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucicie masę filmików z gry z E3? Mam nadzieję, że sporo ich będzie :-)
Miło by było też pooglądać "za kulisami" - takie materiały są zawsze najciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze takich informacji na temat gry, ktora sie powstaje tyle czasu i jeszcze pewnie bedzie jakis czas powstawac. Jestem cholernie niecierpliwy, a takie newsy zaostrzaja tylko moj i tak juz ostry apetyt na komputerowego wiedzmina (uwielbiam ksiazki Sapkowskiego i uwielbiam gry komputerowe, a wiedzmin by CDP Red bedzie polaczeniem tych 2 rzeczy - mniam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie czy silnik wymagania etc to wszystko co wg Was przyciaga ludzi do komputerow ?? To jestescie w bledzie - przykladem moze byc gothic, w ktorego graja cale tlumy dzisiaj a silnik graficzny nie jest "prO"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no panowie jesli jakosc filmikow bedzie tak ajk na screne to ZYCIE JEST piekne !!!
do tej pory najlepszy byl blizzard z demkami do diablo i starcraft/worcraft.
trzymam kciuki ze polozycie ich na kolana.
Jakosc w HDTV plus AC3 i tres od ASa i jestesie boscy
aha zapomnialem o zespole z PI
respekt !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo się orientuję jak gra będzie wyglądać ... będzie mieć multiplayera ? jakiś tryb typu diablo battle.net lub mmo odpada, bo zepsuje klimat gry, ale z koleii trayb "cooperative mode" gdzie w paru graczy przechodziłoby się grę byłby bardzo ciekawy. (odpowiednio z zapisywaniem/wczytywaniem i automatycznym dopasowaniem stworków to poziomu bohaterów, z możliwością wielkorkotnego wykorzystywania bohaterów, iwelokrotnego przejścia gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 18:53, Radament napisał:

Cool dobre posuniecie. No to teraz czekamy na Wiedzmina.. Ciekawe czy bedzie dobra konkurencja
dla Gothica III :D ?


Raczej do Gothica IV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, wszystkie te zdjęcia i zapowiedzi pokazują, że gra będzie na bardzo wysokim poziomie. Jednak czekanie bywa męczące i chciałbym, żeby ta gra po prostu już wyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin zapowiada sie coraz to ciekawiej, jednak filmiki nie sa najwazniejsze. Zobaczymy jak gierka będzie się prezentowała pod względem fabuły i grywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zeby to wszystko wypalilo - inaczej sie do was przejade i zrobie rozpierduche w waszych biurach, to moze byc 1 -wszy polski rpg z prawdziwego zdarzenia LEPIEJ nie zawiedzcie ( czytaj j/w)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować