Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano dodatek do gry F.E.A.R.!

42 postów w tym temacie

Domek

Firmy Vivendi Games i należąca do nich Sierra Entertainment zapowiedziały pierwszy oficjalny dodatek do zeszłorocznego FPS-a F.E.A.R. Rozpoczynające się tam gdzie zakończyła się podstawowa wersja gry rozszerzenie zapewnić ma jego fanom zupełnie nowe doznania. (Osobom, które nie ukończyły jeszcze FEAR-a i nie chcą psuć sobie zakończenia, radzimy nie czytać dalszej części newsa.)

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedziano dodatek do gry F.E.A.R.!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę właśnie jakas dobra wiadomość była mi dzisiaj potrzebna... :) Oczywiście ja jak zwykle wyczekam moment, aż połączą to w złotą edycję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WooW ;] F.E.A.R jest the best :) Jest to jedna z najlepszych gier któe wydał CDP :]
Dane są zanalizowane na podstawie pytań w moim gimnazjum
Jaką lubisz gre?
78% Uczniów powiedziało FEAR,12% GW, A potem tam były settlersy itd...:)
I kto powiedział, że prace dodatkowe o procentach nie są fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co to ostrzeżenie. Wielkim spoilerem dalsza część newsa nie jest ;) To wiedzą nawet osoby, które w FEAR nie grały (np. ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 20:58, ProChaoS napisał:

Ojj super sie zapowiada. :d

Czy masz podstawkę? Jeśli tak, to czy naprawdę potreba takiego mocarnego sprzętu? Jakiego ty masz kompa i jak chodzi Ci gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby fajnie. Tyle, że niestety z horroru już zrobi się normalny shooter. Nie będzie już tej tajemnicy, która towarzyszyła przy pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak moj kolega w to orał szkoda mi kasy na ta gre zeby sie przkonac jaka ona jest
Czy przypadkiem nie bylo dema w CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko w kogo przyjdzie sie nam wcielić.Główny bohater podstawki chyba nie przeżył końcówki gry.Tak mi sie przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 22:02, Król Jabol napisał:

Ciekawe tylko w kogo przyjdzie sie nam wcielić.Główny bohater podstawki chyba nie przeżył końcówki
gry.Tak mi sie przynajmniej wydaje.

Przeżył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mniejmy nadzieje ze dodatek bedzie dobra pod innym wzgledem bo fabula jest nedzna jka w bialoruskim balecie.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2006 o 22:18, SwenG napisał:

> Ciekawe tylko w kogo przyjdzie sie nam wcielić.Główny bohater podstawki chyba nie przeżył
końcówki
> gry.Tak mi sie przynajmniej wydaje.
Przeżył :D


Skąd wiesz.Czemu miałby przeżyć lot śmigłowcem z Almą na pokładzie?Przecierz to mała sadystka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować