Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Serie EA Classics i Platinum wzbogaciły się o wiele nowych tytułów - zamów je w sklepie gram.pl!

24 postów w tym temacie

gram.pl

Dragon Age II, Alice: Madness Returns, Fight Night Champion, Shadows of the Damned to przykładowe tytuły, których ceny doczekał się stałej obniżki – trafiły one bowiem do tańszej serii EA.

Przeczytaj cały tekst "Serie EA Classics i Platinum wzbogaciły się o wiele nowych tytułów - zamów je w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 13:07, Laid_back napisał:

A ja polecam Alice Madness Returns - naprawdę długa, a schizowa i odjechana do sześcianu
:)


A czy faktycznie nowa Alicja zwiera także starą Alicję? :)
I czy wersje PC są jeszcze w pudełkach premierowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow DA2 w klasyce, jak szybko i po 49 zł hmm..

@Ostrowiak nie sprzedaje się i cena w dół. Z resztą tak samo było z inną grą, bodajże C&C4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 13:10, Phobos_s napisał:

> A ja polecam Alice Madness Returns - naprawdę długa, a schizowa i odjechana do sześcianu

> :)

A czy faktycznie nowa Alicja zwiera także starą Alicję? :)
I czy wersje PC są jeszcze w pudełkach premierowych?



Starej Alicji NIE MA w pecetowej wersji. Wiem, bo kupiłem w sklepie i nie ma, choć miała być. A co do wersji konsolowych ponoć miała być do ściągnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 13:10, Phobos_s napisał:


A czy faktycznie nowa Alicja zwiera także starą Alicję? :)
I czy wersje PC są jeszcze w pudełkach premierowych?


Wersja na PS3 i X360 zawiera starą Alicję. Wydaje mi się, że mamy jeszcze zapas edycji premierowej na każdą platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 14:02, Major_Doktor_Upiorna napisał:

Wersja na PS3 i X360 zawiera starą Alicję. Wydaje mi się, że mamy jeszcze zapas edycji
premierowej na każdą platformę.


Dziękuję za odpowiedź :)

@Moooras

Dzięki. To właśnie mi popsułeś dzień. Szlag by to. Właśnie na PC chciałem zakupić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 14:02, Major_Doktor_Upiorna napisał:

Wersja na PS3 i X360 zawiera starą Alicję. Wydaje mi się, że mamy jeszcze zapas edycji
premierowej na każdą platformę.


A wersja PC na pewno nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 14:53, TobiAlex napisał:

Stara Alicja była w wersji PC pod warunkiem, że grę kupowało się przed premierą na Origin.


No a teraz nigdzie jej nie można dostać. Nawet kupić na tym przeklętym Originie. Jednak EA to banda debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 15:06, Phobos_s napisał:

> Stara Alicja była w wersji PC pod warunkiem, że grę kupowało się przed premierą
na Origin.

No a teraz nigdzie jej nie można dostać. Nawet kupić na tym przeklętym Originie. Jednak
EA to banda debili.


http://tnij.org/o3y3

Dla chcącego nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 15:25, Finger00 napisał:

http://tnij.org/o3y3

Dla chcącego nic trudnego


Używaną to na Amozonie też mogę znaleźć. Chodzi mi o nówkę. Te za to w pudełku chodzą po 150 zł. Lekkie przegięcie zważywszy na treść newsa, pod którym piszemy.
EA mogłoby normalnie sprzedawać pierwszą Alicję na Originie ale widać myślenie nie jest ich mocną stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 15:38, Phobos_s napisał:

> http://tnij.org/o3y3
>
> Dla chcącego nic trudnego

Używaną to na Amozonie też mogę znaleźć. Chodzi mi o nówkę. Te za to w pudełku chodzą
po 150 zł. Lekkie przegięcie zważywszy na treść newsa, pod którym piszemy.
EA mogłoby normalnie sprzedawać pierwszą Alicję na Originie ale widać myślenie nie jest
ich mocną stroną.


Przyznam że ameryki to ty tym stwierdzeniem o EA nie odkryłeś. Od dłuższego czasu ta firma sama sobie grób kopie i nie stara się za nic o klienta(patrz chociażby pre-order DLC do KoA i ME3).

Co do samego spadku cen gier, wszystko co chciałem mieć z tej listy mam(Dead Space 2 i Dragon Age II), a reszta mnie nie interesuje(chociaż nowa Alicja to ponoć b. dobra gra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować