Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że jak już będzie full wersja to nie będą usuwać postaci, jak będą robić coś na serwerach ;) I znów błąd 37...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 23:24, Isildur napisał:

Mam nadzieję, że jak już będzie full wersja to nie będą usuwać postaci, jak będą robić
coś na serwerach ;) I znów błąd 37...

Nie no, takich przypadków nie powinno być. To nie Diablo ][ gdzie były tak zwane "Rankingi" / "Laddery", które trwały jakiś okres a potem "Zamieć" informowała o resecie laddera i wszystkie postaci Ladder przechodziły na Non-Ladder. Praktycznie większość zaczynała od zera bo Ladder lepszy. Wszystkie RW można tam robić. Jedne z lepszych :)
Na Non-Ladder takiego RW "Grief" już nie zrobisz a to RW jest bardzo kozackie :P
Oby Blizzard w D3 nie wprowadził jakiś śmiesznych rankingów i przy ewentualnych łatkach nie resetował tego... bo bym się troszkę wpienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 23:37, Magwisienka napisał:

Kurde, wracam do domu po ciężkim dniu i nadal nie działa? :/ Co jest? Udało Wam się już
zagrać w betę?


Udało, ponoć reset serwerów trwa, ale kiedy znów ruszą serwery nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 23:37, Magwisienka napisał:

Kurde, wracam do domu po ciężkim dniu i nadal nie działa? :/ Co jest? Udało Wam się już
zagrać w betę?


Tak, raz jedyny dziś koło 12 udało mi się zalogować na około godzinke, potem zostałem kicknięty z powodu "utraty połączenia" i od tamtej pory nie moge się drugi raz zalogować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja grałem dzisiaj już kilka razy :P zaliczyłem wd, dh i baba do SK co jakiś czas można się zalogować, później jest down i tak co down mam nową postać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 23:37, Magwisienka napisał:

Kurde, wracam do domu po ciężkim dniu i nadal nie działa? :/ Co jest? Udało Wam się już
zagrać w betę?



Mi się udało kilkakrotnie zalogować i pograć ;)
Jesteś na gg? Wejdź jeśli możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 23:49, Kapas napisał:

Coś czuję że jutro z rana lepiej będzie zagrać albo za godzinę - dwie...

Ja wciąż poluję. Może za jakąś godzinkę dwie o których piszesz. Wiele ludzi grzecznie spać pójdzie i prawdziwe NoLifey będą mieli okazje wyjść z cienia .... i dołączyć do reszty NoLifeów co to grają ile mogą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia nolifów ale tego że open beta jest ograniczono czasowo i na zapoznanie się z mechaniką gry mamy bardzo mało czasu w przeciwieństwie do tych co już od dawna mają klucze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 00:03, Braveheart napisał:

Ja wciąż poluję. Może za jakąś godzinkę dwie o których piszesz. Wiele ludzi grzecznie
spać pójdzie i prawdziwe NoLifey będą mieli okazje wyjść z cienia .... i dołączyć do
reszty NoLifeów co to grają ile mogą :P


Raczej do amerykanów, u których jest środek dnia teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 00:06, Pit404 napisał:

Raczej do amerykanów, u których jest środek dnia teraz.

Racja zapomniałem tego wziąć pod uwagę :D
Dosłowny traffic 15:07 aktualnie w Los Angeles!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 00:11, Pit404 napisał:

Własnie się zalogowałem. Ciekawe na jak długo.

Ja też... udało SIĘ!!!

Dla informacji!!
Postaci nie poszły się ..... no :P Nie zostały skasowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 00:11, Braveheart napisał:

Dla informacji!!
Postaci nie poszły się ..... no :P Nie zostały skasowane :)

i jakże mi cholernie użyło, że mój hipster... to znaczy Demon Hunter nie poszedł się pierożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas iść spać bo za dużo tego Diablo III jeszcze mi się w nocy przyśni, że pan grozy jest we mnie i co wtedy ? :D
Co-Op jak zwykle udany. Niezła zabawa, przednia akcja i spora rozrywka. Co to się będzie działo w finalnej wersji to ja nie mam pytań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 04:44, Braveheart napisał:

Chyba czas iść spać bo za dużo tego Diablo III jeszcze mi się w nocy przyśni, że pan grozy jest we mnie i co wtedy ? :D


Jakie "w nocy"? 4:40 to już świta. U mnie ptaki za oknem tak napierdzielają swoje melodie, że musze sobie chyba stopery kupić w końcu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajebista beta, nie ma co. Pograłem 2 godziny wczoraj i od tamtej pory nie moge się zalogować. ''To jest Blizzard, oni sobie poradza z natłokiem graczy'' Ta, ch***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się