Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2012 o 23:11, ziptofaf napisał:

Mam 60 level i legendarny przedmiot widziałem jeden jedyny raz /.../

Porównywalne? Z mojego doświadczenia gorsze :p

Dnia 26.05.2012 o 23:11, ziptofaf napisał:

O, samemu właśnie zacząłem II akt na Inferno, chętnie zagram :D

: O ja tam mam problemy z piekłem nic ciekawego nie wypada a na AH coraz ciężej coś dobrego dorwać za rozsądną cenę. Nie mam pojęcia jak to zrobiłeś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi dziś pierwszy raz wypadł pomarańczowy itemik. Ze zwykłego nietoperka ;] Gorszy od tego co mam ale dla barba byłby znakomity więc może się uda ładnie sprzeda na ah...

20120527000124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2012 o 14:48, ziptofaf napisał:

Dodałem, jak przyjmiesz to możemy szybko zrobić

Spoiler

Beliala

^_^


Przyjąłem i też Cię dodałem i co dalej?, co zrobić żeby grać razem?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 20:26, Braveheart napisał:

Sam Diablo na Inferno z tego co się orientuje ma ~75kkk lifea a na Hellu chyba 20kkk
+ z tego co pamiętam. Wiec różnica jest wielka.

Ok z tego co pamiętam to k = 1000 więc kk powinno się równać 1 milion... Tak?
Jeżeli dobrze myślę to przesadziłeś z jednym k bo diablo ma 60.9 mln z czteroma graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Edycji Kolekcjonerskiej Diablo III był dodany pet szaman jako towarzysz w World of WarCraft. I jest on bardzo fajny. Czasem zieje ogniem i ten ogieniek fajnie się układa w coś dziwnie znajomego. :)

20120527003853

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 00:08, lis_23 napisał:

Przyjąłem i też Cię dodałem i co dalej?, co zrobić żeby grać razem?.

Ale Ty lisie pytania zadajesz.... dosłownie po najmniejszej linii oporu jedziesz ;/. W menu masz tzw widocznym okiem "Quick Joiny". jest napisane kto gra i jak najedziesz myszką Ci się wyświetli czy gra sam czy z kimś.
Druga sprawa to po porstu .. robisz grę w prawym dolnym rogu masz kwadratowy button a w nim rysuneczek ludzi :D klikasz go, rozwija Ci się lista potencjalnych znajomych i masz w nim włącznie z buttonem "zaproś do drużyny" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2012 o 00:50, Braveheart napisał:

Ale Ty lisie pytania zadajesz.... dosłownie po najmniejszej linii oporu jedziesz ;/.
W menu masz tzw widocznym okiem "Quick Joiny". jest napisane kto gra i jak najedziesz
myszką Ci się wyświetli czy gra sam czy z kimś.
Druga sprawa to po porstu .. robisz grę w prawym dolnym rogu masz kwadratowy button
a w nim rysuneczek ludzi :D klikasz go, rozwija Ci się lista potencjalnych znajomych
i masz w nim włącznie z buttonem "zaproś do drużyny" :)


Wiesz, nie grałem nigdy z kimś, jestem typem samotnika, nie lubię multi a że nie używałem tego typu opcji w grach prawie w ogóle, więc pytam bo jestem w tej kwestii zielony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały update do wcześniejszego ogłoszenia:

Poszukuję osób z postaciami ~40 lvl chętnych do przebijania się przez Nightmare począwszy od drugiego aktu.
Solo jednak jest strasznie nudno, znacznie ciekawiej gra się w teamie ;)

Mohair#2903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 00:02, Hacket napisał:

A mi dziś pierwszy raz wypadł pomarańczowy itemik. Ze zwykłego nietoperka ;] Gorszy od
tego co mam ale dla barba byłby znakomity więc może się uda ładnie sprzeda na ah...

Na jakiej podstawie uznałeś to za gorszy item? Jasne tracisz dps ale zyskujesz sporo obrony, a z doświadczenia wiem, że to jest lepsza inwestycja, szczególnie później w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 02:09, MadBunnyRabbit napisał:

Na jakiej podstawie uznałeś to za gorszy item? Jasne tracisz dps ale zyskujesz sporo
obrony, a z doświadczenia wiem, że to jest lepsza inwestycja, szczególnie później w grze.


chyba widziałeś innego screena niż ja... większa obrona? 145hp to jest nic, utrata dpsu, do tego utrata obrony.. nie wiem jak patrzyłeś na ten item, że do takich wniosków doszedłeś oO

aż do połowy aktu 3ciego w koszmarze szedłem w pełny dps i nie miałem żadnych problemów grając mnichem.. obrona przydatna jest na wyższych trudnościach ;e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2012 o 15:57, Arcling napisał:

-Limit 10 aukcji, czyli musi chodzić o promowanie tego za prawdziwe pieniądze.


To jest akurat logiczne rozwiazanie. Inaczej ludzie wstawiali by doslownie wszystko, nawet za 500 gold. Wyobras sobie teraz 6 mln ludzi ktorzy to robia, to jest hack''n''slash a nie MMO, tutaj itemy dropia praktycznie co chwile, 20 minut i masz caly ekwipunek niebieskich, bylby totalny zapych itemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maddox [czy jak tam kiedyś miałeś]
Kiedy ksywkę zmieniłes uheuhe xD. Dawno cię nie widziałem.

Dnia 27.05.2012 o 00:21, MadBunnyRabbit napisał:

Ok z tego co pamiętam to k = 1000 więc kk powinno się równać 1 milion... Tak?

Tak :)

Dnia 27.05.2012 o 00:21, MadBunnyRabbit napisał:

Jeżeli dobrze myślę to przesadziłeś z jednym k bo diablo ma 60.9 mln z czteroma graczami.

Tak przesadziłem o jedno "K". Dzięki za sprostowanie. Poniosło mnie trochę ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakupiłem pierścień z reg. życia po każdym trafieniu a podlicza mi go jak przy każdym zabiciu, niżej screeny. /
Może błąd w tłumaczeniu ?? bo różnica spora.

20120527120720

20120527120725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poradzi ktos jak uzywac sluchawek z mikrofonem? kupilem to ostatnio wiec nie wiem

w grze nie widizalem takiej opcji wiec trzeba jakis program wczesniej wlaczyc typu skype czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2012 o 13:10, davis87 napisał:

w grze nie widizalem takiej opcji wiec trzeba jakis program wczesniej wlaczyc typu skype
czy co?


Tak, niestety. W grze nie ma jako takiego, wbudowanego, voice chatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem podobną sytuację, bijemy

Spoiler

Butchera

zostało mu już niewiele życia kiedy
Spoiler

nagle cała podłoga staje w płomieniach.

.. Póżniejsze próby również nie były udane. W akcie desperacji dołączyłem do gry publicznej, gdzie ekipa złożona z 4 barbów pokonała go już w 2 podejściu. Troszkę się zdenerwowałęm bo miałem 5 stacków buffa, a wypadły tylko 2 yellow i to jeszcze jakieś śmieci;/ Gra nie jest łaskawa dla mnie:( II akt sobie na razie odpuszczam bo wystarczą 2-3 osy + wojownicy laguni i nasz 4 osobowy team (Barb, DH,WD i Monk) pada w kilka sekund. Gra jest naprawdę baaaardzo trudna. Niektóre elity po prostu omijamy, bo nie ma możliwośći ich zabicia (osłona, odbicie obrażeń, stąpanie... = gg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się