Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Na inferno te badziewia spadają znacznie szybciej niż na innych poziomach trudności :)
Jest ciężko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 15:13, Selv napisał:

Końcowy bosik 2giego aktu zadaje mojemu magowi (44k dps, 32k hp) uwaga 90k dmg zielonym
kołkiem.
How cool is that?
:D

Cool boss musi mieć cool dmg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koncowy boss zabity na nightmare ;) i to za pierwszym podejsciem. Najwiecej krwi mi napsul ten co zamrazal... z 10 razy probowalem go zrobic :P poki nie odkrylem tak latwej taktyki, ze az szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - u mnie render [ten cgi nie te "komiksowe wstawki klasowe"] końcowy zawsze się odpala.
Zarówno solo co i w co-opie. Koszmar normalnie mi zakończenie uruchamiał.
Aczkolwiek przerywnikowych między aktami już nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 09:36, Szymon666 napisał:

Może wybierz tą postać która da ci przyjemność z grania i nie zastanawiaj się jak będzie na inferno.


Tę postać już wybrałem, jest nią Demon Hunterzyca, ale niestety, biedactwo zacięło się na

Spoiler

Butcherze

na Hellu i jedyne, co mi teraz pozostaje, to ostre farmienie. Wprawdzie mam dmg na poziomie 7k (lvl 55), ale za to raptem 14k życia. Jasne, mogę kupić przedmioty dające więcej Vitality, ale odbędzie się to kosztem dmg. Obecnie
Spoiler

Butcher "bierze mnie" zwykle na jeden strzał, jeśli mam szczęście, to "tylko" zjedzie mi HP do około 5-10%

. Choćbym nie wiem, jak próbował, solo nie jestem w stanie zjechać go poniżej 50% HP. Próbowałem wczoraj w tandemie z barbem, ale też się nie udało. No nic, popróbuję jeszcze dziś, jak się nie uda, idę robić barba :)

Wszystkim, którzy odpisali (czyli Tobie, GanDowi oraz Zandowi79) dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam - czemu miał byś stracić dex kosztem vita zmieniając przedmioty ?
Możesz przecież kupować/dropic itemy z dex i vit [ja na wizzie zbieram graty głównie int + vit, jeśli jest trzecia to przeważnie dex dla podbicia uniku i mam przeszło 30k hp na 53 lvlu... do tego prawie 5k dpsu, aczkolwiek tu bardzo ogranicza mnie dostep do broni który np na 57lv zmienia się diametralnie, bo wand jaki mam skitrany z okazyjnej aukcji na 57lv dał by mi prawie 1.5k dpsu w górę samymi tylko różnicami w base dmg broni]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 17:48, Bralo napisał:

Na kiedy przewidziana jest kolejna dostawa Diablo 3 do sklepów ?.

koniec czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 17:49, Malevyn napisał:

> Na kiedy przewidziana jest kolejna dostawa Diablo 3 do sklepów ?.
koniec czerwca

O w mordę ! . Dobra dzięki :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 17:55, Mange napisał:

trolololoolo. On gra na hellu czy inferno ? TAAAAAAAKI dmg ma że omg.

inferno :D
widziałem że kaskę żebrał od viewersów, miał sporo, zrobił jakiegoś gema, jak włożyl do kuszy to mu dmg o 50k podskoczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 17:48, Bralo napisał:

Na kiedy przewidziana jest kolejna dostawa Diablo 3 do sklepów ?.

Przy czym pod koniec czerwca ma być duża dostawa. Aktualnie rozchodzi się rezerwa z dostawy pierwszej (czyli tej na premierę gry). Przy czym egzemplarzy jest parę tysięcy, także sklepy ostro walczą, żeby chociaż trochę dostać. :) Na przykład w Empiku Diablo ma być dostępne w tę środę (ale bardzo mała ilość egzemplarzy i to tylko w kilkunastu sklepach w Polsce), na gram.pl też chyba w środę będzie. Możesz zobaczyć na fejsbukowej stronie sklepu Vobis - u nich gra się pojawiła w nocy z soboty na niedzielę i nie wiem, czy im nie zostało jeszcze trochę egzemplarzy. Ja właśnie u nich swój egzemplarz dorwałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że na piekle zaczyna się zabawa na całego:) Na inferno samemu to
już chyba nie dam rady. Dzisiaj na piekle ubijałem pierwszego bossa chyba z pół godziny, tracąc życie
pewnie z tuzin razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 18:39, Dark_elves napisał:

Mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że na piekle zaczyna się zabawa na całego:) Na inferno
samemu to już chyba nie dam rady.

Hehe, nawet w teamie z mocnym sprzętem w drugim akcie inferno nie daje się rady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 17:42, Pietro87 napisał:

Tak zapytam - czemu miał byś stracić dex kosztem vita zmieniając przedmioty ?


Głównie dlatego, że praktycznie nie spotyka się przedmiotów Dex+Vit+Life Steal+Socket poniżej 500k złota. A to, niestety, wydatek, na jaki mnie nie stać. Nawet, jeśli pozbędę się "wymogów" typu Life Steal, i tak ciężko znaleźć coś porządnego z dobrymi statsami za niewielkie pieniądze.

Spoiler

A Butchera na Hellu nadal nie ubiłem... Już się pięknie zapowiadało, szliśmy na niego w dwóch Hunterów i jednego Barba, dotarliśmy na 3 poziom Halls of Agony, czy jak to się tam nazywa, Barb stwierdził, że musi iść i tyle. A dwóch Hunterów to sobie może... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

???

Spoiler

Sobie co może? Spokojnie byście go ubili, butcher jest banalny, zwłaszcza dla hunterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem wy macie problemy z Rzeźnikiem na piekle? On jest prosty, tylko trzeba trochę pomyśleć. Magiem nastukałem mu za pierwszym podejściem przy dosyć słabym damage na poziomie 7.2k i życiu 20k. Ale ja inwestuję w przedmioty które mają w statach "prędkość poruszania + xxpnkt".
Mój sposób na niego dość słabym magiem : fala mocy + diamentowa skóra + pancerz energii + dezintegracja + magiczny pocisk + wielki anchont i już po takiej kombinacji "buczerek" ma 1/2 paska życia. (60 level - ostatnie runy w zaklęciach). I tak 2 razy i po niemilcu. A ogień? Diamentowa skóra (Absorbcja) + leczenie templariusza + z itemów prędkość poruszania i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 19:51, Selv napisał:

Spoiler

Sobie co może? Spokojnie byście go ubili, butcher jest banalny, zwłaszcza dla hunterów.



Spoiler

No właśnie spokojnie byśmy go nie ubili, bo próbowaliśmy dwa razy i gucio z tego wyszło. Czyli jednak taki banalny nie jest.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak w Twoim opisie. Demon hunter to na chwilę obecną klasa o największym potencjale do zadawania obrażeń w grze. Butcher jest o tyle prosty, że każdy jego atak jest przewidywalny i łatwy do ominięcia. Do tego masz zawsze aktywne 2 kaplice ze zdrowiem. Problemy pojawiają się jedynie wtedy, gdy masz za niski dps i po 3 minutach walki docierasz do enrage timer, bo wtedy cały pokój staje w ogniu.
Także kombinuj, uważnie przyjrzyj się animacjom ataków Butchera, prawie wszystko można ominąć. Nawet na ten głupi hak jest prosty sposób, ot strefować i trzymać się na odpowiedni dystans, to nawet nie sięgnie.

Co innego taki Belial... jakoś tego typka nie widzę na Inferno, no ale najpierw to musiałbym przeżyć atak wściekłych os na początku II aktu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się