Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2012 o 16:34, Kryhuu napisał:

@EmperorKaligula
:o, czyli chyba jednak zbyt szybko się tego pierścionka nie dorobię.


a wypada zrobic go tak szybko jak sie da, bo nie dosc ze ma wysoki dps to zawsze jest na nim wysoki bonus do expa... czyli wiecej paragonow itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 17:38, Pietro87 napisał:

Tak więc min te ubberki na które się ustawialiśmy wspólnie niestety się odwleką do czasu
aż naprawię ten cholerny error...


nie gralem w ogole przez weekend to przestraszylem sie czy nie czeka mnie to samo. na szczescie gra dziala jak przedtem. ufffff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 09:28, tosz napisał:

mam kilka machin, jak stworzyć grę aby do mnie dołaczyli inni gracze


musisz ich zaprosić z poziomu chata albo z listy przyjaciol. albo oni poprosic Cie o dolaczenie do gry. gry nie tworzysz w zaden 'dziwny' sposob. odpalasz jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 09:28, tosz napisał:

mam kilka machin, jak stworzyć grę aby do mnie dołaczyli inni gracze

Z chęcią dołączę, jeśli nie znajdziesz chętnych. Mój Tag: Kowal1988#2873

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 2 miesięcznej przerwie od od grania mam problem z zalogowaniem się na stronę battle.netu. Dostałem informację, że moje konto zostało zablokowane za to, że dziwne rzeczy się działy na moim koncie typu keyloggery czy boty, a ja przecież nic nie robiłem szemranego, po prostu miałem przerwę od gry! Zainstalowałem sobie po prostu D3 z instalki która maiłem zapisana na pendrivie.

Odzyskiwanie konta, zmiana hasła itp. rzeczy nie działają, bo pisze mi, że e-mail i Imię do siebie nie pasują.
Co robić?

20121215154058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 15:45, Last_Aid napisał:

Po 2 miesięcznej przerwie od od grania mam problem z zalogowaniem się na stronę battle.netu.
Dostałem informację, że moje konto zostało zablokowane za to, że dziwne rzeczy się działy
na moim koncie typu keyloggery czy boty, a ja przecież nic nie robiłem szemranego, po
prostu miałem przerwę od gry! Zainstalowałem sobie po prostu D3 z instalki która maiłem
zapisana na pendrivie.

Odzyskiwanie konta, zmiana hasła itp. rzeczy nie działają, bo pisze mi, że e-mail i Imię
do siebie nie pasują.
Co robić?


Odpowiedż jest prosta włamano ci się na konto, nie pozostaje ci nic innego jak skontaktować się z supportem BN i z nimi wszystko wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 15:45, Last_Aid napisał:

Co robić?


to co jest napisane w errorze. kontakowac sie z supprotem. mozna w jezyku polskim. poprosza Cie o skany kluczy czy cos takiego i odzyskasz konto raz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie zobaczyć prawdziwego farmera farmerów ... ? ;-) [aktualnie farmi]
http://pl.twitch.tv/eightkilo
Kolo jedzie na multiboxie. Wydajność 400%. XD
Najśmieszniejsze jest to, że jest to zupełnie legalne i nie grozi banem... Wyszkoleni Demon Hunterzy mogliby pozazdrościć umiejętności miotania i walki na dystans :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee ale co to ma zaprezentować ?
Farmę na mp0 ?
Bo żeby on to tyrał mp 6-10 to rozumiem, ale tak to każdy głupi umie xD
To nawet mój barb jak bym go ubrał w ten gear co ci pokazałem by to zrobił.. chyba, ze ja przekazu nie trybie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 08:49, Dark_elves napisał:

> szukam jakiegos pro mnicha ktory mnie poinstruuje co zmienic zeby zwiekszyc dps
itd bym
> mogl wejsc na wyzszy mp
Zależy o jakim mp mowimy:) Jak gram w tej chwili na 4-5 i w marę ok idzie, to moj mnich
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Kowal1988-2873/hero/13758323


ja mam ok 40k dps i robie mp1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 11:22, EmperorKaligula napisał:

> ja mam ok 40k dps i robie mp1

dps to nie wszystko... jakeis resy trzeba miec, leczenie itd jak szukasz rad wklej postac.


http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Khatolic-2838/hero/177841

resy i cala reszte mam, potrzebuje tylko podniesc dps

ps: jak zdobyc pierscien piekielnego ognia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz 312 resa na cold i 379 all res, to ci daje łącznie = 691 all res czyli ujdzie w tłoku.
Za to HP masz biedne, armor przeciętny, sumarycznie EHP i tak ci wychodzi niespecjalne [czyli o wyższych mp raczej można zapomnieć]
Do tego jako zwrot hp masz sam czysty regen, powinieneś z tych 3k regenu wymienić 1k na loha i ls.
Kryt dmg nie masz nic, szansy na kryta tez prawie zero.

A co zmienić - hmm praktycznie wszystko :)
Na dobry początek 4 party iny z dobrym rollem by wypadało kupić [klata, spodnie, hełm, pas], za bezcen dostaniesz silnorekie karwasze z dobrym rollem, obie bronie tez do wymiany, buty i pierścionek z setu natalii też mile widziane, amulet do wymiany na taki z cc+cd.

A info o pierścieniu jest tu kilka stron wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 16:00, Pietro87 napisał:

Masz 312 resa na cold i 379 all res, to ci daje łącznie = 691 all res czyli ujdzie w
tłoku.



Co do kolegi mnicha - ringi i ammu do wymiany - kup coś z cc na ringi - i cc + loh na amu - można dość tanio
Broń też do wymiany - jakoś loh + dziura na kamień lub loh + crit dmg bonus - wyjdzie taniej :)
Na Ah itemy z crit dmg 60-80% są dużo tańsze niż podobne z dziurą - warto takie kupić

A i ress all masz ogólnie za małe - zmień też mantrę na jakąś z surv (unik albo hp + bonus do ressów itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 21:54, scott napisał:

To tak nie działa :P nie dodaje, ale zwiększa ress all do najwyższej wartości tak było
by za dobrze :P



Oj stary matematyka cię zawiodła chyba...
Gość ma 312 bona do ALL RES [taki afix +XX all resistance kojarzysz nie ?] łącznie z bonem z inta który tez idzie jako all res.
Obok tego ma 379 specyficznego bona na zimno w jego wypadku.
Razem - ma resy równe tej sumie co all res + ice res bo gra wyrówna mu wszystkie na ten właśnie górny zakres.

Ale tak jeszcze bardziej łopatologicznie jak bys dalej nie kumał o co mi chodzi =) :

Załóżmy że ma 300 all res i 300 ice res dla łatwiejszego rozpisania sprzętu :
Ma rękawice ze : 100 all res, 100 ice res
Ma buty ze 100 all res, 100 ice re
Ma hełm ze 100 all res, 100 ice res

To ile ma resów z jednością i ile wynosi jego sumaryczny ice res ?
300all res+300ice res=600 ice res = 600 na wszystkich resach an jedności...

Żebym ja ci takie podstawowe rzeczy musiał rozpisywać jak uczniakowi =P
No nie załamuj mnie panie kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się