Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2013 o 23:27, Pietro87 napisał:

Ciężki exp, łącznie 1200% z kawałkiem. Nowy build pod szamana, azmodana mp10 składa w
45-55s na mp10, elity si zamyka teraz w 15s jesliw co-opie reszta teamu nie odstaje
od szamka :)

Ciężki farming nadchodzi.


nietoperze? xD bo ostatnio trochę grałem, ale jakoś bez szału - trochę casualowego farmienia bez jakiegoś konkretnego celu, w związku z tym biegam trochę po a3 na mp3 (bo po prostu strasznie lajtowo to idzie, a na mp4 już czasem jakieś elity potrafiły zająć ponad minutę). Do sedna, wczoraj z ciekawości testowałem nietoperze (szczególnie cloud of bats mi przypadło do gustu) bo wyczytałem że jakieś zmiany są i ku mojemu zaskoczeniu takie obrażenia zacząłem kręcić że przerzuciłem się na mp5 :X jakby tego było mało to w ciągu zwiedzania a1 i porównywania z a3 polecało mi 6 legend. SZALEŃSTWO po prostu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę z ciekawości zobaczyć czy już wyszedł patch, chyba z miesiąc nie grałem w d3. A tu niespodzianka widzę, że piszecie o wczorajszym jego wejściu. Czy to ten patch który zmniejsza drop rate legendary, ale jak już wypadnie to ma być bardzo dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2013 o 14:48, Nightdew napisał:

Wchodzę z ciekawości zobaczyć czy już wyszedł patch, chyba z miesiąc nie grałem w d3.
A tu niespodzianka widzę, że piszecie o wczorajszym jego wejściu. Czy to ten patch który
zmniejsza drop rate legendary, ale jak już wypadnie to ma być bardzo dobry?

Nie, ten nic w dropie nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, COB robi bardzo ciężki dmg, jak by nie patrzeć rozkręcony na max daje równe 1000% obrażeń.
Blizz am sprytny wybieg żeby ten skill znerfić.
Opis jest tak zrobiony, że daje im pole manewru do nerfa w każdej chwili i żaden gracz nawet nie będzie miał prawa polemiki.

Bo w opisie stoi, że startujemy z 500% i rozkręcamy to o kolejne +20% aż do max wartości 100%.
Można to rozumieć dwojako. Obecnie działa to tak, ze nie jest to 500%+100% = 600% finalnie tylko 500% powiększone o 100% czyli 1000% finalnie.
Blizz może wiec zrobić nerf na 600% mówiąc, ze to był bug i sratatata.

Można ich wtedy tylko wyśmiać, że czemu nie skorygowali tego na PTR gdzie ludzie się w sekcji technicznej dopytywali, czy ten dmg naliczany do 1000% jest poprawny, ale to już inna bajka.

Póki działa jak działa, żal z farmy nie korzystać [płakać nie będę bo już misiami mogłem biegać na mp10 i robić ciężki rozpiernicz, aczkolwiek baty znacznie mi urozmaiciły build misiowy i generalnie bardzo dobrze go uzupełniają]

Btw szkoda, że reszta run w gruncie rzeczy dalej ssie i tylko COB jest coś wart [Plague Bats jest fajne, zakłada dot i wypłaca teraz tez już jakiś bardziej sensowny dps ale dalej do miśków startu nie ma o samym cobie nawet nie wspominając]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 07:13, tosz napisał:

o co chodzi z tymi nowymi opcjami dodatkowymi ?
wybijanie potworów, potyczki i klucznik

Czy to aż tak trudno się domyślić ? :D bo sam sobie na to odpowiedziałeś ale dobra:
Te tagi mają za zadanie określić co to za rozgrywka jest. Klucznik - typowy run na klucznika i tylko na niego.
Wybijanie potworów - Klasyczna Farma. Jak najwięcej i jak najszybciej zabić mobów.
Potyczki: Gry typowo duelowe: walki na arenie w Spalonej Kaplicy.
Trudne było ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ła, wygrzebałem swoje Diablo zobaczyć co tam słychać i smuci mnie speedfarma, ja swoim biednym DH nawet nie jestem wstanie ufarmić 1/10 tego ile farmia barby :(
Weźmie mnie ktoś na spacer? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 20:07, Selv napisał:

Ła, wygrzebałem swoje Diablo zobaczyć co tam słychać i smuci mnie speedfarma, ja swoim
biednym DH nawet nie jestem wstanie ufarmić 1/10 tego ile farmia barby :(
Weźmie mnie ktoś na spacer? :D

A co to barb to jedyny czołg na farme ? :D ;S Gdybyś widział co Blender potrafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 20:46, Ciekawski94 napisał:

rok a to nadal jak beta.


Powiedział co wiedział... i ........................

Spoiler

na tym zakończymy przygodę po YT i Twiczach rajt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 20:46, Ciekawski94 napisał:

rok a to nadal jak beta.


sprzedaj konto i nie zawracaj pupy... lacze sie "bulu i nadzei" ze to byl Twoj pierwszy i ostatni nieudany zakup w Twoim pozbawianym nieudanych zakupow zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 21:51, EmperorKaligula napisał:

> rok a to nadal jak beta.

sprzedaj konto i nie zawracaj pupy... lacze sie "bulu i nadzei" ze to byl Twoj pierwszy
i ostatni nieudany zakup w Twoim pozbawianym nieudanych zakupow zyciu.


Spójrz na liczbę przy nicku - maturę chłopak odreagowuje, trochę wyrozumiałości! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się łatwo zasugerować, jeśli barby na mojej FL są bliskie albo już mają 100 para :P
W sumie, tylko barby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 22:55, Selv napisał:

Można się łatwo zasugerować, jeśli barby na mojej FL są bliskie albo już mają 100 para
:P


100 pg to w obecnym patchu dziecinada =)
Robiąc dziś 2 runy na ubki w co-opie, bez hellfire ringa, bez rubinu czy innych exp boosterów wbiłem koło 35 milionów expa.

Dnia 14.05.2013 o 22:55, Selv napisał:

W sumie, tylko barby :P


Barb jest wygodnym farmerem solo, zawsze był.
Jest nędzny do co-opa [pewnie nikt z ludzi z którymi obecnie biegam nie czyta tego forum, nie mniej a nóż widelec - prospy dla was panowie za dzisiejsze piekne wypychanie elit z pola gdzie kręciliśmy z zielakiem cob xD było bosko]. W 100% wolę monka który potrafi zassac moby i cma który to przymrozi a ja wygeneruję swoje w DPSie. Ale barb.. z furia i tym swoim grzmotnięciem.. nie, nie i po raz trzeci nie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 22:47, Shelazar napisał:

Spójrz na liczbę przy nicku - maturę chłopak odreagowuje, trochę wyrozumiałości! :)

Buahaha też to zauważyłem :D powiedzieć teraz wypada.. przed dodaniem posta czy po ? :D
Jednak zepsucia nie da się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 22:55, Selv napisał:

Można się łatwo zasugerować, jeśli barby na mojej FL są bliskie albo już mają 100 para
:P
W sumie, tylko barby :P

Bo barb w pewnym momencie stał się, że tak to ujmę: modny. Mp10 + dobry Skorn [no i jakiś tam gear of kors] + podziemia twierdzy 2, Ewentualnie krater 2 + rend i exp szedł jak szalony. Nie mówiąc o dropie bo im wyższe mp tym lepiej z traszu leci tego loota. Ja bym tak nie mógł.. 2 lokacje od 0 paragonu do 100... prawdziwi sadomaso..
Bicie trasu bardziej opłacalne od elit. :D

A co do expienia... nie mam zamiaru się powtarzać więc:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=84155&pid=63

Krótko mówiąc. W tyle rześ pan został i to daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tam dziecinada, ja tam polazłem swoim zardzewiałym DH na farme, wbiłem jeden level 29-30 i stwierdziłem "ufff". Chyba godzinę mi to zajęło.
Mam osobę na FL która wklepała 1-50 para w 2 dni grania - barb ofc :P
Sam barba nie mam i raczej nie zamierzam chociaż jak mówiłem, 99% mojej FL to aktywne barby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś w stanie w co-opie cisnąc mp10 to masz 1125% expa bez rubinów i hellfire ringów [z hellfire wyjdzie ciężko ponad 1200 bo jego % poleci po mnożniku, bodajże 1260 czy 1240]
Można tak wsadzić na godzinę koło 250 milionów expa, to daje dwa pargony z kawałkiem np z 70 na 72.

Kiedyś biło się to pół dnia.
Przed tym patchem farmerem-zarobasem od grindu był ten co robił sobie dziennie 350-400 baniek expa, teraz 400 baniek da się zrobić w 2h z dobrą ekipą. Solo na mp 7-8 podobnie [bo solo nawet end-gameowcy wychodzą lepiej na mp8 niż 10, bo zrobią dwa runy po8 za jeden na 10]

Sam solo ostatnio testuje mp 6-7-8 i za złoty środek uznałem dla siebie 7, gdzie na spokojnie w godzinę robię sobie jakieś 150 baniek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm właśnie przed chwilą byłem na uberkach z paroma kolesiami w składzie Ja - monk, wiz, barb i WD of kors mp10. Nie byli to jacyś "hajendgejmowi" ludzie ale jakiś tam gear mieli nie zgorszy... i powiem..
Ja pie**** to było mp 10 ? :D
Ten nerf w naliczaniu % potworom za członka ostro dał się we znaki uber bosom.
Uber Ghom w 1.0.7: 600 mln lifea z groszami. Teraz w 1.0.8: 488 mln lifea + FTW
Bestii Oblężniczej też ostro życie spadło. W 1.0.7 miał 660 mln lifea + teraz marne 510mln +
Nie mówiąc o Maghdzie która na mp10 x 4 teraz ma 270mln lifea.
Nie wiem czy się cieszyć czy wuj wie co ale poszło to dość szybko. WD był z deka z papieru ale jakoś dawał rade.

Hmmmm trzeba będzie się przejść z lepszą ekipą która ma odrobinkę lepszy gear i dps :D

To co Pietro87 ?? Kiedy lecim jakiś dobry czas wykręcić przy okazji to nagrywając ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się