Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2012 o 18:03, Rambos napisał:

2 gb ramu to za mało na 7...


No co Ty nie powiesz? Pewnie, że to mało. Malutko!
Beta według mnie była bardzo dobrze zoptymalizowana. U mnie na i5 750, 4GB RAM i 4890 chodziła na full płynnie aż miło. Jedyny problem to słabe łącze i lagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 17:33, Kafar napisał:

max poziom w D2 udało się osiągać w 2 dni ;)

http://www.youtube.com/watch?v=icDUw7bmEtU#t=0m47s
Tak wyglądała by moja reakcja gdybyś mi to powiedział w realu. =.= serio....
Coś Ci się koleżko musiało pomylić w głowie. 99 level wbić szło ciężko jak cholera.
Jest to nie możliwe nie tyle co samo z siebie nie możliwe tyle, że jest to czasowo nie możliwe. Czas ma kilka sprostowań tudzież wyjaśnień...

Dnia 24.04.2012 o 17:33, Kafar napisał:

(70lvl robiłem w 9h) a byli lepsi ;P.

Wiem. Skromnie mówiąc.. Między innymi ja :P i wszyscy ci co łazili na Uber Tristram Expa gdzie na porządnym UT expie można było wbić w godzinę 90 lvl. Ja miałem dobrą paczkę na skype więc jak się rzucało hasło UT exp bo ktoś robił nowa postać bądź potrzebował to z miejsca temu komuś się robiło Rusha na hell. Tak, tak 5lvl postać miała max i już była 5 akt na poziomie piekło. Zbierało się pijawki to full party. Minimum 2 hammerów i jeden boner i heja banana.
Jak wyglądał efekt bicia tam potworów przez dwóch hamerów?? Patrz i się ucz :P
http://www.youtube.com/watch?v=wg0j2QKKuso&feature=fvst [filmik ma trochę lichą jakość ale zobaczyć idzie wszystko]
Zobacz dokładnie jak to wygląda. Moby cały czas zdychają i zdychają i zdychają. Dobrze się nie pojawią i umierają. Tak zwane Leechy [Pijawki] stoją w bezpiecznym miejscu oddalone bo oni by byli na 1 strzała i wszystko by szlag trafił
Level rósł dosłownie w oczach. Cały czas było słychac ten charakterystyczny dźwięk "dyng" przy level upie.
Tak jak mówiłem dobra ekipa, dobry boner i level 90 w godzine gwarantowany. My ze znajomymi graliśmy dłużej jednak do 90 już zaczyna się próg gdzie moby dają mniej expa i idzie to wolno, ale 91 idzie wbić.
Mój rekord życiowy to 93 z hakiem w jeden dzień ale grałem w sumie od rana do późna w nocy. Szybki Rush normal koszmar i piekło. Dobry UT exp do 91. Starożytnych jeszcze sobie zostawiałem bo nie można było śmigać na ballruny gdy się nie miało tego Q zaliczonego. Więc w ruch leciały tzw diaruny a tam exp tez zły nie był. do 92 jakoś to szło. Potem "starzy" normal [już levla wtedy nie dają a mała kreskę expa]. Na koszmarze dawali dosyć spore ze 2 centymetry tego paska. No i koniec piekło gdzie prkatycznie zostawało prawie, że 1/4 do 93. Potem Baalruny jakieś 3 godziny ciosania i 93 w 1 dzień miałem. Ale w 2 dni 99 to jednak poniosło Cię i to sporo.
Z 98 na 99 trzeba z tego co pamietam ubić jakieś 3 miliardy expa a taki baalrun dawał może ze niecałe 50k ? za run. Nawet chyba mniej. Były to dosłownie grosze. I bicie trwało nawet do 2-3 miechów. Sam wiem to z własnej autopsji bo sam bociłem :P Jak jechałem jedyś nad morze to zostawiłem bota na tydzień by mi expił na 98 i po powrocie mimo iż nabił sporo to daleko daleko było do lvl upu. By się upewnić, ze nie dostałem czasem RD to dzwoniłem do znajomych czy są tam może przed kompem i czy mogą mi powiedzieć czy mi bot lata. XD [Piękne czasy to były]
Oczywiście z patchem 1.13 Blizzard usunął exp z tych potworów przez co UT Exp przestał istnieć. Jednak pozostały Diaruny hell, na których też szłow w 3-4 godziny wbić ten 80+ :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 17:45, Drazok napisał:

I sztandary ...
Ok, trochę źle cię zrozumiałem, wybacz.


Tak ale te sztandary to na razie przepraszam za okreslenie "z dupy" ;/ nie kumam ich sensu. Oczywiście fajnego sensu. Każda z tych rzeczy wprowadzonych COS tam daje.. ale dla mnie to takie ułatwienia które się na wzajem przykrywają i korzyści z każdego osobno są bezsensowne. Waypoint + town portal kiedy się chce. Ktoś powie no żebym mógł skakać pomiędzy lokacjami.. i ok to nic nie mam do waypointów ale.. town portal dla każdego i ile się chce ? To mogliby zrobić że town portal jak otwierasz przenosi cię gdzie chcesz ;) i Jedno ułatwienie i od razu zyskuje sens. Bo dokładnie to samo portal ci daje.. wracasz do miasta i potem wskakujesz do waypointu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ANEKS DO POPRZEDNIEGO POSTA

@Kafar.
"Parę godzin później już są na nim maks lvl."
Nie takie pare godzin później. Mówię Ci stary, że jest to czasowo nie możliwe... jakim niby cudem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 18:15, Kafar napisał:

2 maja resetują drabinke.. wejdź 4 lub 5 maja i zobaczysz że nie masz racji z tym 99
;). Ps. zamknięty BN oczywiście.

Tak słyszałem o resecie. Aż z ciekawości specjalnie D2 zainstaluje i zobaczę. ACC na BN tam jeszcze mam. Z wielkiej ciekawości zobaczę jak szybko będzie 99. Jeśli będzie tak jak mówisz oficjalnie tutaj przy wszystkich zwrócę Ci Honor. Dlaczego oni niby mają mieć w 2-5 dni 99 jak wtedy jeszcze dobrze nawet nie ma World Eventów gdzie się ma Anniego który daje % do zdobytego doświadczenia. A ja grając jak ten maniak nie mogę wbić tak szybko...
Sposobów na bicie levla kilka jest nie powiem ale... Takie jak BP czy CS ale to i tak wciąż mało.
Ja sam w 4 dni osobiście ubiłem z 95 na 96 ale grałem dosłownie jak opętany. A gdzie 97 98 i 99 ? ... exp na serio powoli idzie oj bardzo powoli.
Ogólnie rzecz biorąc mam nadzieje że Blizzard zrezygnuje w D3 ze śmiesznych rankingów i ich resetowaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 18:09, Rambos napisał:

ale te 2 gb ramu na XP to ujdzie prawda? może tak mulić te d3 nie będzie :P

Przecież wymagania minimalne i maksymalne masz podane w przypiętym poście... może da radę. nie wiem jakiego masz proca oraz grafę. :P Jeżeli jakieś troszkę starsze to zajrzyj w link w którym jest podane jakich kart graficznych Diablo 3 nie obsługuje. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 18:16, Braveheart napisał:

ANEKS DO POPRZEDNIEGO POSTA

@Kafar.
"Parę godzin później już są na nim maks lvl."
Nie takie pare godzin później. Mówię Ci stary, że jest to czasowo nie możliwe... jakim
niby cudem ?


Te 99 postacie są robione przez kilka osób. (jedna postać) to się robi 24/h Tak się robiło kiedyś. Nie wiem jak teraz to zmieniono od ponad dwóch lat nie gram w D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 19:17, Kafar napisał:

Te 99 postacie są robione przez kilka osób. (jedna postać) to się robi 24/h Tak się robiło

Spoko rozumiem 24/7 ok ale mi boty też tak latały i jakoś ten nawet 98 wchodził dosyć dłuuuugo

Dnia 24.04.2012 o 19:17, Kafar napisał:

kiedyś. Nie wiem jak teraz to zmieniono od ponad dwóch lat nie gram w D2.

Jest tak samo.. Mało co się tam zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 19:02, Rambos napisał:

Dokłatnie taki sam ?? identyczny? Podzespół w podzespół ?:>
Jeśli tak to możesz raczej spać spokojnie. Procka już masz i3. A nie jeden i3 jest dziś wydajniejszy od Quadów.
Ramu też nie maż za mało 3GB... łeee powinna Ci gra śmigać bez problemów. W jakie gry na tym kompie aktualnie grasz ? [o ile grasz] i na jakich ustawieniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW pytanie do kogoś ze sklepu gram.pl, rozumiem, że DIII będę mógł odebrać 14maja w punkcie do którego zamówiłem grę? Bo jak nie to po prostu zrezygnuję z zakupu w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 19:27, blaiser napisał:

BTW pytanie do kogoś ze sklepu gram.pl, rozumiem, że DIII będę mógł odebrać 14maja w
punkcie do którego zamówiłem grę? Bo jak nie to po prostu zrezygnuję z zakupu w gram.pl

To pytanie raczej nie tutaj. Myślisz, że pracownicy z gram.pl sobie siedzą na forum i przeglądają all tematy by szukać podobny do tego pytań ?.... tego typu pytanie zadaj tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=11050
Akne za jakiś czas da Ci odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się ile danych w ciągu godziny prześle między sobą gra a serwer BN. W razie czego można by próbować na komórkowej sieci jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:09, blaiser napisał:

20mb w ciągu godziny jeżeli się gra w czterech.



Zgadujesz czy był gdzieś omówiony ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 21:16, Drazok napisał:

W skrócie, zgadzam się z tobą odnośnie tych portali.

Portale zostały zastąpione sztandarami które działają właśnie jak te portale. Tyle, ze sztandar stoi cały czas i nie znika. Fajna powiem Ci sprawa bo nie trzeba się prosić graczy na zasadzie "tp pls" :)
Patrzysz gdzie dany osobnik jest i klikasz w jego sztandar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się