Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2012 o 01:51, Wojman napisał:


Użyj przycisku Z Luke.


O, dzięki - szukałem na necie opisu sterowania do DIII i na jakiejś poświęconej grze stronie wyczytałem, że tych opcji nie będzie w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 02:06, Cykada85 napisał:

Wykuty Wand czekam az bede mial odpowieni level ;)

Uuuu ciekawy baaardzo ciekawy :D widzę, że już 3 akt masz ? :D bo Kullego masz w ekipie :P
ja gdzies tak 1/2 piewrszego aktu i ide zrobic sobie przerwe na jedzenie.

Anywawy bardzo niezłą bekę w tej grze mam

Wyraz "Co ja Pacze" naprawdę mnie rozwalił albo. Już nawet nie pamiętam za co mi sie ten napis wyświetlił

"Ja Eirena i Ja" przeca taki film był.... hahah z Jimem Carreyem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 02:09, Braveheart napisał:

> Wykuty Wand czekam az bede mial odpowieni level ;)
Uuuu ciekawy baaardzo ciekawy :D widzę, że już 3 akt masz ? :D bo Kullego masz w ekipie
:P


To nadal jest 2 akt :) Ale mysle ze juz niedlugo do nastepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 02:22, Cykada85 napisał:

To nadal jest 2 akt :) Ale mysle ze juz niedlugo do nastepnego.

A no tak kurde porabało mi sie :)...

Spoiler

Przeca Kulle jest w drugim akcie


:) ja tez gram Wizardką :) ale wole głos z wersji eng tu ma IMO torchę zbyt poważny nie pasuje jej do charaktery i historii jako młodej zbuntowanej Czarodziejki/Czarownicy "ładewa" co to pragnie wiedzy oraz potęgi itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 03:15, Ichvander napisał:

Ktos ma obecnie ciagle disconnecty? Denerwujace to troche..

Ja ich nie potwierdzam
Cały czas gra chodzi płynnie i bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 03:00, Robertcik1 napisał:

nie kupiłem! i nie kupię do końca czerwca najprawdopodobniej. ;)
wyczekane będzie bardziej bawiło i cieszyło.

Człowieku na tą grę się tyle czekało, że wystarczyłoby chociaż 2zł dziennie odkładać do świni czy innego słoja aby mieć odłożony szmal na chociażby wersję podstawową i mieć swój własny egzemplarz [No silną wolę aby tego nie ruszać tez trzeba mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem z kumpelą pierwszy akt. Nie spodziewałem się, że pójdzie to tak szybko, ale cóż gra wciąąąąąga. Zdjęcie mojego barbka na 16 levelu plus nieco odpicowany sztandar po odblokowaniu niektórych achivmentów.

20120516033226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wylaczaja serwery nie wiem na jak dlugo, skonczylismy na drugim Waypoincie w 3 Akcie :)

Edit: Ze Sztandarem jeszcze nic nie robilem wiec jest taki jaki byl ;)

20120516040629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 03:17, Ichvander napisał:

Od 15 minut sie z nimi zmagam niestety. Co wejde do gry, pogram maks minute *BUM* d/c..



Kolega ktory ze mna gra w Co-Op mial tak samo dzisiaj, pomoglo wyjscie z gry, odlaczenie neta, podlaczenie spowrotem, uruchomienie gry jako administrator (choc nie wiem po co) i juz bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 04:06, Cykada85 napisał:

Wylaczaja serwery nie wiem na jak dlugo, skonczylismy na drugim Waypoincie w 3 Akcie
:)

Ponoć na 15-20 minut .... ja to hmmmm. Wziąłem z nudów pogrzebałem w opcjach gry... i jak masz wersję jezyka to dałem a Eng Brytyjski. Wyświetliło mi, że trzeba na nowo uruchomić grę... Uruchamia ale przy okazji pobiera dodatkowe jakieś 2,4GB.. już mam 21% ciągmnie mi dobrym transferem 1100kb/s.
Dziwne również jest to, że gra niby woła 15 giga a folder waży 7,8GB. Mało tego teraz waży 10.1GB hmmm czyżby pobierał all eng język i jakby co to mogę sobie w każdej chwili zmienić z eng na PL i na odwrót ? bez ponownego pobierania klienta hmmmm ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 04:11, Braveheart napisał:

zmienić z eng na PL i na odwrót ? bez ponownego pobierania klienta hmmmm ciekawe.


Bardzo mozliwe, to by mialo w sumie sens, jezeli masz obydwie wersje jezykowe sciagniete i zainstalowane to powinno tak dac rade. Ja gram caly czas tylko po angielsku wiec nie bardzo orientuje sie jak wyglada wersja polska.

Zdradze Ci za to ze przy walce z

Spoiler

Bossem 2 aktu szczena mi opadla na dywan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze... nigdy fanem Diablo nie bylem a teraz klikam jak pogiety F5 na stronie stasusow serwerow.. i tylko czekam az Europa bedzie up ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff na szczęście zamknąłem oczy i zaznaczyłem all aby w odpowiedzi nie widziec treści spoilera...
Mimo iż juz trochę odnośnie fabuły wiem to jednak walkę zwroty akcji itp itd wolę sam ogarnąć :) więc dzięki za spoiler ale nie skorzystam z niego.
Co do wersji językowej to gram na PL dla pełnego zrozumienia fabuły kubek w kubek literka w literkę [norm przejdę i zmiana]... Potem się przesiadam na eng bo bardziej mi podchodzi :) a problemów aż takich nie mam ale jednak chcę wiedzieć w 101% wszystko w grze.. no i cały czas myślę o tej opcji zmiany języka co to mi się teraz pobiera
90% :)
Czas dzbanek kawy zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 04:41, Ichvander napisał:

I tak nie pograsz :P serwery dalej leza niestety... lacznie z tymi do WoW''a :/

Uuuu to, żeś mnie teraz zasmucił :C wciąż leżą ... ehhh no trudno niech chłopaki tam działają niech walczą :> żeby porządni uczciwi gracze mogli grać i przechodzić ich dzieło oooo tak!! :D
ja ogólnie to wciąż nie moge dać wiary, że gram w full D3 :D gdy tylko zabiłem Mad Kinga Leorica i zszedłem do kolejnego contentu to nie wierzyłem własnym oczom :P
Wciąż to do mnie nie dociera, że ta gra jednak isteniej i już wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... a ja piszę skargę na kuriera - gierki nadal nie ma, a kurna w pierwszy dzień pojawienia się EK zamówiłem jeden egz. dla siebie. F%#* !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się