Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2012 o 04:47, Martimat napisał:

Tia... a ja piszę skargę na kuriera - gierki nadal nie ma, a kurna w pierwszy dzień pojawienia
się EK zamówiłem jeden egz. dla siebie. F%#* !!!

Hahahah. Cóż za ironia co kurierzy niby lepsi od Poczty Polskiej a ta mnie nie zawiodła w tej kwestii xD
Dostałem info 12 maja od empik.com, ze grę wysłano z magazynu. Of kors pobranie - płatność przy odbiorze.
14 może o 13 z groszami miałem Diablo 3 w łapie!!!
Inną sprawą było to, że miałem problemy z zalogowaniem się ale to tylko szczegół!! :P
Empik się postarał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 04:35, Braveheart napisał:

Mimo iż juz trochę odnośnie fabuły wiem to jednak walkę zwroty akcji itp itd wolę sam
ogarnąć :) więc dzięki za spoiler ale nie skorzystam z niego.


Haha to nie byl spoiler fabularny :D

Dnia 16.05.2012 o 04:35, Braveheart napisał:

Co do wersji językowej to gram na PL dla pełnego zrozumienia fabuły kubek w kubek literka
w literkę [norm przejdę i zmiana]... Potem się przesiadam na eng bo bardziej mi podchodzi


Ja juz jestem przyzwyczajony do Eng, nawet juz bardziej niz do PL.


Ja jedynie czego nie rozumiem to dlaczego dostalem 2 Guest Pass do WoW a nie do Diablo 3 -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HA K***A jest tak jak myślałem!! :D ale jestem happy

!!!!!!!!!!!!WAŻNA INFORMACJA!!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli ktoś chce mieć dwie wersje językowe D3 to nie musi na nowo pobierać klienta ze strony.
Wystarczy, że np zmieni w ustawieniach z PL na ENG [British] wyświetli mu komunikat, że trzeba zrestartować grę.
Launcher pobiera dodatkowe 2.4 ~ 2,5GB plików. Są to prawdopodobnie [a raczej bankowo] dźwięki/głosy eng postaci jak i zapewne masa tekstów =)
Gra po zainstalowaniu mi ważyła 7.80 GB a po pobraniu eng języka folder z grą waży 10.2 GB :)
Niezła sprawa.. brawo Blizzard za takie rozwiązanie. A już myślałem, że będę musiał pobierać na nowo klienta mimo iż serwery Blizzarda dają dobre transfery :)

Poniżej zapodaje screeny! :P

20120516050803

20120516050859

20120516050912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 04:59, Cykada85 napisał:

Haha to nie byl spoiler fabularny :D

Wiem o tym ale jednak nie chciałem czytać. Kto wie co żeś tam umieścił :P

Dnia 16.05.2012 o 04:59, Cykada85 napisał:

Ja juz jestem przyzwyczajony do Eng, nawet juz bardziej niz do PL.

HAHA a mi to teraz tito moje domysły odnośnie języka stały się prawdą
Patrz post wyżej :)

Dnia 16.05.2012 o 04:59, Cykada85 napisał:

Ja jedynie czego nie rozumiem to dlaczego dostalem 2 Guest Pass do WoW a nie do Diablo
3 -.-

haha ja dostałem 2 do D3 i jeden do WoW.
Pewnie może miałeś jakiś "trefne" pudło :P gdzie np maszyna źle coś zapakowała/dodała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 06:25, HumanGhost napisał:

A te sztandary to do czegoś służą czy to tylko taki bajerek, co by ładniej wyglądało?


W grze multi sztandary stoją wokół waypointa. Jak klikniesz, na któryś sztandar to teleportnie cię do jego właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja z tym brakiem grania jedną postacią na kilku serwerach. Stworzyłem postać na US bo tylko ten wczoraj mi działał, dzisiaj rano działają wszystkie oprócz US i nie mogę grać moim herosem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:47, Mejste napisał:

Hej,

Słuchajcie, wchodzą Wam osiągnięcia? W becie co chwila jakieś odblokowywałem, a przy
pełniaku, choć spełniam wszystkie ich wymogi, żadne się nie dodaje do mojego konta. Ktoś
ma podobny problem? Wie jak temu zaradzić?



własnie pisalem o tym wczoraj tylko ja mam tak i napisalem

"Czy u was też podczas gry nie wyskakuja osiągnięcia??

w becie normalnie byly jak zebralo sie zloto to podczas gry wyskoczylo osiagniecie a teraz gralem i zadne osiagniecie mi sie nie pokazalo a jak wszedlem potem w osiagniecia to okazalo sie ze juz mam 4!
wiec dlaczego nie ma podczas gry? a fajnie sie zdobywalo je w becie a tu lipa nie wiadomo czy czlowiek zdobyl go czy nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już pierwsza recka ;-)

http://venturebeat.com/2012/05/15/world-exclusive-diablo-iii-review/#s:diablo-iii-2012-05-15-00-49-30-42

^^ Blizzard jak zwykle stanął na wysokości zadania i przygotował swoją najbardziej hajpowaną grę wszechczasów na premierę tak, że mucha nie siada ! Od siebie dodam, bo recenzent już o tym nie napomknął, że tak wzorowo przygotowanego i "user friendly" DRMu nie widziałem do tej pory w żadnej innej produkcji - mam nadzieję, że wkrótce taki DRM stanie się standardem w każdym blaszakowym tytule. Jest ku temu duża szansa, w końcu produkcję Blizzarda kupiły miliony (wydając miliony ;-)). Blizzardzie prowadź ku świetlanej przyszłości pc gamingu :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że osiągnięcia nie działają ;/ czekam aż to naprawią bo jakoś je lubię ;)

davis87 na forum battle.net duzo ludzi jest którym to nie działa.

PS. fajna recka wyżej ;) mam nadziej że recenzenci ocenią grę z tymi problemami gdyż one wliczają się w całość gry skoro gra bez nich nie może działać. (mowa o połączeniu i problemach a nie osiągnięciach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 08:46, Kafar napisał:

Szkoda że osiągnięcia nie działają ;/ czekam aż to naprawią bo jakoś je lubię ;)

Mi tam działają, ale znikają po wylogowaniu z tego co widzę. Zdobyłem około 100 punktów, wyszedłem z gry, loguję się ponownie, a tu klops, nie miałem nawet tych za poziom. Na 11 lvlu nie miałem tego za 10 lvl. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 09:03, Szymon666 napisał:

Żeby wejśc do domu aukcynjego muszę wylogować sie do menu głównego ??



nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 09:03, Szymon666 napisał:

Żeby wejśc do domu aukcynjego muszę wylogować sie do menu głównego ??


Nie musisz, poszukaj na paskach menu w grze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2012 o 08:46, Kafar napisał:


davis87 na forum battle.net duzo ludzi jest którym to nie działa.


no wiem wiem tylko zeby dobrze zrozumiec

ja zdobywam osiagniecia tylko podczas gry nie wybija mi na ekranie ale ja wejede do tej opcji z osiagnieciami to je mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2012 o 04:59, Cykada85 napisał:


Ja jedynie czego nie rozumiem to dlaczego dostalem 2 Guest Pass do WoW a nie do Diablo
3 -.-


Ja dostałem 2 QP do D3 i 2 do WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 22:39, Braveheart napisał:

Hmmm wiec jak coś to będę musiał szybko nadgonić pewnie Ty już 2 akt albo i normal ukończony
:)\

Mój battletag to Namik#2329 (gram tylko i wyłącznie na HC). I skończyłem drugi akt, ale ja nie lece jak szalony. Mam 10h grania i dopiero dwa akty ukończone, bo jak gram to przechodzę każdą lokację dokładnie, zaglądam w każdy zakamarek, czytam każdy dialog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się