Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2012 o 08:40, scott napisał:

Filmiki w samej grze trzymają poziom i to b.dobry bym powiedział, że widziałeś tylko
przerywnik animowane to inna bajka.

Poziom to mało powiedziany :D. Filmy od Blizza zawsze były na bardzo wysokim poziomie. Te, które mamy W D3 IMO Technologicznie wymiatają resztę w kąt. Nie widziałem do tej pory lepszych filmów jak te zaprezentowane w D3.

PS: Daj sobie z nim spokój. To kolejny nic nie znaczący troll i prowokator. Po jego żałosnych argumentach to widać a raczej jego braku. Nie bądź dla niego pożywieniem! ;-) Gadanina że by mu gra na full detalach poszła na telefonie ?? "łatdafak" ? hahaha nieźle się uśmiałem z tego XD nie wiem jak Ty

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 08:48, Braveheart napisał:

> Filmiki w samej grze trzymają poziom i to b.dobry bym powiedział, że widziałeś tylko
> przerywnik animowane to inna bajka.
Poziom to mało powiedziany :D. Filmy od Blizza zawsze były na bardzo wysokim poziomie.
Te, które mamy W D3 IMO Technologicznie wymiatają resztę w kąt. Nie widziałem do tej
pory lepszych filmów jak te zaprezentowane w D3.


Ktoś tu nie oglądał trailera Mists of Pandaria :)

Dnia 20.08.2012 o 08:48, Braveheart napisał:

PS: Daj sobie z nim spokój. To kolejny nic nie znaczący troll i prowokator. Po
jego żałosnych argumentach to widać a raczej jego braku. Nie bądź dla niego pożywieniem!
;-) Gadanina że by mu gra na full detalach poszła na telefonie ?? "łatdafak" ? hahaha
nieźle się uśmiałem z tego XD nie wiem jak Ty


Dobrze gadasz :)

Jednak słowo od siebie wtrącę. Dlaczego broni się miałkiej (nie ma co się oszukiwać) fabuły w DIII bo teraz wszędzie tak robią? Co to za argument? Troszki jak z telewizji: "-Panie ministrze czemu gospodarka naszego kraju jest w słym stanie? -Gospodarki krajów całej Europy są w złym stanie, nasza na ich tle jest zieloną wyspą" No po prostu hurra!
Taka na przykład grafika w grach Blizza jest rzeczą specyficzną (ostatnio grałem w WIII i grafika ani trochę się nie zestarzała) jednak tej pseudoromantycznej historyjki z DIII im nigdy nie wybaczę. W szczególności gdy porównujemy do historii z DII (w Diablo I nie grałem, stoi i się kurzy w Blizzardowej Antologii). Tak wiem to jest inna gra, ale to nie jest HoMM tu wszystkie części są umieszczone w jednym świecie, więc można oczekiwać tego samego poziomu mroczności. Ten trend było widać już w SCII, ale tam było to ukryte za kilkoma innymi wątkami.
AH i RMAH w ogóle są mi wysoce obojętne, ale czasami jak mi się trafi coś sensowanego nie dla DH to dobrze jest to opchnąć :) Ale zadziwia mnie poziom dropu przedmiotów legendarnych. W DII po przejściu gry na normalu miało się już klika brązowych i zielonych, które zajmowały skrytkę. I tu jest największa wada DIII co zresztą było tyle razy tutaj wałkowane. Chyba tyle z mojego wtrącenia się w temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 08:40, scott napisał:

Nie wiem ile masz lat, ale czytając Twoje mądrości wnikam, że mało po użytym słownictwie.

Mam wiecej niz ty zapewne synku, wiec daruj sobie takie docinki.
Widze ze blizardzik mocno namieszal wam ludziki w glówkach tym smieciem jakim jest D3.
Osobiscie sie nie wstydze ze sciagam gry (jakby 99% tutejszych pseudograczy tego nie robilo), a w swojej grotece mam wiecej oryginalow niz niejeden z was.
Osobiscie seria mnie nie wciagnela a D3 sciagnalem z ciekawosci, kierowany szumem na sieci, jakie to nie miało byc cudo.
Jak dla mnie ta gra nadaje sie na pegasusa gdzie odpalalo sie tytul walilo w pada az do bólu i konczylo w 3 godziny gre.
Gra jest żałosna pod każdym względem wizualnym, oprawy audio i fabularnym.Klon NWN w pegasusowym przebraniu.
Ci którzy uważają filmy blizarda za arcydzieło grafiki i animacji chyba nie widzieli w życiu wiele, o czym świadczy poziom zainteresowania gry.

PS: Do moda mozesz sobie wsadzic ten degrat w swoją zakutą żelaznymi stringami +100 do pierdnięcia w żyć.
Pozdrawiam wszystkich drętwiaków marnujących życie na takie tytuły jak D3.
PS2:Gra nie zasługuje nawet na nagranie na dvd a co dopiero na sciagniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupa ludzi z tego tematu wstawiała kolekcje opiewające na setki tytułów w adekwatnym temacie.
To, że jesteś ewidentnym złodziejem, nie znaczy, że każdy jest złodziejem.
Pseudo-gracze to właśnie całe lamerstwo buszujące po torrentach któremu brak szacunku do ludzi tworzących dla nich rozrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzydze sie torrentami, sciagam z czego innego.
Chcialbym zobaczyc te setki gier na półkach choć jednego z was, lamusy.
Ale tu masz racje brak mi szacunki dla kogos kto przez kilka lat tworzy takie łajno jak D3.
Nie mam szacunku do kogos komu zalezy tylko na kasie i dobitnie daje nam do zrozumienia ze ma w zyci to co ludzie mysla i czego chca od ich pseudoproduktów .
Grałem w mase róznych gier, róznych gatunków i generalnie na miano czegoś wartego uwagi wybralbym moze 5, góra 7 tytułów.
Reszta to muł zapełniający luke w branży.
Cała masa tytułów w wiekszosci ma wiecej wad niz minusów, lub posiada nie wykorzystany nawet w połowie potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 14:01, pvo napisał:

Grałem w mase róznych gier, róznych gatunków i generalnie na miano czegoś wartego uwagi
wybralbym moze 5, góra 7 tytułów.


Niech zgadne, pewnie wśród nich są obydwa wieśminy, FFVII i pewnie crisysy bo mają mega grafike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 14:01, pvo napisał:

Brzydze sie torrentami, sciagam z czego innego.


I dalej jesteś złodziejem.

Dnia 20.08.2012 o 14:01, pvo napisał:

Chcialbym zobaczyc te setki gier na półkach choć jednego z was, lamusy.


A co tam dokarmię jeszcze trochę trolla, niech stracę : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=23429

Dnia 20.08.2012 o 14:01, pvo napisał:

Cała masa tytułów w wiekszosci ma wiecej wad niz minusów, lub posiada nie wykorzystany
nawet w połowie potencjał.


Przerzuć się na bierki. Tam potencjał wykorzystano w 200%.


P.S.
Brakuje mi Wojmana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 23:28, pvo napisał:

Wytlumaczcie mi bo chyba nie czaje co w tej szmacianej grze jest takiego innowacyjnego
i wciagajacego co poniektorym nie pozwala oderwac sie od komputera???


eeee... kto chciał innowacji ? chciałem odmóżdżającego i relaksującego h''n''sa, który sprowadza się do farmienia sprzętu ze znajomymi. I dostałem to czego chciałem, godnego nastepce d2.

Dnia 19.08.2012 o 23:28, pvo napisał:

Zdazalo mi sie zarywac noce na graniu w gry ale tutaj to moge co najwyzej zarwac palce
od klikania w jeden klawisz non stop.


kogo to obchodzi ?

Dnia 19.08.2012 o 23:28, pvo napisał:

Rozumiem ze to hack&slash ale ludzi gdzie tu przyjemnosc z grania, wbijania lvl itd???


w pupie - głupie pytanie, głupia odpowiedz.

Dnia 19.08.2012 o 23:28, pvo napisał:

To juz blizarda nie stac na uczciwe intro z pelnymi animacjami i wypasionymi efektami
tylko pokaz slajdow rodem z taniego komiksu?


uuu z dziecmi crysisa, dla ktorych grafika jest najwazniejsza raczej niktu tutaj nie rozmawia. Intro i filmiki masz pieknie animowane, a przerywniki pomiedzy questami masz w innej formie.

Dnia 19.08.2012 o 23:28, pvo napisał:

Nic jednak mnie tak nie rozwalilo jak grafika i sterowanie.No blagam!!! myslalem ze czasy
napierd.... LPM w rpg juz minal a tu takie cos?Malo ze sterowac klawiszami nie mozna,
brak sterowania kamera, to i sekwencji ataku jest tyle co nic.


rpg ? to h''n''s masz naciskać atak przez 99% gry w tym gatunku. Sterowanie klawiszami ? Jesteś albo bardzo mlody (dzieci nie lubią grać myszką), albo bardzo dziwny.

Dnia 19.08.2012 o 23:28, pvo napisał:

O grafice powiem jedno... DNO I KILOMETR MUŁU.
Moj leciwy 9800gt z 512 ramu wycisnal z tego guwna wszystko co bylo mozna i zaserwowal
mi piekna grafike z przed dekady.Po co sa te wszystkie szadery, hdr, teselacja i inne
super hiper cuda skoro nikt z tego nie korzysta?


jak to po co ? zeby biznes GPU sie krecil i takim jak Ty co sezon mozna bylo wcisnac nowy model ;)

Dnia 19.08.2012 o 23:28, pvo napisał:

To juz nie laska zrobic choc po czesci ladna, kojaca widoki grafike?
Ogolna moja ocena gry to 1/10
minusy:
fabula, grafika, sterowanie, rozwoj postaci, eploracja swiata (a raczej jej brak), liniowosc
itp


fabula lepsza niz d2 (bardziej obszerna), sterowanie ulepszone (to ze nie radzisz sobie z myszka i paroma przyciskami na klawiaturze to raczej Twoj indywidualny problem), rozwoj postaci baaaardzo do przodu poszedl. Na demie nie widziales nawet malej czesci skilli i run. Eksploracja jest, jest sporo losowych ewentow/lokacji. Liniowosc ? Czego do cholery spodziewasz sie od h''n''sa ?

Dnia 19.08.2012 o 23:28, pvo napisał:

Podsumowanie: Najgorsze, najnudniejsze, najslabsze najbardziej liniowe rpg w historii
gier.Ta gra powinna byc jako kara w szkole za slabe oceny albo nie uwazanie na lekcji.


to nie jest rpg, to rasowy h''n''s z elementami rpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 14:22, Pietro87 napisał:

P.S.
Brakuje mi Wojmana....

Zaraz Isildur albo Karharot upora się z tym jake żałosnym trollem. [Jego przypadek to nawet pod trolla chybanie podchodzi] Aż nóż się w kieszeni otwiera czytając takie dyrdymały.. i bzdury

@Riddl3r

Dnia 20.08.2012 o 14:22, Pietro87 napisał:

Mam pytanie, kiedy będzie PVP ?

PvP ztego co się orientuję ma wyjść łatką oznaczoną albo 1.1.0 albo 1.1. jakieś tam cyferki. Ale prędzej obstawiam 1.1.0. Łatamabyć szykowana dopiero na grudzień!... taaa kwiem wielki fail ze strony Blizza.

Pozdrawiam.

EDIT:
@EmperorKaligula

Aż dziw bierze, że i ty też go skarmiłeś :P
Szkoda na takich klawiatury. Takim ludzikom poporstu nie przemówi do rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 00:15, pvo napisał:

Wierz mi nie przeszedlem nawet dema bo nie dalem rady tak mnie mdlilo na widok guwna
jakie plynie z monitora i glosnikow.


to włącz sobie benchmarka i fapuj jak przekladasz jakosc obrazu nad wszytko inne i daj innym spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 14:30, Braveheart napisał:

@EmperorKaligula
Aż dziw bierze, że i ty też go skarmiłeś :P
Szkoda na takich klawiatury. Takim ludzikom poporstu nie przemówi do rozumu.


akurat obiad wcinam bogaty to dokarmie trolla, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 14:30, Braveheart napisał:

> P.S.
> Brakuje mi Wojmana....
Zaraz Isildur albo Karharot upora się z tym jake żałosnym trollem. [Jego
przypadek to nawet pod trolla chybanie podchodzi] Aż nóż się w kieszeni otwiera czytając
takie dyrdymały.. i bzdury



Jedno się zgadza, fabuła ssie :)
Bo ssie niemiłosiernie i jest tak głupia i naiwna, że ręce opadają [tu to akurat mogli się bardziej postarać... to już stary Warcraft 3 mnie bardziej fabularnie wkręcił niż to co w D3 pokazali... shame on you blizzard!]

Tak tak ja wiem, nie fabułą ta gra stoi.. ale naprawdę jak nie lubię pisać takich pierdół w stylu "zrobił bym to 100 razy lepiej", tak jak pragnę chyba nocami skrobiąc na kolanie naprawdę zrobił bym to lepiej xD
Mogli się bardziej wysilić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie odpisywac synku na wszystkie twoje wypociny wiec powiem klrotko.
Widac ze jestes odmużdżony podniecając sie tym kmiotem.
Jestes idealnym konsumentem dla firm które proponują ci granie z "przyjaciółmi " w ich marne jakościowo tytuły, gdzie przyjaciel odnosi sie do członka drużyny dręczycieli wszelakiej maści NPC.
Dzieckiem crysisa moze są twoi kumple z ławeczki przed blokiem ktorzy na widok pajaca w drętwej grafice z piórem w du... smię się zwać szamanem czy innym dziwadłem w tej super produkcji jaką jest D3.
Crysis wcale nie jest wyznacznikiem jakości grafiki i w ogóle nie nazwał bym go rewolucyjnym lecz braku innowacyjności zarzucić mu nie można.
Biznes GPU i tak sie bedzie krecil bez takich jak ty,a znając życie pewnie wiecej razy wymieniles grafe niż ja, albo i cały sprzęt żeby ci tylko cuda pokroju D3 chodziły na full.
Jeżeli fabuła jest lepsza niż w D2 to nie wyobrażam sobie jakim kmiotem musiała być czesć druga (bo akurat bezmózgie walenie mychą po całym monitorze mnie nie rajczy i nie grałem w toto).
Jak chcesz sie przekonac kto sobie z klawiszami i mycha nie radzi zapraszam do GRO.

Braveheart Naucz sie pisac synu.
Pietro87Jak tutaj fabuła cie ssie to zagraj w tetrisa, grafa super, fizyka na full a fabuła zmiata z fotela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 15:00, pvo napisał:

Widac ze jestes odmużdżony podniecając sie tym kmiotem.


nie rozumiesz znaczenie słowa kmiot, elementarne braki w edukacji

Dnia 20.08.2012 o 15:00, pvo napisał:

Jestes idealnym konsumentem dla firm które proponują ci granie z "przyjaciółmi " w ich
marne jakościowo tytuły


nie odróżniasz marnej jakości (bo nie masz żadnego punktu odniesienia) od czegoś co Ci sie nie podoba. A to zupelnie rozne rzeczy.

Dnia 20.08.2012 o 15:00, pvo napisał:

Dzieckiem crysisa moze są twoi kumple z ławeczki przed blokiem ktorzy na widok pajaca
w drętwej grafice z piórem w du... smię się zwać szamanem czy innym dziwadłem w tej super
produkcji jaką jest D3.


Grafika nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Dla dzieci crysisa - jak Ty - jest ona zawsze w postach na pierwszym miejscu. Nikt tutaj nie mówi, że D3 jest doskonałej jakości grą, bo do tego potrzeba jeszcze sporej ilości patchy. Ale już jest na bardzo dobrym poziomie.

Dnia 20.08.2012 o 15:00, pvo napisał:

Biznes GPU i tak sie bedzie krecil bez takich jak ty,a znając życie pewnie wiecej razy
wymieniles grafe niż ja, albo i cały sprzęt żeby ci tylko cuda pokroju D3 chodziły na
full.


brak związku z tematem, adhd i niemożliwość skupienia uwagi na kilku zdaniach które napisałem ?

Dnia 20.08.2012 o 15:00, pvo napisał:

Jeżeli fabuła jest lepsza niż w D2 to nie wyobrażam sobie jakim kmiotem musiała być czesć
druga (bo akurat bezmózgie walenie mychą po całym monitorze mnie nie rajczy i nie grałem
w toto).


i wychodzi kompletna nieznajomość gatunku. My tu rozumiem, że niektorym gra sie po prostu nie podoba (ja np: nie gram w żadne wyscigi bo nie i juz), ale trolling po pograniu mniej niz godzine nie jest i nie bedzie akceptowany.

Dnia 20.08.2012 o 15:00, pvo napisał:

Jak chcesz sie przekonac kto sobie z klawiszami i mycha nie radzi zapraszam do GRO.


www.gro.gov.uk czy Gospodarstwo rybackie Ostróda ? Tak czy siak nie jestem zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 15:00, pvo napisał:

Braveheart Naucz sie pisac synu.

Nie dość, że troll, arogant i dużo by wymieniać, to jeszcze hipokryta ]:-> I tak długo już to nie pociągniesz :). Tacy jak ty ludziku maluczki długo tu nie żyją

@EmperorKaligula

Dnia 20.08.2012 o 15:00, pvo napisał:

akurat obiad wcinam bogaty to dokarmie trolla, a co :D

Gest masz nie powiem. Poszedłem w Twoje ślady i postanowiłem rzucić obierki po ziemniakach na pożarcie :P

@Pietro87

Dnia 20.08.2012 o 15:00, pvo napisał:

Jedno się zgadza, fabuła ssie :)
Bo ssie niemiłosiernie i jest tak głupia i naiwna, że ręce opadają [tu to akurat mogli się bardziej postarać...

Porozmawiał bym dłużej odnośnie fabuły ale zbytnio czasu nie mam. Dla mnie jeden moment jest naciągnięty aż nad to.

Spoiler

Motyw z Adrią

Jutro uderzam za granicę, work niestety. [Dziś się dowiedziałem :S]. Mam nadzieję, że jak wrócę to będziesz miał tego Wiza co najmniej 60k dps :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jakiś łaskawy admin mógł się zająć użytkownikiem pvo w sposób adekwatny do jego postów i zachowania to ja, społeczność tego wątku i całego forum byłaby wielce wdzięczna.

A co do tematu...
Na inferno z barba da się zrobić tanka? Czy walić maksymalnie w dps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2012 o 15:29, Sipso2008 napisał:

A co do tematu...
Na inferno z barba da się zrobić tanka? Czy walić maksymalnie w dps?



Da się jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się