Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2012 o 11:33, tosz napisał:

męstwo nefalemów - co to jest i gdzie tego szukać w grze ?


Po wybicu 60 lvl jak zabijesz elity to Ci wyskoczy ten właśnie buff. Stackuje sie on 5 razy i trwa 30 min... przy czym jak zabijesz kolejne elity ten czas się odnawia. Daje on zwiększoną szanse na znalazienie magicznych przedmiotów i złota. Jak uzbierawsz 5 stacków (czyli utłuczesz 5 rodzajów elit) to masz gwarantowanego rzadkiego dropa z kolejnych.

http://www.diablo3.net.pl/portal/d3/1/913/Mestwo_Nefalemow__opis_nowego_wzmocnienia_w_Diablo_III.html < tu masz więcje szczegółów.

_______________

Patch 1.0.4 wprowadzą jutro rano :)
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6368188147?page=1#1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z dawnych członków Blizza (pododdziału, którego już nie ma - North) udziela wywiadu.
http://diablo.incgamers.com/blog/comments/interview-diablo-creator-david-brevik-discusses-his-feelings-on-diablo-3

Dostał odpowiedzi od obecnych pracowników obecnego Blizza.

Także życzę wam dobrej zabawy w grę, której twórcy tak bardzo szanują graczy i swoich dawnych kolegów.

20120821132445

20120821132534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko do tego dotarłeś - biorąc pod uwagę shitstorm z oficjalnego forum i najmniej 200 tematów tylko na temat wielkiego Jaya =P].
Zachowanie - ano chamskie i ordynarne, ale czy to jakaś nowość ? Ot generalnie gościu posłał wiąchę otwarcie, zamiast bawić się w pseudo polemikę intelektualna która w 99% przypadków [gdy jest jakiś konflikt dwóch osób z branży często z opozycyjnych obozów] jest tylko maską przekazująca tylko proste "fuck you too".

Nie, że ja to pochwalam, ale co mi jako graczowi do ich personalnych utarczek ?
Tez nie raz d3 skrytykowałem, jak by wielki Jay napisał mi "fuck you!" to jedynie spojrzał bym na to z politowaniem bo to pokazuje brak tolerancji na konstruktywną krytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się wyjaśniło, dlaczego trzeba było tyle czekać na tego patcha - pewnie pół miesiąca zajęło im stworzenie listy wprowadzonych zmian. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę super że to od jutra już, a nie dopiero od 28. Mimo że część zmian lekko naciągana, to ogólnie 1.0.4 uwzględniam na zdecydowany plus. Także będzie jeszcze w co się pobawić przed premierą GW2. :-P
Nie no żartuję, jeszcze nie wiem czy GW2 w ogóle kupię (żadnych pre-orderów nie zamawiałem). Za to Diablo od jutra z pewnością sobie odświeżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 13:25, SpecShadow napisał:

Jeden z dawnych członków Blizza (pododdziału, którego już nie ma - North) udziela wywiadu.
http://diablo.incgamers.com/blog/comments/interview-diablo-creator-david-brevik-discusses-his-feelings-on-diablo-3

Dostał odpowiedzi od obecnych pracowników obecnego Blizza.

Także życzę wam dobrej zabawy w grę, której twórcy tak bardzo szanują graczy i swoich
dawnych kolegów.


Ludzie to tylko ludzie. To że pracujesz w blizzie nie znaczy, ze masz być wzorem cnót. A Twoja głupota przeraza. Dla mnie devsi mogą być nawet kryminalistami po wieloletniej odsiadce - grunt ze ich gry mi odpowiadają. Zawsze hołduje zasadzie że nie należy się wpierdziela pomiędzy czyjeś prywatne sprawy - tutaj byłych/obecnych pracowników zamieci bo nie masz i nie będziesz miał pojęcia o co tak naprawdę chodzi i kto tak naprawdę ma rację. Łatwo i wygodnie oceniać na podstawie strzępów informacji, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 14:42, Pietro87 napisał:

Nerf patch wymiata... można inferno z zamkniętymi oczyma skończyć.
Polecieli po bandzie nie ma co...

A będzie robić się jeszcze nieco łatwiej wraz z kolejnymi poziomami Paragona. :P

Ja na razie taką broń znalazłem - szkoda tylko, że nie ma socketów ani crit dmg, ale DPS nie wygląda tragicznie. :P No i jeszcze żaden wspaniały legendarny item mi nie wypadł. ;(

20120822150409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakresy afixów na 2h to tez jakiś żart...
Znalazłem kilka 2h dziś wbijając testowo ten 1szy lv masterki i każdy jeden miał zakres statow 200-300.. dps co prawda wujowy bo 800-900 i brak gniazd, ale to kwestia czasu w wyfarmieniu gozu op itemów.

Do tego co drugi item ma kryt dmg+ rzędu 80-100...wtf ja się pytam ?
Tam komuś całkiem na łeb padło. Akt 1szy infa niczym się nie różni od aktu 4tego hella.
Akt 3-4 to teraz jakieś żałosne popłuczyny.
Polatałem po a4 trafiłem kilka potencjalnie mega upierdliwych kombinacji i co - i mimo grania na odwal się nie udało mi się zgonu zaliczyć, dmg mobow dostał mocno w tyłek.

Jedyne co mi się podoba oprócz faktu, ze jest jakis dodatkowy cel farmy na inferno [czyli ten nowy lvling] to poprawa kolorów i tekstur.
koloranty nie wyglądają już jak oczojebny syf, dodatkowo teraz z modem na stonowaną grafikę wizualnie gra jest cudna.
Ale to jedyny plus w natłoku minusów.

No oczywiście poprawione legendy tez in plus.

A głupie buffy skilli łaskawie przemilczę [runa archonta i jej 1600 dmg.. 600k kryta przy dpsie 44k i kryt dmg na poziomie 130... no comment, już widzę to pvp wizem, tele z podziałem do przeciwnika, archont odpalony - pozamiatane xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale latwizna i w końcu normalny drop ;p
Już mam kusze 1300 +dex, wit, 56% crit dmg ;P

Ktoś wklejał nowa mantikorre (1050 dps, +85% crit i DWA sloty)

WTF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie, ale... gdzie się dozbroić? Mam 60. DH i jestem na 1 queście w II akcie na inferno. A tam dwa strzały i leżę. W co inwestować? Dex, vit? Resy? Gdzie szukać przedmiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trza będzie sprawdzić ten nowy patch, skoro podobno jest znowu co robić, no i może wkońcu jakiś lepszy drop będzie, niż ten szajs do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dzis wydropiłem 2hnada z 1.7k LOH xD
Koleżka dropnał staffa 980 dps 1.9k loh i 389 dex, 210 wit.. miazga xD

Teraz D3 to totalna kupa...a3-4 można z zamkniętymi oczyma robić.

A kryt dmg w 2handach... jakieś żarty, po +100 w co drugiej kuszy...
Balans czegokolwiek z dniem dzisiejszym poszedł się walić na ryj.

P.S.
Ghoma znerfili a na ogólnym dalej latają żebry o pomoc w ubiciu... tracę wiarę w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień famienia od 12 do 23 w kij żadna legenda nie poleciała ahh..
Ale statystyki poprawili dość zauważalnie szczególnie broni. Wreszcie ci co chcą przechodzić inferno bez AH będą mieli taką możliwość.
Choć mam przeczucie że blizzard dość szybko znowu znerfi drop broni, bo coś z dobrze wszystkim dropi, bo RMAH straci na popularności xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się