Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2015 o 17:38, Ha_Xior napisał:

Po 4. Widziałem na allegro masę aukcji gdzie ludzie oferują szybkie levelowanie postaci,
na czym to polega?



Mogę cię do 70tki np na sezonie wbić za friko, obecnie plvl 1-70 to kwestia godziny. Allegro również odradzam, masa oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 18:45, Pietro87 napisał:

obecnie plvl 1-70 to kwestia godziny.


Chyba, ze ktos gra sam, wtedy poziomy 1-30 to kwestia 2-3 dni ;) Przynajmniej w moim wydaniu...

Jeszcze takie male pytanko: czy tylko ja mam wrazenie, ze milo by bylo, gdyby za sezony byly jakies nagrody? Kosmetyczne, ma sie rozumiec. Np. Mystic dostawalaby nowe wzory ubranek za wbicie konkretnych poziomow. Troche szkoda mi postaci, na ktora poswiece kilkadziesiat godzin gry i po ktorej jedyny slad pozostanie w moich statystykach... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Dnia 22.02.2015 o 18:12, Hubi_Koshi napisał:

Nie jest niezbędny, dodatek dodaje zawartość "end-gameową" dziejącą się po tym jak już
ukończysz fabułę podstawki.

Ale wtedy nic nie tracę w samej podstawce? Np. drop jakiś nowych itemów czy coś w tym stylu?

Dnia 22.02.2015 o 18:12, Hubi_Koshi napisał:

Blizzard ma specjalnego launchera. Co do keye to po prostu wchodzisz na swoje konto na
Battlenecie i tam w Gry i Kody masz "Dodaj klucz gry". Potem tylko z menu już zarejestrowanego
Diablo klikasz Pobierz klienta gry i po kłopocie.

Dokładnie to chciałem wiedzieć. Bo widziałem, że na prawdę sporo można na tym zaoszczędzić kupując same cd keye.

Dnia 22.02.2015 o 18:12, Hubi_Koshi napisał:

Na początek to pewnie pograć trochę postaciami i zdecydować która ci najbardziej pasuje,
ale tutaj to jest dowolna dowolność, rób co chcesz.

Pierwszy kontakt z diablo już mam za sobą przeszedłem tą grę wraz z dodatkiem na konsoli. Teraz jednak mam ochotę pograć z żywymi towarzyszami ;) Ciężko jest o znalezienie kogoś do team''u podczas robienia fabułki?
Bo rozumiem, że high levele to pewnie stoją w mieście i szukają party na farm szczelin?

Dnia 22.02.2015 o 18:12, Hubi_Koshi napisał:

Pewnie podanie im swojego logina i hasła żeby mogli się zalogować na twoje konto i grać
za ciebie. MOCNO odradzam, z jednej strony ryzykujesz zbanowaniem konta przez Blizzarda,
z drugiej ryzykujesz że taki ktoś może ci w nim namieszać.

Widziałem właśnie różne oferty, tych, które wymagały podanie swoich haseł do konta nawet nie czytałem, wiedziałem czym to się może zakończyć ;p

@Pietro87
Co jest wymogiem takiego szybkiego power levelingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 23:49, Ha_Xior napisał:

Ale wtedy nic nie tracę w samej podstawce? Np. drop jakiś nowych itemów czy coś w tym
stylu?

Raczej nie, zresztą to i tak większego znaczenia nie ma bo naprawdę dobre itemy są dopiero jak już wbijesz ten 70 level w dodatku i zabierzesz się za Rifty i inne takie.

Dnia 22.02.2015 o 23:49, Ha_Xior napisał:

Dokładnie to chciałem wiedzieć. Bo widziałem, że na prawdę sporo można na tym zaoszczędzić
kupując same cd keye.

Nom Blizzard ma to do siebie że bardzo powoli obniża ceny swoich gier.

Dnia 22.02.2015 o 23:49, Ha_Xior napisał:

Pierwszy kontakt z diablo już mam za sobą przeszedłem tą grę wraz z dodatkiem na konsoli.
Teraz jednak mam ochotę pograć z żywymi towarzyszami ;) Ciężko jest o znalezienie kogoś
do team''u podczas robienia fabułki?

A to już pytaj tutaj ja ogólnie sam sobie gram więc nie wiem.

Dnia 22.02.2015 o 23:49, Ha_Xior napisał:

Widziałem właśnie różne oferty, tych, które wymagały podanie swoich haseł do konta nawet
nie czytałem, wiedziałem czym to się może zakończyć ;p

Nom, lepiej nie ryzykować. Zresztą według mnie to żadna przyjemność jak ktoś za ciebie wyleweluje postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hax, draniu, jako, że nie mam z Tobą żadnej innej formy kontaktu już, piszę tutaj. Jak będziesz już miał D3, to dodaj mnie Loytar#2221, pogra się coś, power lvling też można zrobić. No chyba, że zapomniałeś swojego jedynego znajomego z GW :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2015 o 23:49, Ha_Xior napisał:

Teraz jednak mam ochotę pograć z żywymi towarzyszami ;) Ciężko jest o znalezienie kogoś
do team''u podczas robienia fabułki?

Jak masz dodatek, to nie :) Tzn w dodatku właściwie nie robi się już fabułki jak w podstawce, gra się w tryb przygody i robi się zlecenia, a potem szczeliny, wypady do skarbca... i tak dalej. I do tego chętnych nie brakuje :) Zamierzam ogólnie przełączyć się na czat angielski, bo słyszałem że bardziej żywy jest a i ludzie milsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grając w sezonie pierwszy raz trafiłem do skarbca. Wow. Złoto z miliona zmieniło sie w ponad 6, końcowy szef wywołał uśmiech na mej twarzy :) Fajnie to zrobili.
Jakby ktoś chciał pobiegać w sezonie na wysokim-ekspercie to aope#2342, specjalnie dużo nie gram, godzinkę-dwie wieczorami jak czas pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest s poziomamai mistrzowskimi w sezonie 2, jak się skończy to ile przechodzi punktów, na non season?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 12:21, Isildur napisał:

Jak to jest s poziomamai mistrzowskimi w sezonie 2, jak się skończy to ile przechodzi
punktów, na non season?

przechodzi tylko exp, wiec jak kończyłęm sezon z poziomem 603 a na nonsezonie mialem czterystaktóryś to w sumie wyszło mi łącznie jakiś 613 poziom mistrzowski (lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2015 o 20:08, Ring5 napisał:

> obecnie plvl 1-70 to kwestia godziny.

Chyba, ze ktos gra sam, wtedy poziomy 1-30 to kwestia 2-3 dni ;) Przynajmniej w moim
wydaniu...

Jeszcze takie male pytanko: czy tylko ja mam wrazenie, ze milo by bylo, gdyby za sezony
byly jakies nagrody? Kosmetyczne, ma sie rozumiec. Np. Mystic dostawalaby nowe wzory
ubranek za wbicie konkretnych poziomow. Troche szkoda mi postaci, na ktora poswiece kilkadziesiat
godzin gry i po ktorej jedyny slad pozostanie w moich statystykach... :(


Przecież po skończonym sezonie postać zostaje, i całe eq też się "sumuje".

Swoją drogą, czy set Ognistego Ptaka (czy jak tam się zwał) dalej jest najlepszy pod Wizza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2015 o 17:41, exMayoneS napisał:

Swoją drogą, czy set Ognistego Ptaka (czy jak tam się zwał) dalej jest najlepszy pod
Wizza?



Jedyny do grania czegokolwiek [chyba, ze ktoś chce grac np tylko t6 i gry do max 35, wtedy można vyrem połączonym z setem tala]


StrictlyBananas

Studnie z expem który utrzymujesz do wbicia konkretnej puli lub pierwszego zgonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc zdecydowałem się na zakup Diabełka.
Dostałem kod, ściągnąłem klienta gry, odpala i od razu pytanie na początek - robić postać sezonową? Jaka jest różnica od postaci niesezonowej? Jak polecacie na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2015 o 08:53, Ha_Xior napisał:

No więc zdecydowałem się na zakup Diabełka.
Dostałem kod, ściągnąłem klienta gry, odpala i od razu pytanie na początek - robić postać
sezonową? Jaka jest różnica od postaci niesezonowej? Jak polecacie na początek?


Zrób sezonową, różnica jest taka, że na sezonowej masz dodatkowe przedmioty w dropie i jakieś tam usprawnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2015 o 08:53, Ha_Xior napisał:

No więc zdecydowałem się na zakup Diabełka.
Dostałem kod, ściągnąłem klienta gry, odpala i od razu pytanie na początek - robić postać
sezonową? Jaka jest różnica od postaci niesezonowej? Jak polecacie na początek?


No i po sezonie postać staje się normalną, niesezonową i możesz dalej nią sobie grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 17:41, exMayoneS napisał:

Przecież po skończonym sezonie postać zostaje, i całe eq też się "sumuje".


Mea culpa, mało precyzyjnie się wyraziłem (czyli znowu wiedziałem o co mi chodzi, więc uznałem, że inni też będą wiedzieć). Chodziło mi o to, że z sezonu na sezon nic nam nie przechodzi, nie ma żadnych śladów naszej działalności. A właśnie miło by chyba było, gdyby np. za wbicie określonej liczby paragonów u mistyczki pojawiał się jeden wzór dla jednej części setu, i trzeba by było tłuc kolejne, by zebrać całość. Coś w tym rodzaju, przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila z google i też byś wiedział.

W każdym razie po wykonaniu Greater Rift (nie musisz zmieścić się w czasie) masz możliwość (3x) podbicia gemu na wyższy poziom. Reszty chyba tłumaczyć nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2015 o 20:23, Shinigami napisał:

Chwila z google i też byś wiedział.

W każdym razie po wykonaniu Greater Rift (nie musisz zmieścić się w czasie) masz możliwość
(3x) podbicia gemu na wyższy poziom. Reszty chyba tłumaczyć nie trzeba.


Thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się