Zaloguj się, aby obserwować  
Maurycy_69

The Settlers Online

41 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2012 o 20:34, lis_23 napisał:

A jak to zrobić?, pieczywa mam sporo, prawie 500 sztuk.
Coś tam znalazłem, w magazynie prowiantów ale starczyło mi na razie ledwie na 26 osadników
i jest to równie wolne, co i bez tego ;)


No niestety, to nie jest gra na jeden weekend.

A tak btw:
Serwer: Nowa Ziemia
Nick: Bloodgiver
To namiar na mnie, jakby ktoś znajomych nie miał.
W kupie raźniej i buffować się nawzajem można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 13:06, lis_23 napisał:

Ja gram już prawie tydzień, ale nie wiem, na jakim serwerze, jak to sprawdzić?.


Masz napisane w nazwie strony (dokładnie na karcie). Ewentualnie na forum w profilu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 13:26, d7 napisał:


Masz napisane w nazwie strony (dokładnie na karcie). Ewentualnie na forum w profilu ;p


Nowa Ziemia [Realm 1]
nick; lis22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w tego potworka i... zainstalowałem Dziesięciolecie. To jest standardowy przglądarkowy "klikacz". Takie farmville, ogame, czy inne plemiona. Chcesz pograć w prawdziwych settlersów? Zainstaluj którąś z części 1-4, Dziesięciolecie lub Narodziny Kultur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz pograć w prawdziwych settlersów?

Przez TSO wrociłem do The Settlers 3... szkoda, że już na multi się nie da grać.
Chyba że się da, a ja o czymś nie wiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 11:53, VuLgAtUs napisał:

To jest standardowy przglądarkowy "klikacz".


Dokładnie tak. Nawet próbowałem o tej sprawie podyskutować na oficjalnym forum, ale zostałem zakrzyczany, że tak ma być i koniec, a jak mi się nie podoba, to mogę nie grać.

W tej chwili gram tylko po to, by zobaczyć, na czym polega idea "Przygód". Klikam sobie bez jakiegoś szczególnego celu, zaglądając na moją "wyspę" raz - dwa razy dziennie. Gra na pewno znajdzie grupę fanów (w końcu Plemiona/Travian/FarmVille też mają swoich zwolenników), ale sukcesu Settlersów (z którymi ma naprawdę niewiele wspólnego) raczej nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 12:10, d7 napisał:

Przez TSO wrociłem do The Settlers 3... szkoda, że już na multi się nie da grać.
Chyba że się da, a ja o czymś nie wiem ;p

Ja mam tak samo. Narobili mi smaka na Settlersów i teraz gram w Narodziny Kultur. W kolejce czekają 3 i 4 oraz Dziesięciolecie. Części od 5-7 uważam za jakąś abominację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszych narzekań. Czego spodziewaliście się po grze przeglądarkowej? Ogromnej rozbudowy? Przeniesienia oryginalnych settlersów w stosunku 1:1? Czegoś bardziej oryginalnego od plemion, traviana i innych podobnych "klikaczy"? W żadnej grze tego typu magazyny nie będą pełne w 10 minut, w takie gry nie gra się pół dnia.
I przede wszystkim grę odpala się w przeglądarce. Nie ściąga się dodatkowego klienta jak np. w Battlefield Heroes. Serwery też mają pewne ograniczenia i wszystkiego nie są w stanie ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 15:16, gitarka napisał:

Nie rozumiem waszych narzekań. Czego spodziewaliście się po grze przeglądarkowej?


Od twórców takich hitów, jak właśnie The Settlers czy Battle Isle - znacznie więcej, niż banalnego klona Plemion z odrobiną animacji.

Oczekiwałem, że będę miał wpływ na to, jak rozwija się moja osada, że będę mógł decydować, co i w jakiej kolejności jest produkowane. Wystarczyłby głupi system ustawiania "kolejki" przenoszenia przedmiotów przez tragarzy. System, który występował już w pierwszej części gry, która mieściła się na trzech dyskietkach 1.44 MB! Wprowadzenie tak prostego systemu naprawdę nie byłoby żadnym obciążeniem dla serwerów, natomiast znacznie uatrakcyjniłoby rozgrywkę, dając poczucie, że to ja, jako gracz, kieruję rozwojem osady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 12:10, d7 napisał:

Przez TSO wrociłem do The Settlers 3... szkoda, że już na multi się nie da grać.
Chyba że się da, a ja o czymś nie wiem ;p

Zawsze zostaje Ci gra po lanie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam też po przejściu w otwartą betę zrestartowało grę?
od razu odechciało ię grać ... a miałem już 21 poziom ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 12:46, VuLgAtUs napisał:

> Przez TSO wrociłem do The Settlers 3... szkoda, że już na multi się nie da grać.

> Chyba że się da, a ja o czymś nie wiem ;p
>
Ja mam tak samo. Narobili mi smaka na Settlersów i teraz gram w Narodziny Kultur. W kolejce
czekają 3 i 4 oraz Dziesięciolecie. Części od 5-7 uważam za jakąś abominację :)

Ja wiem, że teraz jest tendencja wrzucania wszystkiego do jednego wora. Mam swoje lata w Settlers gram od czasów Settlers 1 miałem wtedy Atari St, ale uwazam, że The Settlers 7 jest jedną z najbardziej innowacyjnych w całej serii. To wina Ubisoft i jego zabezpieczenia, że ta gra nie zyskała takiej popularności jak mogła, chociaż wiernych fanów posiada, a tryb multiplayer ma genialny. Moim zdaniem to jedna z najlepszych strategi ostatnich lat i wielkie brawa dla panów z Blue Byte za tak dalekie innowację, które w dzisiejszych czasach "odgrzewanych kotletów" sa tak rzadkie. Co do Settlers Online, gra ma potencjał. Popatrzcie ile jest opcji budowy, są 3 rodzaje drewna itd. Natomiast to zawsze będzie tylko gra przeglądarkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 10:56, gitarka napisał:

Nie, wszystko jest po staremu.

To dziwne, bo ja mam wszystko od nowa - od wczoraj: nowa mapa, wszystko od początku, poprzednia rozgrywka przestała istnieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować