Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2006 o 21:19, matmat24 napisał:

Pytanie do grających w Gothic 3

Czy jest szansa, żeby na słabszym sprzęcie ustawić zasięg widzenia na maks i rozmycie dalekich
obiektów (przy WSZYSTKICH pozostałych opcjach na LOW), tak żeby to w miarę płynnie chodziło?

Już kiedyś zadawałem to pytanie, ale wtedy nie dostałem odpowiedzi...


No zależy jaki sprzęt uważasz za słabszy. Różnica między minimalnym a maksymalnym zasięgiem widzeniem jest bardzo niewielka w porównaniu z oblivionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w gothic 3 ustawienia sa tak zrobione ze aby miec włączone rozmycie daliekich widoków musisz miec równiez HDR włączony ale hdr+deep of field moze o 3 klatki ci spowolnic wydajnosc, jesli na najnizszych by ci chodzilo wszędzie w miare plynnie to mysle ze dalo by sie grac z tym, bo u mnie miedzy zasiegiem widzenia na max czy na low jest róznica moze 2 fps i z tym rozmyciem dalekich widoków tez podobnie a gram mniej wiecej na high w niektorych miejscach gra zwalnia jak jest np duzy las, tylko ze jest tak ze w niejktorych miejscach idzie 30fps a w innych 14:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 21:36, janiola napisał:

a kiedy dostaniemy emaila z potwierdzeniem przesylki??


jush powinienes dostac...a jak nie do w sklepie potwierdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem o tym, ze jesli masz starsza karte ktora nie obsluguje hdr to chyba nie pograsz z tym, ale moze w pliku ini da sie ustawic samo rozmycie dalekich widoków bez włączania hdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 21:40, daro16pl napisał:

zapomnialem o tym, ze jesli masz starsza karte ktora nie obsluguje hdr to chyba nie pograsz
z tym, ale moze w pliku ini da sie ustawic samo rozmycie dalekich widoków bez włączania hdr


Dzięki za pomoc. Opis swojego konfiga mam w podpisie. Karta obsługuje mi HDR. Dark Messiah Of Might & Magic chodzi mi płynnie na maksa z włączonym HDR-em. Zaskoczyłeś mnie tą małą różnicą w ilości fps! W większości gier w jakie grałem zwiększanie zasięgu widzenia strasznie spowalniało grę. Czyżby z enginem Gothica 3 wcale nie było tak źle? A może po prostu jesteś jednym z niewielu posiadaczy ORYGINAłU, nie od wÓjka z Anglii...

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wujka z anglii, a nie wójka :-)

game master - jeżeli inne podzespoły spełniają minimum, to tak. Ja na radeonie 9550 liczę na płynną grę przy minimalnym użyciu tweaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 21:57, WorldWar3PL napisał:

Chyba wujka z anglii, a nie wójka :-)


Ehhh...właśnie że wÓjka, panie Czepialski. Specjalnie podkreśliłem "Ó" z dużej litery, żeby co bardziej domyślni mogli się domyślić, o jakiego "wÓjka z Angliji" chodzi. Wczytaj się w całego posta, to może zrozumiesz sens. Ten wÓjek, od którego co drugi gracz już ma "Gotika czy", chyba Razor się nazywa, a na drugie ma Beta, albo i Alpha... :D

Swoją drogą jakie to dziwne, nagle tyle się wÓjkuff porobiło... co drugi ma takiego w Niemczech albo Anglii. Szkoda że się tym nie chwalili zanim "darmowa wersja" gotika czy trafiła do netu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 22:04, Kodi127 napisał:

Ja nie dostałem, ale potwierdziłem przez "moje zamówienia"...


Moze ktos wyjasnic czemu niewszyscy dostali maila z potwierdzeniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 22:17, Mis85 napisał:

Moze ktos wyjasnic czemu niewszyscy dostali maila z potwierdzeniem??


Ci, co nie dostali równo z innymi, potwierdzili sobie już na stronie gram.pl. Jakby tego nie zrobili, to pewnie wkońcu by do nich przyszedł ten mail, tyle że z opóźnieniem. Ale pewnie nie ma tego już jak sprawdzić, właśnie dlatego, że każdy już potwierdził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 22:17, Mis85 napisał:

Moze ktos wyjasnic czemu niewszyscy dostali maila z potwierdzeniem??


Może chodzi o to, że mają system przeciążony, i nie mogą wysłać wszystkim e-mail jednego dnia... Do mnie przysłali tylko, że pomyślnie potwierdzono... Jest jeszcze taka możliwość, że poczta tego nie przepuściła uważając za spam, ale wtedy powinno to być w folderze "spam"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 22:21, Kodi127 napisał:

Może chodzi o to, że mają system przeciążony, i nie mogą wysłać wszystkim e-mail jednego dnia...
Do mnie przysłali tylko, że pomyślnie potwierdzono... Jest jeszcze taka możliwość, że poczta
tego nie przepuściła uważając za spam, ale wtedy powinno to być w folderze "spam"...


Do mnie docierają wszystkie maile z CDP i trafiają do "odebranych", a nie do "spamu". Mimo to żadnego maila w sprawie potwierdzenia nie dostałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że pytam o coś takiego, ale naprawdę już nie wiem co mam zrobić. Zamówiłem gothic''a 3 i nie mogę zapłacić za niego w wPLN :(. Pomocy!! :| Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 22:28, Gelou napisał:

Przepraszam, że pytam o coś takiego, ale naprawdę już nie wiem co mam zrobić. Zamówiłem gothic''a
3 i nie mogę zapłacić za niego w wPLN :(. Pomocy!! :| Z góry dziękuję za odpowiedzi.


Może po prostu nie masz wystarczającej ilości wPln. A jeśli masz, to spróbuj anulować zamówienie i złożyć jeszcze raz. Jeśli to nic nie da, to próbuj aż do skutku. A jak już będziesz godzinę próbował, to wyślij mail''a do ekipy gram.pl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 22:28, Gelou napisał:

Przepraszam, że pytam o coś takiego, ale naprawdę już nie wiem co mam zrobić. Zamówiłem gothic''a
3 i nie mogę zapłacić za niego w wPLN :(. Pomocy!! :| Z góry dziękuję za odpowiedzi.


Nie wiem ile wPLN chcesz przeznaczyć, ale mam nadzieję że nie próbujesz zapłacić CAŁEJ sumy wPLNami ;) Za podstawową wersję tylko 30 zł możesz zastąpić wPLNami a za EK 20 zł.. Jeśli nawet tego nie możesz to może po prostu nie dysponujesz taką sumą wPLN i wtedy możliwość zapłaty jest ale fizycznie nie możesz zapłacić wPLNami bo ich nie masz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować