Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Jejku, emocje sięgają zenitu :) Ja sam jednak oparłem się pokusie i nie zamówiłem EK - te gadżety bawią max. miesiąc - później zostaje tylko odkurzanie, zaś najważniejsza jest gra. Co moze się wydać niektórym dziwne, nie zamówiłem również zwykłej wersji w pre-orderze. W MediaMarkcie kupie dużo taniej (bez tracenia wirtualnej kasy) kilka dni mnie nie zbawi. Poza tym, nikt nie mógłby odebrać paczki i znów byłby problem z kurierem. Nie będę zaś zwalniał się ze szkoły, bo w 3 liceum każdy dzień jest ważny. Wam zaś dam radę :
Wyluzujcie, to tylko gra. Pogracie, wpadniecie zachwyt, zobaczycie bugi, zaczniecie znowu przeglądać plan wydawniczy CDP w poszukiwaniu czegoś nowego i .... PB wyda dodatek i znowu będzie to samo...
Sam już się przekonałem, że takie emocje do niczego nie prowadzą, zaś prędzej czy później Gothic 3 wam się znudzi i nic już nie zostanie z dzisiejszego dzikiego szału...
Nie chce nikomu psuć "zabawy" ani zniechęcać do gry... ale przecież sami wiecie, że po Gothicu będą następne Wielkie Gry, dzieło PB choćby nie wiem jak było wspaniałe, nie będzie wieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalsza część wypowiedzi Mike''a z PB (na forum worldofplayers.de), dotycząca zarzutów graczy, oraz przyszłych planów co do dodatku. Ciekawe, że Piranha Bytes raczej wolałaby zrobić jako dodatek grę odrębną od Gothica, z odrębnym mniejszym niż w G 3 światem, w którym Bezimienny bohater nie byłby już główną postacią w grze...
( jednak decyzja, czy dodatek będzie jak dodatek do G 2, czy też odrębnym światem zależy również od wydawcy)
Bierze się też pod uwagę przepracowanie w nowym silnikach graficznych całej sagi...hmm...Reszta, jest jak we wcześniejszych wypowiedziach - wyznaniem co się udało a co nie w Gothic 3 i dlaczego...

***
Uwaga! Niektóre z pytań i odpowiedzi są spoilerami

***
link:
http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?p=2605429&#post2605429

PS. Ludzie dajcie już spokój z tym, czy już wysłano, czy może jeszcze nie, a gdzie to może być kurier itd. - tony śmieci się z tego robią...Trochę cierpliwości nie zaszkodzi...śledzę powstawanie Gothica 3 od ponad 3 lat, a mimo to, poczekam do 3 patcha zanim zagram w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2006 o 22:42, verbum napisał:

PS. Ludzie dajcie już spokój z tym, czy już wysłano, czy może jeszcze nie, a gdzie to może
być kurier itd. - tony śmieci się z tego robią...Trochę cierpliwości nie zaszkodzi...śledzę
powstawanie Gothica 3 od ponad 3 lat, a mimo to, poczekam do 3 patcha zanim zagram w grę.

No to gratuluje cierpliwości,lecz my ajko ludzie małej cierpliwości :) niemozemy sie juz doczekać,czekalismy 3 lata i niemamy zamiaru czekać ani chwili dłużej,jeśli jest taka opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem trochę wkurzony, że wciąż nie mam potwierdzenia o wysłaniu paczki, ale jestem w 90% pewny, że to kwestia uaktualnienia wpisów w systemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestancie juz pisac tyle o problemach z przesylka bo zamiast temat ,,Gothic 3 - jaki bedzie" robi sie temat,,Spam - kto wiecej napisze" jezeli tak dalej bedzie temat zostanie zamkniety i pare osob dostanie degrada. Po prostu przestancie juz pisac o problemach z przesylka ,jezeli macie problem to napiszcie maila do CDP i wszystko bedzie w porzadku i nie bedzie az tyle niepotrzebnego Spamu. Czekajmy w spokoju do czwartku i wszystko sie wyjasni. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 22:21, muchy-polatuchy napisał:

> > No cos Ty... kilka dni po premierze polskiej i sphinx wydaje relki np CoH szybciutko

> wyszedl.
>
> Skąd ty masz takie strony...? I skąd to wiesz?
No nie wazne - fakty sa takie i koniec.


Jaki masz sprzet? Wogle podaj podaj mi swoje gg nie bende zasmiecac forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 23:13, DC666 napisał:

> > > No cos Ty... kilka dni po premierze polskiej i sphinx wydaje relki np CoH szybciutko

>
> > wyszedl.
> >
> > Skąd ty masz takie strony...? I skąd to wiesz?
> No nie wazne - fakty sa takie i koniec.

Jaki masz sprzet? Wogle podaj podaj mi swoje gg nie bende zasmiecac forum


gg 7651572 A sprzet mam p4 3.0@3.4 gf6800 (12/6 380/420) 1GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej na 99% wiem ze w czwartek bedzie gra :)


1 Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:58:29 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1

2 Magazyn: przyjęcie od kur. 31/10/2006 12:48:04 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

:) jestem jush uspokojony :P
ciekawe kto bedzie mial numerek jeden na paczce...chcialbym byc w pierwszej 10 :P...ahh te marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 23:17, diablolod napisał:

ciekawe kto bedzie mial numerek jeden na paczce...chcialbym byc w pierwszej 10 :P...ahh te
marzenia :)


Eee tam lepiej miec nr. 666 : ) To by było dobre : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 22:46, Xar91 napisał:

No to gratuluje cierpliwości,lecz my ajko ludzie małej cierpliwości :) niemozemy sie juz doczekać,czekalismy
3 lata i niemamy zamiaru czekać ani chwili dłużej,jeśli jest taka opcja


Cóż pisz za siebie:) mi obojętnie czy przyjdzie w czwartek czy piątek.. To już zależy od Masterlinka kiedy do mnie gierka dotrze! Swoimi wypowiedziami nie błyszczysz, a pisząc że CDP olewa klientów jak ciebie chyba się pośpieszyłeś. Od dzisiaj są wysyłki, a ty piszesz że zostałeś oszukany? Zwolnić trzeba i nauczyć się cierpliwości troche:) Gra nie ucieknie, czy dostaniemy ją w piątek czy poniedziałek i tak w nią zagrasz, zapomnisz o tym wszystkim, a pisząc ze możesz sobie kupić pirata bo nie dostałeś grę tylko np 1 dzień później, sam sie ośmieszasz:P Będzie jak będzie, wszyscy są tylko ludźmi! A źle pisać na CDP zbyt wcześnie też nie ładnie.. Mi kiedyś jak pre-orderka wysłali z opóźnieniem to jako przeprosiny dostałem kolejną grę za free:) CDP jest naszym najlepszym profesjonalnym wydawcą w każdym calu! I zanim się będzie ich za coś oskarżać lepiej wpierw się zastanowić czy mamy rację..

Wracając do tematu już nie mogę się doczekać by wreście dowiedzieć sie jaki jest ten start w wiosce na początku gry!:) Jeszcze troche i Gothic 3 w naszych domkach!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>CDP jest naszym najlepszym

Dnia 31.10.2006 o 23:50, Stwór napisał:

profesjonalnym wydawcą w każdym calu! I zanim się będzie ich za coś oskarżać lepiej wpierw
się zastanowić czy mamy rację..

Nietwierdze,że niesą,chociaż warunkiem zakupienia Pre-Order jest dostarczenie 2 dni robocze przed premierą, czyli we czwartek to sie nieklasyfikuje.Oni szumnie ogłaszają wszem i wobec,że gra bedzie pre order bla bla bla a jak przyjdzie co do czego,to jak dostane gre dzien po premierze to bede mugł mówić o szczęściu(czyli cały weekend grania w plecy,może WY - w szczegulności osoby krytykujące komentarze o dacie wysyłki zagwarantowanej w umowie kupna w trybie pre-order-jeśli macie przez cały tydzień czas tylko na granie,to ok,ale niekażdy ma taki luksus,większość z nas chodzi do szkoły i zalezy na wynikach).Zakończmy ten temat bo to i tak bezowocna dyskusja,tylko wymiana argumentów a i tak na CD-P niewpłyniemy

Powie mi w końcu ktoś z WAS, czy w 1szym mieście można odrazu przyłączyć się do orków i zpacyfikować niepokornych mieszkańców,czy fabuła wymusza na nas zabicie orków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 00:05, Xar91 napisał:

(czyli cały weekend grania w plecy,może WY - w szczegulności
osoby krytykujące komentarze o dacie wysyłki zagwarantowanej w umowie kupna w trybie pre-order-jeśli
macie przez cały tydzień czas tylko na granie,to ok,ale niekażdy ma taki luksus,większość z
nas chodzi do szkoły i zalezy na wynikach).Zakończmy ten temat bo to i tak bezowocna dyskusja,tylko
wymiana argumentów a i tak na CD-P niewpłyniemy


Uch jeszcze coś, pracuję cąły tydzięń od poniedziałku do piątku, a w weekendy studiuję.. Kto tu ma luksus?:):):)
Tak kończymy ten temat bo on już wyjaśniony został przez CDP!:) Koniec tego Offtopa!

Dnia 01.11.2006 o 00:05, Xar91 napisał:

Powie mi w końcu ktoś z WAS, czy w 1szym mieście można odrazu przyłączyć się do orków i zpacyfikować
niepokornych mieszkańców,czy fabuła wymusza na nas zabicie orków?


Nie lepiej poczekać i samemu się dowiedziec?:) Zresztą wiekszość z nas i tak tego nie wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtorek, 31 października 2006, godzina 23:42, autor: gram.pl
Mamy dobrą informację dla wszystkich graczy, którzy złożyli i potwierdzili zamówienia na grę Gothic 3 w sklepie.gram.pl. Wszystkie zarezerwowane egzemplarze zostały w dniu dzisiejszym wysłane!

Oznacza to, że dla tysięcy graczy w całej Polsce już wkrótce rozpocznie się nowa, ekscytująca przygoda we wspaniałym świecie Myrtany. Przypominamy, że tych, którzy zdecydowali się na wybór przesyłki kurierskiej, od otrzymania wyczekiwanego pudełka z grą dzieli już bardzo niewiele czasu!

Gra Gothic 3 zadebiutuje w sklepach na terenie całej Polski 3 listopada, w wersji zawierającej wszystkie poprawki gwarantujące najwyższą jakość zabawy. Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej i w sugerowanej cenie 129,90 PLN. Informujemy też, że tytuł ten można zakupić za pośrednictwem sklepu gram.pl na stronie sklep.gram.pl/Gothic3.

Więcej informacji o grze Gothic 3 pod adresem http://www.gram.pl/news.asp?id=2841 .Jak zobacze,to uwierze, mam złe doświadczenia z grą. Pytałem po to,zebym niemiał takiej sytuacji,wybiłem wszystko co niejest orkiem i potem kicha,gry sie nieda ukończyc,bo ponoć wszyscy na początku muszą pomuc ludziom w tej osadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

//Ciach//

Po co dajesz nam te same informacje jeszcze raz?

Dnia 01.11.2006 o 00:16, Xar91 napisał:

Jak zobacze,to
uwierze, mam złe doświadczenia z grą. Pytałem po to,zebym niemiał takiej sytuacji,wybiłem wszystko
co niejest orkiem i potem kicha,gry sie nieda ukończyc,bo ponoć wszyscy na początku muszą pomuc
ludziom w tej osadzie...


Oj coś jakiś nerwowy jesteś, melise proponuje!:) Wszystko się okaże, a jak coś zepsujesz możesz zacząc raz jeszcze co nie?:) Choć osobiści sądzę że wpierw będziemy wybijać orki gdyż nasz kochany bezimienny od stary nie lubi orkór i w tej pierwszej wiosce raczej ich usuniemy:) wszystko sie wyjaśni i dopiero będziemy mogli dalej korzystać z usług orków:) Tak czy siak już w czwartek o tym się dowiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sadzicie ze w naszej wersji nie czeba bedzie sie bawic ini i moze mi ktos odpowiedziec na poprzednie pytanie?

Mam pytanie odnosnie gry, czy to bedzie tak jak w 1 i 2 ze czeba sie do kogos przylaczyc np bende orkiem to nie zrobie zad dla czlowieka lasu? bo ktos tu pisal ze mozna za jednym przejsciem zrobic wszystko co nie bylo mozliwe w poprzednich czesciach a mi sie wlasnie to podobalo ze jak bylem magime nie moglem robic zad dla paladyna i mam nadzieje ze tutuaj tez tak bedzie i ze gre przejde z 20 razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro różne zakończenia będą to i różne drogi do tych zakończeń będą prowadzić:) Odpowiedź więc na twoje pytanie sama się nasuwa:) Ja chce być paladynem!:) Potem magiem... ech jeszcze troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 00:34, Stwór napisał:

Skoro różne zakończenia będą to i różne drogi do tych zakończeń będą prowadzić:) Odpowiedź
więc na twoje pytanie sama się nasuwa:) Ja chce być paladynem!:) Potem magiem... ech jeszcze
troche:)


Tez zawsze magiem gram ostanim a pierwszym paladynem wiec teraz zrobie tak ze bende grac...człowiek lasu:D Jezscze sie pomysli i tak przejde gre z 20 razy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za 2 posta

Cdp mi nie odp na maila sprzed tygodnia to napisalem 2, zapytalem o okladke artbooka czy bedzie taka jak obiecywali czyli twarda i wogle ladniejsza niz ta na obazku i czy bedzie wymagana modyfikacja pliku ini* w celu poprawienia wydajnosci gry, ale odp tez pewnie otrzymam gdzies za tydzien a wtedy bende grac na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 00:38, DC666 napisał:

Sry za 2 posta

Cdp mi nie odp na maila sprzed tygodnia to napisalem 2, zapytalem o okladke artbooka czy bedzie
taka jak obiecywali czyli twarda i wogle ladniejsza niz ta na obazku i czy bedzie wymagana
modyfikacja pliku ini* w celu poprawienia wydajnosci gry, ale odp tez pewnie otrzymam gdzies
za tydzien a wtedy bende grac na dobre

Wybacz stary ale ja też bym nie odpowiadał na takie maile hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować