Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Ja już zacząłem odkładać kase na nowy komp (chciałem kupic sobie laptopa ale on nie pociągnie tej gry) więc rozbuduje stacjonarny potem trzeba będzie wyłożyć kupe kasy na grę bo ja niewytrzymam do momentu kiedy
cena opadnie ojjj popłynę ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są te nowe screeny w większej rozdzielczości:
http://www.gothic.phx.pl/galeria/thumbnails.php?album=21&page=1

Skoro to siedziba króla Rhobara, to znaczy, że miasto na tych screenach to stolica Myrtany - Vengard...
piękne są te screeny, tylko wkurza ten pasek na dole, skoro to jest hot bar, to dlaczego on jest cały czas widoczny..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, ze go chyba w grze nie będzie, bo w ten sposób Gothic straci swój piękny klimat.A byłoby szkoda.Chyba, że twórcy jeszcze to poprawią, i, np. zmienią pozycję tego paska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 19:19, Milteen napisał:

no wlasnie ten pasek.... chyba kazdego wkurza :/


Jeden z moderatorów forum JooWod napisał mi, że ten pasek będzie można wyłączyć... tylko nie rozumiem jednego - skoro tak, to dlaczego ciągle robią z nim screeny, przecież on tylko przesłania obraz!

Napisałbym do KaiRo o krótką odpowiedź w tej sprawie, ale on pewnie dostaje tysiące emaili od fanów więc i tak pewnie nawet nie przeczyta mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl logicznie verbum (bez obrazy).Gdyby go nie pokazywali, to skąd fani mogliby wiedzieć, zanim kupią, że ten pasek istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 20:56, plada napisał:

Pomyśl logicznie verbum (bez obrazy).Gdyby go nie pokazywali, to skąd fani mogliby wiedzieć,
zanim kupią, że ten pasek istnieje.

No tak. Teraz przynajmniej wiedzą jak bardzo wszystkich ten pasek wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż przyznam, że producenci, mogliby umieścić na połowie screenów pasek, a na połowie zostawić puste.W tym wypadku jedne screeny mogły by być do podziwiania widoków, a inne do pokazywania, co nowego umieścili w Gothicu 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 20:56, plada napisał:

Pomyśl logicznie verbum (bez obrazy).Gdyby go nie pokazywali, to skąd fani mogliby wiedzieć,
zanim kupią, że ten pasek istnieje.


Całkiem możliwe... może też ten pasek jest na screenshotach, bo menu gry mają jeszcze nie dopracowane, testują pewne rzeczy itp.

--->>Sztywny-pl

Raczysz żartować, ten pasek zasłania stanowczo za dużo ekranu, nawet w Oblivionie interfejs został ograniczony do minimum...Przypomnij sobie jak było w poprzednich częściach Gothica - był widoczny cały czas, tylko pasek od życia, pasek mana pojawiał się dopiero w momencie używania magii...A na tych screenach i tak są już 3 paski i ten hotbar jest już zupełnie niepotrzebny! Gdyby był cały czas na ekranie psułby w dużym stopniu (przynajmniej dla mnie) zanurzenie w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadnijcie co będzie tematem numeru nowego CDA*? :D aż się nie mogę doczekać co tam ciekawego napiszą (a o czym jeszcze nie wiemy :P )

*(CDA wychodzi 19.04)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha!I znowy będzie tak jak w CyberMyszce!Napiszą ci informacje o grafice, fabule i dźwięku, tak jakbyś był niewidomy i nie widział screenów.Ja tam wolę nie psuć sobie frajdy króciutkimi artykułami, tylko poczekam se do września, kupię Gry KŚ i przeczytam ogromną recenzję, bo to (chyba) będzie gra miesiąca.Chyba, że wychodzą we wrześniu jeszcze jakieś "premiey miesiąca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 14:20, plada napisał:

tak jakbyś był niewidomy i nie widział screenów.Ja tam wolę nie psuć sobie frajdy króciutkimi artykułami,


tylko, że to ma nie być jakiś tam króciutki materiał tylko dziewięcio stronicowy artykuł, chociaż z drugiej strony to nie spodziewałbym się jakichś rewelacji, zapewne większość informacji która będzie w tym artykule była już omawiana w tym topicu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 14:20, plada napisał:

(...), bo to (chyba) będzie gra miesiąca.Chyba, że wychodzą we wrześniu jeszcze jakieś "premiey miesiąca"(...)


Gothic 3 grą miesiąca? Heh - raczej grą roku, zapewne też będzie crpg 2006/2007, jeśli nie zaliczą jakiegoś potknięcia, a sądzę, że nie. A jeśli to co zapowiadają się sprawdzi, a Piranha Bytes jak coś nowego dodaje to nie jest to tylko ozdobą i nową zabawką (jak to ma miejsce w Oblivionie), tylko w pełni funkcjonuje w grze, jest istotne dla rozgrywki, to możemy mieć wreszcie przełom w crpg (po papierowym przełomie IV cz.TES). A potem zobaczymy co nam pokaże Wiedźmin :)
(zresztą niechby sobie nawet i nie był G 3 przełomem w crpg, ważne aby był co najmniej tak grywalny jak poprzednie części...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 14:26, cinus` napisał:

zapewne większość informacji która
będzie w tym artykule była już omawiana w tym topicu ;)

no tak, ale napewno będzie trochę więcej niż tego co my wiemy, bo przecież CDA ma tam jakieś wtyki, zostali zaproszeni na pokaz albo coś
przecież nie będą pisać zapowiedzi tylko na podstawie tego co można samemu znaleźć w necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że gra wyjdzie na konsole. Ten pasek ( wg. mnie ) zawiera kategorie, takie jak w Gothicu 1 typu Broń, Magia Zbroja itd, tylko bardziej przejrzyste. No i se tak wybieramy je z paska - bardzo wygodne ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować