Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2006 o 21:19, verbum napisał:


Wkurza mnie jak po raz n-ty(!!!) przytacza się sprawę opóźnienia lok. NK, dając do zrozumienia
jakoby CDP miał ponosić za to jakąś winę...Nie tylko CDP czekał tyle czasu na te materiały

Pokaż mi no palcem gdiz ja napisałem że jest tutaj winny CDP hę? Kurde, przecież wiem że to nie wina CDP, wiem że długo trzeba było czekać nawet na angielską wersję(Noc Kruka była wcześniej prztłumaczona na polski niż na angielski)
Czytaj dokładnie posty. Nigdzie nie oskarżam CDP, prędzej Jowood.
A task w ogole po co mi piszesz że pozostałe kraje też musiały czekać? Napisałem gościowi że jak znowu Jowood będzie miało problemy,i nie dostraczy materiałow na czas, to znowu trzeba będzie czekać na polonizacje ze 3 miesiące. A Ty dopisujesz nie wiadomo po co że inne kraje też musiały czekać, że to nie wina CDP(gdzie do jasnej anielki ja pisze że CDP jest winne? ) Po co!?
Z małej chmury duży deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pojawiła się kolejna część wywiadu z twórcami gothica 3. z ciekawszych informacji można podać to, że ma wyjść edycja kolekcjonerska w tym samym czasie co zwykła edycja, ponadto twórcy potwierdzili, że na E3 zostanie pokazana najbardziej aktualna wersja gothica 3. padło też takie zdanie: ''...but on GC in Leipzig we will rock you!'' czyli dopiero na games convention twórcy gothica 3 nas zaskoczą. ciekawe co mają na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 10:05, cinus` napisał:

pojawiła się kolejna część wywiadu z twórcami gothica 3. z ciekawszych informacji można podać
to, że ma wyjść edycja kolekcjonerska w tym samym czasie co zwykła edycja, ponadto twórcy potwierdzili,
że na E3 zostanie pokazana najbardziej aktualna wersja gothica 3. padło też takie zdanie: ''...but
on GC in Leipzig we will rock you!'' czyli dopiero na games convention twórcy gothica 3 nas
zaskoczą. ciekawe co mają na myśli?

Może umieszczą screeny bez tego głupiego paska :D (żart).Od razu zamówię sobie edycję kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy zamówić angielską wersję EK, czy czekać na polską EK by CD Projekt...
Trochę niefajnie będzie czekać na polonizację, kiedy fora zagraniczne będą kipieć od screenów i dyskusji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie wydaje ze taką gre jak G3 nalezy grac w wersji PL tym bardziej ze CD projekt naprawde sie stara by ten tytuł był zlokalizowany na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 10:05, cinus` napisał:

(...)''...but on GC in Leipzig we will rock you!'' czyli dopiero na games convention twórcy gothica 3 nas
zaskoczą. ciekawe co mają na myśli?


Te targi będą na chwilę przed premierą Gothica 3 więc będą mieli nas czym zaskoczyć...:o)
W Los Angeles pokażą na pewno mniej, choć mam nadzieję, że ten nowy system walki tam zobaczymy!


--->Darkstar181
Pokazałem Ci palcem w poprzednim poście...(również zalecam dokładniejszą lekturę:)
Z tym że nie ma o co kruszyć kopii więc dajmy sobie spokój - jestem drażliwy w tym temacie bo się naczytałem wielu bzdurnych oskarżeń CDP i ciągle się z nimi spotykam, dlatego wystarczy mi jakaś sugestia o winie CDP a już dostaje gula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może CDP ma już jakieś "polskie" gadżety.Ja bym chciał (moim zdaniem to będzie największy hit 10-lecia), żeby w EK znalazło się: talia kart z bohaterami i potworami G3, drewniana skrzynka która to wszystko będzie zawierać, wydłużoną instrukcję, poradnik, drukowana mapa świata, figurkę Bezimiennego (jak się zamawia, mówi się jaka gildia) i potwora jakiego się chcę, płyta DVD o powstawaniu Polskiej wersji i kubek.Pomażyć każdy w końcu może, nie?I gdyby nawet powstał taki zestaw, to ciekawe ile by kosztował, bo dla mnie to by to nawet mogło kosztować 300zł, ale kupiłbym (nie wiem zkąd wziąść kasę, ale jakoś do września się uzbiera ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 13:29, plada napisał:

Może CDP ma już jakieś "polskie" gadżety.Ja bym chciał (moim zdaniem to będzie największy hit
10-lecia), żeby w EK znalazło się: talia kart z bohaterami i potworami G3, drewniana skrzynka
która to wszystko będzie zawierać, wydłużoną instrukcję, poradnik, drukowana mapa świata, figurkę
Bezimiennego (jak się zamawia, mówi się jaka gildia) i potwora jakiego się chcę, płyta DVD
o powstawaniu Polskiej wersji i kubek.Pomażyć każdy w końcu może, nie?I gdyby nawet powstał
taki zestaw, to ciekawe ile by kosztował, bo dla mnie to by to nawet mogło kosztować 300zł,
ale kupiłbym (nie wiem zkąd wziąść kasę, ale jakoś do września się uzbiera ;).

Nie kracz :P
300 złotych to już przesada :)

Co powiecie na stylizowane na księgę pudełko obite prawdziwą skórą z wytłoczonym logo Gothic 3, mapę świata na płutnie, płytę z muzyką z gry, jednoręczny miecz będący kopią broni z gry, bryłkę rudy, kufel Gothic 3 i piwo według przepisu z gry, a do tego gulasz Thekli instant i papuga gadająca kwestie z Gothic 1-3?
:)
Wszystko w normalnej cenie - 99 zł, ale dla tych, którzy zamówią przed premierą

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 14:01, Monastor napisał:

Wszystko w normalnej cenie - 99 zł, ale dla tych, którzy zamówią przed premierą


heh marzyciel ;)
osobiście to mnie różne dodatki nie jarają i zamierzam kupić zwykłą edycję*, ale gdyby dali jakiś porządny kufel to wtedy zapewne bym się skusił :)

*oczywiście jeśli obie wyjdą jednocześnie, bo gdyby najpierw wyszła kolekcjonerska i na zwykłą trzeba by było czekać to podejrzewam, że bym nie wytrzymał czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsza byłaby figurka Innosa. Albo 3 figurki: Innosa, Adanosa i Beliara :-) Taka wersja może kosztować z nawet
200 zł ;-)

Póki co jeszcze mnóstwo czekania. Ja narazie gram w Obliviona i mam nadzieję, że w moim ulubionym Gothicu nie zobaczę takich błędów jak w Oblivionie. No i mam nadzieję, że będą mieli ulepszony engine, bo ten morduje sprzęt na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błee... takie figurki kiepsko wyglądają... kojarzą się z dziecinnymi lalkami żółwii ninja i innych power rangersów :P

Może szachy z drewnianymi figurami z Gothica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 14:23, Monastor napisał:

Błee... takie figurki kiepsko wyglądają... kojarzą się z dziecinnymi lalkami żółwii ninja i
innych power rangersów :P

Może szachy z drewnianymi figurami z Gothica :)

Już to widze "Gomez" z E3 na F4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczyłoby jakies ŁADNE ( nie takie jak w FABLE ) specjalne pudełko w edycji kolekcjonerskiej, cena 99 zł dla Pre-Order z możliwością wykorzystania wPLN cena 80-70 zł, jakiś mini-gadget i jest ok ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do gadżetow... ja bym tam chciał mapę świata na płotnie albo klimatyczne pudełko... a właściwie taką nadniszczoną drewnianą skrzynię jak z koloni karnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 16:50, Darkstar181 napisał:

Co do gadżetow... ja bym tam chciał mapę świata na płotnie albo klimatyczne pudełko... a właściwie
taką nadniszczoną drewnianą skrzynię jak z koloni karnej:)

... wypchaną po brzegi bryłkami magicznej rudy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 17:15, szerszeń45 napisał:

> Co do gadżetow... ja bym tam chciał mapę świata na płotnie albo klimatyczne pudełko...
a właściwie
> taką nadniszczoną drewnianą skrzynię jak z koloni karnej:)
... wypchaną po brzegi bryłkami magicznej rudy ...

Wystarczy DVD z Gothiciem3 i instrukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 17:18, Darkstar181 napisał:

> > Co do gadżetow... ja bym tam chciał mapę świata na płotnie albo klimatyczne pudełko...

> a właściwie
> > taką nadniszczoną drewnianą skrzynię jak z koloni karnej:)
> ... wypchaną po brzegi bryłkami magicznej rudy ...
Wystarczy DVD z Gothiciem3 i instrukcja

Hehe mnie też ale puścięłm wodza fantazji ... ale na smyczy bo by mi jeszcze uciekł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę przesadziłem z ta ceną, ale ten kubek to niezły pomysł, co?A te bryłki rudy to genialny pomysł!A jeśli chodzi o figurki to miałem na myśli raczej takie do postawienia, a nie do zabawy.Może założę temat o tym, ale zostawiam to tym, którzy nie mają pomysłów na tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować