Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 11:57, ciusiek i luka napisał:

czy wie ktoś może , czy G3 będzie wykożystywać podwójny rdzeń??


a o co ci chodzi?? o procki?? to gry maja opcje wykorzystywania podwojnego rdzenia??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:00, diablolod napisał:

> czy wie ktoś może , czy G3 będzie wykożystywać podwójny rdzeń??

a o co ci chodzi?? o procki?? to gry maja opcje wykorzystywania podwojnego rdzenia??:>


przecież nie mówie o karcie graficznej z podwójnym rdzeniem tylko o procesorze. Dlatego putam czy ktoś może wie czy ta gra będzie obsłughiwać AMD ATHLON 64 X2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2006 o 12:02, ciusiek i luka napisał:

przecież nie mówie o karcie graficznej z podwójnym rdzeniem tylko o procesorze. Dlatego putam
czy ktoś może wie czy ta gra będzie obsłughiwać AMD ATHLON 64 X2

Nigdzie nie wspominano o tym... Coś mi się wydaję więc,że nie będzie:(

Z tymi procesorami dwurdzeniowymi,to właśnie taki feler...wyszły... i co z tego,skoro żadna gra na rynku ich jeszcze nie obsługuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:06, Darkstar181 napisał:


> przecież nie mówie o karcie graficznej z podwójnym rdzeniem tylko o procesorze. Dlatego
putam
> czy ktoś może wie czy ta gra będzie obsłughiwać AMD ATHLON 64 X2
Nigdzie nie wspominano o tym... Coś mi się wydaję więc,że nie będzie:(

Z tymi procesorami dwurdzeniowymi,to właśnie taki feler...wyszły... i co z tego,skoro żadna
gra na rynku ich jeszcze nie obsługuje?


czyli nie kupować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:06, Darkstar181 napisał:


> przecież nie mówie o karcie graficznej z podwójnym rdzeniem tylko o procesorze. Dlatego
putam
> czy ktoś może wie czy ta gra będzie obsłughiwać AMD ATHLON 64 X2
Nigdzie nie wspominano o tym... Coś mi się wydaję więc,że nie będzie:(

Z tymi procesorami dwurdzeniowymi,to właśnie taki feler...wyszły... i co z tego,skoro żadna
gra na rynku ich jeszcze nie obsługuje?


a ja myslalem ze to poprostu powienksza szybkosc procka o 2 razy
i nicx nie musi tego obslugiwac ^^ :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co nie znaczy ze bedzie chodzic gorzej....
ja ma singla i sie ciesze .... bo wykreciłem z niego 4400+...
by nie było oftopa... to powiem wam tyle.... ze moim zdaniem polska wersja bedzie miała premiera waraz z niemiecka... choicaz Panowie z CDP milocza... moze juz nagrania sie rozpoczeły.... a moze juz dostali materaiały do podinania dzwieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:11, marlin15 napisał:

co nie znaczy ze bedzie chodzic gorzej....
ja ma singla i sie ciesze .... bo wykreciłem z niego 4400+...
by nie było oftopa... to powiem wam tyle.... ze moim zdaniem polska wersja bedzie miała premiera
waraz z niemiecka... choicaz Panowie z CDP milocza... moze juz nagrania sie rozpoczeły....
a moze juz dostali materaiały do podinania dzwieku...


poprostu wiedza co ich czeka ze strony fanow(nas ;) ) jak tego nie zrobia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2006 o 12:13, diablolod napisał:


poprostu wiedza co ich czeka ze strony fanow(nas ;) ) jak tego nie zrobia:)

nie czaje... czego maja nie zrobic...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:15, marlin15 napisał:


>
> poprostu wiedza co ich czeka ze strony fanow(nas ;) ) jak tego nie zrobia:)
nie czaje... czego maja nie zrobic...??


no...(ehh) nie wydac polskiej wersji szybko 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ludzie z CDP robią nam na złość i wydają bardzo powwwwwooolllliiii...Nie no.Żartuje.Na bank CDP zrobi to szybko i będzie równa premiera.Prawda? =?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2006 o 12:09, ciusiek i luka napisał:

czyli nie kupować??

Nie,no, w przyszłości w końcu się pojawią gry,które będą obsługiwały podwójny rdzeń.Po prostu wstrzymałbym się z zakupem.

P.S: Gdzie ty znalazłeś podwójny rdzeń o częstotliwości 2.4Ghz? Ja widziałem tylko od 3.5Ghz.

Żeby nie było fftopu... ile razy zamiarzacie przejść grę? Ja przynajmniej trzy razy... jako postać dobra,zła, i ako wolny strzelec (bez gildii)...chociaż...gildii będzie tyle,że chyba przejście gry trzy razy nie wystarczy,by wykonać dla nich wszystkie zadania( niektóre nie bedą dostępne,jeśli zżyjemy się z jedną z gildii,trochę mocniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:16, plada napisał:

Pewnie ludzie z CDP robią nam na złość i wydają bardzo powwwwwooolllliiii...Nie no.Żartuje.Na
bank CDP zrobi to szybko i będzie równa premiera.Prawda? =?

tak mi sie wyadje.... bo materaiały juz dostali... nic tylko nagrywac... i czegac na kod zrdłowy... podpinac... i wydawac... zbierac kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 10:23, plada napisał:

Każdy tak mówi :DNie no żartuje.Ale ciekaw jestem, czy będzie cały czas ta formułka?

A tego to ja nie wiem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle że CDP tak naprawde zapomniało o nas, wkońcu nie informują nas o przebiegu prac nad G3. A mogliby niektóre sprawy nam przybliżyć. Swoją drogą gdyby któryś z aktorów podkładających głos np Xardasowi (Tomasz Marzecki) nawalił (różnie bywa) to woleli byście poczekać aż będzie mógł podkładać głos (premiera pl póżniej) czy wolelibyście innego aktora (premiera wcześniej)?? Ja zdecydowanie wolałbym poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpie, aby zapomnieli o nas-wiernych czytelników i super graczy.Pewnie mają dużo roboty i nie mają czasu, żeby tu zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:06, Darkstar181 napisał:


> przecież nie mówie o karcie graficznej z podwójnym rdzeniem tylko o procesorze. Dlatego
putam
> czy ktoś może wie czy ta gra będzie obsłughiwać AMD ATHLON 64 X2
Nigdzie nie wspominano o tym... Coś mi się wydaję więc,że nie będzie:(

Z tymi procesorami dwurdzeniowymi,to właśnie taki feler...wyszły... i co z tego,skoro żadna
gra na rynku ich jeszcze nie obsługuje?


Crysis ma wykorzystywać już podwójny rdzeń :)
@ciusek i lulka - a w kartach graficznych też są już dwa procesory graficzne :) więc mógł nie widzieć, zę chodzi o procek :)

A co do G3 to jeśli ktoś będzie grał na kodach to szczerze nie opłaca się kupować wogóle gry bo żadna z tego przyjemność to jak wydać akse na daremno :/ co do przyłączenia do orków to bede miał zachamowania wole latać w świetlistej zbroi :P ale cóż będzie trzeba zobaczyć wszystkie zakończenia :) więc i do nich przyłącze się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do polskiej lokalizacji Gothic 3, to prawdopodobnie CDP jest jeszcze na etapie tłumaczenia tekstów. Jeśli zaczną etap nagrań dialogów (czyli po skończeniu tłumaczenia), to na pewno dadzą zajawkę na stronie.
Trochę cierpliwości ludzie - jeszcze jest sezon urlopowy, więc nie łatwo poumawiać wszystkich aktorów na sesje nagraniowe, jak dopną wszystkie terminy, wtedy pojawi się info, ale zrobią, to dopiero, gdy pierwsi dubbingujący aktorzy wejdą do studia.

Co do wykorzystania wielu rdzeni, to nie jest jeszcze pewne, możliwe, że gra będzie wykorzystywać dwa rdzenie, ale z pewnością nie w pełni (twórcy gdzieś o tym mówili, ale nie pamiętam już gdzie) - za to na pewno Gothic 3 będzie wykorzystywał Hyper Threading - "Gothic 3 will profit from hyperthreading. (PCGames)" - z Gothic 3 Fact Compilation: http://forum.jowood.de/showthread.php?t=114813
Gdybym miał kupować nowy komputer teraz, to tylko z cpu dwurdzeniowym (np. Intel E6300 lub E 6400) - no ale to nie jest wątek o sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:06, Darkstar181 napisał:


> przecież nie mówie o karcie graficznej z podwójnym rdzeniem tylko o procesorze. Dlatego
putam
> czy ktoś może wie czy ta gra będzie obsłughiwać AMD ATHLON 64 X2
Nigdzie nie wspominano o tym... Coś mi się wydaję więc,że nie będzie:(

Z tymi procesorami dwurdzeniowymi,to właśnie taki feler...wyszły... i co z tego,skoro żadna
gra na rynku ich jeszcze nie obsługuje?


k*** wiadomo że G3 będzie zajebisty


[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować