Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2006 o 21:27, indigo napisał:

dzięki wszystkim niezawistnym za miłe słowa! nazbieram tyle materiałów ile się da,a aparat
i tak przemycę :)

ps. dla niedowiarków, to powiem Wam tylko, że jeśli się jest fanem to słyszało się o G3 CAMP
- każdy mógł się zarejestrować za darmo na tą imprezę i pojechać tak jak ja, także żaden wyczyn
i zamiast zazdrościć, cieszcie się że ktoś z pierwszej ręki zda Wam relację. Sami mogliście
pojechać, do Lipska blisko, spanie za darmo pod namiotem, jedyne za co trzeba zapłacić to wstęp
na targi - 28zł. Pozdrawiam! i proszę: mniej zawiści i więcej współpracy - qrde nie jest miło
usłyszeć na forum "prawdziwych fanów" Gothica text w stylu "jedz se , co nas to obchodzi, najlepiej
rozpieprz się na jakimś drzewie po drodze". Niektórzy pewnie zrozumieją o co mi chodzi i tych
serdecznie pozdrawiam!!!


Nikt tak nie mowi, napewno ja, ja ci stary cholernie zazdorsze! Zycze milej zabawy i sprawdz co tam priania przyszykowala, a skad jestes, jak z opolsiego bierz mnie zaplace ci za droge, kurde ja nieamm prawka to nie pojdae stary ja bym tam na 100% jechal! jak bm mial prawojazdy bo prawdziwy fan MUSI TAM EJCHAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2006 o 21:56, SD4HJ napisał:


ALE CI ZAZDROSZCZE! Przejzdzasz moze przez woj opoloskie?:(


tak :D jadę A4 na Katowice, potem na Wrocław, granica w Zgorzelcu, potem Drezno i Lipsk :)

ps. jeśli chcesz się zabrać to qrcze nie mam miejsc już - jedzie ze mną dziewczyna i kumpel + bety :)
ale mogę pomachać z auta i spalić fajkę pokoju z Tobą hehe. A tak serio to naprawdę już mykam. Jeśli na coś szczególnego mam jeszcze popatrzeć to piszcie szybciutko. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:01, indigo napisał:


>
> ALE CI ZAZDROSZCZE! Przejzdzasz moze przez woj opoloskie?:(

tak :D jadę A4 na Katowice, potem na Wrocław, granica w Zgorzelcu, potem Drezno i Lipsk :)

ps. jeśli chcesz się zabrać to qrcze nie mam miejsc już - jedzie ze mną dziewczyna i kumpel
+ bety :)
ale mogę pomachać z auta i spalić fajkę pokoju z Tobą hehe. A tak serio to naprawdę już mykam.
Jeśli na coś szczególnego mam jeszcze popatrzeć to piszcie szybciutko. Pozdro!



Eh kurcze szkoda ze niemasz miejsca:( No coz pozostaje mi zyczyc milej zabawy, zobacz wszystko co sie da potem w 1 kolejnosci zdaj relacje! :) Aha ze tak zapytam jakie bety?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2006 o 22:02, SD4HJ napisał:


Eh kurcze szkoda ze niemasz miejsca:( No coz pozostaje mi zyczyc milej zabawy, zobacz wszystko
co sie da potem w 1 kolejnosci zdaj relacje! :) Aha ze tak zapytam jakie bety?:D


hehe bety w sensie ... bety - no namioty itd. w bagażniku nie wszystko mi sie zmiescilo - to golf , a nie passat hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Gothic tylko szkoda tego dema... Ale cuż trzeba nieco pocierpieć :P Mam nadzieje że ten G3 to jednak fajna gra będzie ;) Nieco sie dowiedzieliśmy i widzieliśmy, ale pozostaje jeszcze 4 dni GC. Jutro powinno pojawić sie nieco więcej oficialnych newsów, no bo dzisi to tylko dla mediów było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:04, przemo-r3 napisał:

Hej czy mozecie sie wbic na ta audycje w giga.de
http://www.giga.de/features/live/
bo u mnie nie idzie a tam od 22:00 maja mowic o g3 i paru innych gierkach


Ja cały czas to oglądam. Pokazywali tam już pustynne i zalesione tereny w Gothicu 3. Obecnie mówią o czymś innym, ale później może jeszcze pokażą mroźną północ. Przynajmniej taką mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:43, Mr Black napisał:

> Hej czy mozecie sie wbic na ta audycje w giga.de
> http://www.giga.de/features/live/
> bo u mnie nie idzie a tam od 22:00 maja mowic o g3 i paru innych gierkach

Ja cały czas to oglądam. Pokazywali tam już pustynne i zalesione tereny w Gothicu 3. Obecnie
mówią o czymś innym, ale później może jeszcze pokażą mroźną północ. Przynajmniej taką mam nadzieję...


A moze instalowales jakis dodateg do wmp 10 czy cos bo u mnie nie chodzi i nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:01, indigo napisał:


>
> ALE CI ZAZDROSZCZE! Przejzdzasz moze przez woj opoloskie?:(

tak :D jadę A4 na Katowice, potem na Wrocław, granica w Zgorzelcu, potem Drezno i Lipsk :)

ps. jeśli chcesz się zabrać to qrcze nie mam miejsc już - jedzie ze mną dziewczyna i kumpel
+ bety :)
ale mogę pomachać z auta i spalić fajkę pokoju z Tobą hehe. A tak serio to naprawdę już mykam.
Jeśli na coś szczególnego mam jeszcze popatrzeć to piszcie szybciutko. Pozdro!

oo na Wrocław :P to będziesz przejezdzał koło mnie :P może zachaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:47, przemo-r3 napisał:


A moze instalowales jakis dodateg do wmp 10 czy cos bo u mnie nie chodzi i nie wiem co jest


Nie instalowałem żadnych dodatków. Mam standardowego WMP 10 bez żadnych udziwnień. Hmm, a może brakuje ci jakichś kodeków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:50, Mr Black napisał:

>
> A moze instalowales jakis dodateg do wmp 10 czy cos bo u mnie nie chodzi i nie wiem co
jest

Nie instalowałem żadnych dodatków. Mam standardowego WMP 10 bez żadnych udziwnień. Hmm, a może
brakuje ci jakichś kodeków?


No wlasnie nie wiem pisze ze server jest niedostepny i tak samo u sasiada a takrze na moim drugim kompie :/
i nic zrobic nie moge. Ale mam nadzieje ze jutro wiecej informacji o g3 ukaze sie w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:55, przemo-r3 napisał:


No wlasnie nie wiem pisze ze server jest niedostepny i tak samo u sasiada a takrze na moim
drugim kompie :/
i nic zrobic nie moge. Ale mam nadzieje ze jutro wiecej informacji o g3 ukaze sie w internecie


U mnie też tak było napisane, ale po kilku próbach udało mi się połączyć. Może po prostu zbyt wiele ludzi to ogląda i serwer już nie dopuszcza nowych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, ze te wideo z GIGA.de znajda sie w necie? Jest tam co ogladac?

P.S
Oczywiscie przepraszam za ta moja wczesniejsza wypowiedz, zle napisalem. Oczywiscie szczesliwej podrozy do i z, bo to jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 22:59, Mr Black napisał:

>
> No wlasnie nie wiem pisze ze server jest niedostepny i tak samo u sasiada a takrze na
moim
> drugim kompie :/
> i nic zrobic nie moge. Ale mam nadzieje ze jutro wiecej informacji o g3 ukaze sie w internecie

>

U mnie też tak było napisane, ale po kilku próbach udało mi się połączyć. Może po prostu zbyt
wiele ludzi to ogląda i serwer już nie dopuszcza nowych osób?


Wiec probuje do skutku zobacze co z tego wyniknie.
Po tych nowych filmikach juz widac lepsza jakosc animacji nie sa one juz tak sztywne jak do tej pory a i menu główne wyglada nienajgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 23:00, LordJuve napisał:

Czy jest szansa, ze te wideo z GIGA.de znajda sie w necie? Jest tam co ogladac?


Może pojawi się potem w necie, ale nie jest to pewne. Jeśli chodzi o to czy jest tam co oglądać, to powiem, że tak. Prezentowana jest pustynia, lasy, walka, ekwipunek, księga czarów itp. Poza tym sama grafika jest wspaniała.

P.S. Jesli teraz nie udało ci sie oglądnąc, to możesz spróbować o 1:00 w nocy, bo wtedy będzie powtórka. Co prawda to dosyć późno, ale i serwer będzie mnie obciążony, więc może części osób (kórym nie udało sie wcześniej połączyć) uda się tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować