Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 02:18, Darkstar181 napisał:

Hm..wspominaliście coś o walce z krokodylem... nie widziałe jej.Dawano tutaj link do tego filmu?

Tego też nie widzialem... Cinus'' będzie wiedział
Trzeba będzie poczekać, aż wróci
Ponoć widać w tym filmiku niedociągnięcia


Ja niewiele z tego widziałem w tej całej internetowej TV, bo mam pokaz slajdów. Dobrze, że gadają po angielsku, przynajmniej wszystko rozumiem... gorzej jak zaczynają po niemiecku, wtedy kumam piąte przez dziesiąte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 02:28, Darkstar181 napisał:

Krokodyl fajny,ale sama walka... wyglądało to tak,jakby bezio walczył z powietrzem,nie z krokodylem:)

Mam dopiero 20 % :(

Ciekawa rzecz z tą fauną w Gothic 3. Wygląda na to, że świat fauny rozszerzy się o liczne normalne zwierzęta. Ciekawe, czy kosztem kreatur zmyślonych. Niewykluczone, że i tych będzie więcej.

Jest już gdzieś upubliczniony bestiariusz (chociaż lista stworzeń), czy wszystko będzie zostawione do ostatniej chwili w tajemnicy, żeby gracze mieli niespodziankę dowiadując się o istnieniu kreatury dopiero po jej napotkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 02:31, Monastor napisał:

Jest już gdzieś upubliczniony bestiariusz (chociaż lista stworzeń), czy wszystko będzie zostawione
do ostatniej chwili w tajemnicy, żeby gracze mieli niespodziankę dowiadując się o istnieniu
kreatury dopiero po jej napotkaniu?


możliwe że gdzieś jest spis wszystkich stworzeń, ale ja nie chce wiedzieć wszystkiego, wole sie z gry dowiedzieć o jakichś stworzeniach, żeby mieć jak to określiłeś niespodziankę, będzie dzięki temu większa satysfakcja z grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 02:40, Tuneer napisał:

A ja sobie poszukam spisu potworków ;]

Jakbyś go podawał to daj przed nim wielkie ostrzeżenie ;)
Też w sumie wolę być zaskakiwany przez grę we własnej osobie

75% buu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie obejrzałem filmik :)

Faktycznie, bohater macha mieczem nad krokodylem, ale tym bym się specjalnie nie przejmował ;)
Myślę, że to po prostu ktoś sobie grał na udostępnionej wersji i nie za bardzo wiedział jak z tym walczyć. Z resztą, postać przecież po chwili pada na ziemię, czyli nie była to umiejętna (normalna) walka.

Podejrzewam, że to jest raczej mankament osoby grającej, niż samych animacji. Niestety, niczego nie można być pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszłem I i II i podejrzewam , że wy też , ale nie specjalnie wtajemniczałem się w tajniki nadchodzącej III .
Osobiście oczekuje tylko trzech rzeczy : rozbudowanego systemu statystyk postaci , może z dwadzieścia nowych czarów i powrotu to Mertany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne widzieliscie juz nowa mape G3, co o niej myslicie? Wiadomo juz gdzie zaczniemy rozgrywke? Mi nie podobaja sie osobiscie te ikony dla miast, wiadomo czy maja one jakies wieksze znaczenie? Obszar rozgrywki jest na prawde wielki, tak samo lokacji jest masa(choc mniej niz w Oblivionie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 09:53, LordJuve napisał:

Zapewne widzieliscie juz nowa mape G3, co o niej myslicie? Wiadomo juz gdzie zaczniemy rozgrywke?
Mi nie podobaja sie osobiscie te ikony dla miast, wiadomo czy maja one jakies wieksze znaczenie?
Obszar rozgrywki jest na prawde wielki, tak samo lokacji jest masa(choc mniej niz w Oblivionie).

mapa spoko.. igromna pustynia.... tereny gurzyste.... to cały kontynet :D
i jest fajny system przejmowania miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 10:08, LordJuve napisał:

Sa jakies nowe informacje i filmy z GC? Dlaczego jeszcze tak malo wiemy o polskiej wersji Gothic''a
3? Przeciez targi GC mialby byc najwieksza promocja G3.

prawdopodobnie bede wieczorem.... po całej prezentacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi podać linki do wszystkich filmików?Wczoraj nie chciało mi się wylogowywać do mnie, a użytkownik nie pozwolił mi ściągnąć.Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować