Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2006 o 19:46, pawlo131 napisał:

Prawdopodobnie nie, nie widziałem screena bez "tego paska".

a ja widziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 13:47, Monastor napisał:

Balans 6/10
Zalety: trzy stopnie trudności, niebezpieczne terytoria strzeżone przez duże potwory
Wady: poziom szwankuje (cokolwiek to znaczy... to tylko dosłowne tłumaczenie), (zähes Aufleveln)
- nie wiem co to

Moim zdaniem chodzi im o to, ze gra ma nierowny poziom trudnosci, a na kolejne poziomy doswiadczenia awansuje sie powoli.
Ale ze mnie zaden ekspert, jesli chodzi o niemczyzne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 20:02, szycha666 napisał:

witam, cos waznego sie wydarzylo w ostanim tygodniu?

Najważniejsze to, że Githic 3 został wycofany z tłoczni z powodu licznych błędów.
Czy faktycznie tak trudno zajrzeć na jakąkolwiek stronę o Gothicu, że trzeba pisać posty na forum?
www.gothic.gram.pl
www.gothic.phx.pl
Te strony ci się przydadzą.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 20:13, SadraX napisał:

> witam, cos waznego sie wydarzylo w ostanim tygodniu?
Najważniejsze to, że Githic 3 został wycofany z tłoczni z powodu licznych błędów.
Czy faktycznie tak trudno zajrzeć na jakąkolwiek stronę o Gothicu, że trzeba pisać posty na
forum?
www.gothic.gram.pl
www.gothic.phx.pl
Te strony ci się przydadzą.

Pozdrawiam


Tyle to wiem:D
Mi sie wydaje czy tylko bnedzie mozna nosisc miecz z tylu?! To bylby absurd! przeciez wieksozsc nosila u boku i w poprzednich seriach tez tak bylo i powinno byc ze 2 reczy z tylu a 1 przy boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 20:19, ryfter napisał:

Ja się nie mogę doczekać kiedy go dostanę w swoje ręce.

Znacie może stronę na której jest DEMO?


dema jak narazie nie ma i przed premierą na pewno nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 20:34, zajacisko napisał:

3 dni nie było mnie na forum i info o EK nie ma!

Ekhm, wiecie, że to powoli staje się żenujące? Co się tak śpieszysz? Do premiery światowej jeszcze 19 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 20:43, Respev- napisał:

> 3 dni nie było mnie na forum i info o EK nie ma!
Ekhm, wiecie, że to powoli staje się żenujące? Co się tak śpieszysz? Do premiery światowej
jeszcze 19 dni!


A moze ktos lubi wiedziec na czym stoi i co go czeka nim wejdzie do nieznanego mu pociagu? Pomysl troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 20:54, LordJuve napisał:

> > 3 dni nie było mnie na forum i info o EK nie ma!
> Ekhm, wiecie, że to powoli staje się żenujące? Co się tak śpieszysz? Do premiery światowej

> jeszcze 19 dni!

A moze ktos lubi wiedziec na czym stoi i co go czeka nim wejdzie do nieznanego mu pociagu?
Pomysl troche...


Ale napewno nie przyśpieszy to swoim biadoleniem. Będzie jakieś info to będzie. Nikt tutaj nie rozumie, że to nie jest takie hop siup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 20:57, Respev- napisał:

Ale napewno nie przyśpieszy to swoim biadoleniem. Będzie jakieś info to będzie. Nikt tutaj
nie rozumie, że to nie jest takie hop siup?


He, he...ale nie rozumiesz, ze juz 2 tyg temu pracownik CDP obiecał, ze beda i do tej pory nie ma(a wg jego słow mialby byc). Takie oczekiwanie na cos oczywistego jest irytujace i to bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończcie tego off topa, jak ma ktoś coś ciekawego, nowego do powiedzenia to niech pisze a nie puste posty takie, że człowiek nic nie może znaleźć tylko teksty niezwiazane z grą. Kiedy będzie info to będzie zapewne zostaniemy powiadomieni o tym.

P.S. Sorry za mojego off topa ale to jest już naprawdę irytujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna recenzja bedzie w PC Games 11/2006. Ocena 87 %. Pelno pozytywnych komentarzy (ciekawe questy, duzy swiat, dobry system walki), choc troche rowniez negatywnych, jak np. to, ze gra wykrzacza sie przy save''owaniu i to, ze przez dziwne zachowania AI zdarza sie, iz nie mozna ukonczyc niektorych questow.

Zrodlo: jak zwykle worldofgothic.de :-) Zeby byc na czasie z ulubiona gra, trzeba jednak uczyc sie po niemiecku :-)

A Gamestar niestety krytykuje walke z wiecej niz jednym przeciwnikiem... szkoda, przeciez to wlasnie mieli poprawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym systemem walki ocenionym 6/10 to bez paniki. Niemiaszki fatalnie to ujęli (chyba jakiś austryjacki [censored]) ten artykuł pisał. Generalnie chodzi im o to, że postacie walczące po naszej stronie kiepsko się sprawują podczas walki w licznymi przeciwnikami. Masz niby pomocników, ale każdy walczy solo a nie w drużynie. Zresztą ten aspekt rozgrywki zawsze PB nie wychodził. Pamiętacie, jak Gorn w Gothic1 zawsze wpadał do przepaści przed klasztorem zmiennokształtnych, że nie wspomnę o horrorze jakim było wyprowadzanie pewnego strażnika (imienia nie pomnę) z górniczej doliny. No to w G3 będzie podobnie.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tylko pamiętać, że PC Games grało w pierwszą wersję "gold" Gothica 3. Więc pewnie ocena finalnej wersji gry byłaby nieco wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 21:54, fanatico18 napisał:

Z tym systemem walki ocenionym 6/10 to bez paniki. Niemiaszki fatalnie to ujęli (chyba jakiś
austryjacki [censored]) ten artykuł pisał. Generalnie chodzi im o to, że postacie walczące
po naszej stronie kiepsko się sprawują podczas walki w licznymi przeciwnikami. Masz niby pomocników,
ale każdy walczy solo a nie w drużynie. Zresztą ten aspekt rozgrywki zawsze PB nie wychodził.
Pamiętacie, jak Gorn w Gothic1 zawsze wpadał do przepaści przed klasztorem zmiennokształtnych,
że nie wspomnę o horrorze jakim było wyprowadzanie pewnego strażnika (imienia nie pomnę) z
górniczej doliny. No to w G3 będzie podobnie.

To jest cecha nie tylko Gothica.W świeżutkiej grze jaką jest Oblivion , sztuczna inteligencja woła o pomstę do nieba.NPCe tak naprawdę , to potrafią tylko włazić pod miecz, inne czynności sprawiają im wiele kłopotów.Zadania z przeprowadzeniem kogoś do jakiegoś miejsca , albo wspólna walka , to prawdziwy kłopot.Jak na razie komputerowi bohaterowie , to dość głupkowate chłopaki , i to bez względu na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 20:43, Respev- napisał:

> 3 dni nie było mnie na forum i info o EK nie ma!
Ekhm, wiecie, że to powoli staje się żenujące? Co się tak śpieszysz? Do premiery światowej
jeszcze 19 dni!


ahh no tak... to "jeszcze 19 dni" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum w końcu działa. Więc jakby ktoś jeszcze nie widział nowych screenów, to zamieszczam do nich linka: http://www.pcgameshardware.de/external/browser/?article_id=507880&image_id=543482

Oprócz tego w magazynie Gamers.at pojawił się test Gothica 3. Gra otrzymała ocenę 91/100. Więcej szczegółów na www.worldofgothic.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować