Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2006 o 14:08, urszula napisał:

> O ile wiem to interakcja i grafika Gothika w starciu z interakcją i grafiką Obliviona
przegrywa,
> a raczej leży i kwiczy.
:/ skąd takie przypuszczenia?na scrinach wygląda że grafika jest super

Z pisma Play, pisali tam że część tekstur jest taka jak na screenach, a część np. skały po prostu olali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 09.10.2006 o 14:10, azur64 napisał:

Z pisma Play, pisali tam że część tekstur jest taka jak na screenach, a część np. skały po
prostu olali.

no nie , załamać sie przyjdzie ://tyle było zachwytów nad grafiką a tu takie niedoróby ?
mam nadzieje że nie będzie tak żle jak piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 14:13, urszula napisał:

no nie , załamać sie przyjdzie ://tyle było zachwytów nad grafiką a tu takie niedoróby ?
mam nadzieje że nie będzie tak żle jak piszą

To był reportaż z GC, i może coś poprawią, przecież była afera że Gothik 3 był "w złocie" 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 14:05, azur64 napisał:

> Gothic 3 będzie rewelacyjny pod względem grafy, a jak fabuła będze świetna to gra jest
w całości
> genialna jak poprzedniczki:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
O ile wiem to interakcja i grafika Gothika w starciu z interakcją i grafiką Obliviona przegrywa,
a raczej leży i kwiczy.

Mogę się zgodzić, że Oblivion jest dużo bardziej szczegółowy (pojedyncze listki, itp), ale Gothic jest po prostu ładniejszy - ma ten swój klimat, a poza tym na min. detalach wygląda znacznie lepiej od Obliviona (efekt "teksturowej wycinanki" na ziemi i boiska - tak wygląda ziemia bez trawy), a o interakcji jeszcze żadnych konkretów nie było, ale podejrzewam, że będzie dobre (np.fizyka), bo nie jestem pewien, ale chyba na jakimś zdjęciu pudełka widziałem znaczek wsparcia dla sprzętowego akceleratora fizyki ( nie jest obowiązkowy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2006 o 14:17, azur64 napisał:

To był reportaż z GC, i może coś poprawią, przecież była afera że Gothik 3 był "w złocie" 2
razy.

uff trochę mnie uspokoiłeś:)
takie niedoróby psują klimat w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 14:18, Kodi127 napisał:

Mogę się zgodzić, że Oblivion jest dużo bardziej szczegółowy (pojedyncze listki, itp), ale
Gothic jest po prostu ładniejszy - ma ten swój klimat, a poza tym na min. detalach wygląda
znacznie lepiej od Obliviona (efekt "teksturowej wycinanki" na ziemi i boiska - tak wygląda
ziemia bez trawy), a o interakcji jeszcze żadnych konkretów nie było, ale podejrzewam, że będzie
dobre (np.fizyka), bo nie jestem pewien, ale chyba na jakimś zdjęciu pudełka widziałem znaczek
wsparcia dla sprzętowego akceleratora fizyki ( nie jest obowiązkowy)... ]

O ile wiem to te skały to totalna porażka a jeśli chodzi o interakcję to po prostu przedmioty nie przesuwają się od uderzeń itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2006 o 14:21, azur64 napisał:

O ile wiem to te skały to totalna porażka a jeśli chodzi o interakcję to po prostu przedmioty
nie przesuwają się od uderzeń itp.

No nie wiadomo, może nie będzie tak źle, a poza tym CDP wyda poprawioną wersję... Cóż pożyjemy - zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!:) wpisuję się pierwszy raz i pomyślałem sobie, że jako nowy dam link do ciekawej informacji, tak na dobry początek, tego chyba jeszcze nie widzieliście, bo to link do pełnego składu niemieckiej EK:

http://www.gamestar.de/news/pc/spiele/rollenspiel/gothic_3/1465228/gothic_3.html

Na zdjęciu widać instrukcję, mapkę, książeczkę z artami i jakiś amulecik czy coś w tym stylu... Ciekawe czy polska EK będzie się dużo różnić od niemieckiej?

pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 14:59, bazix napisał:

Witam!:) wpisuję się pierwszy raz i pomyślałem sobie, że jako nowy dam link do ciekawej informacji,
tak na dobry początek, tego chyba jeszcze nie widzieliście, bo to link do pełnego składu niemieckiej
EK:

http://www.gamestar.de/news/pc/spiele/rollenspiel/gothic_3/1465228/gothic_3.html

Na zdjęciu widać instrukcję, mapkę, książeczkę z artami i jakiś amulecik czy coś w tym stylu...
Ciekawe czy polska EK będzie się dużo różnić od niemieckiej?

pozdr:)


TO chyba z 3 razy podawali linki ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 14:58, Lestat1555 napisał:

Elo powie mi ktos czy jest juz info o EK bo nie bylo mnie troche i sie nie orientuje

Gram.pl nie składa się tylko z forum... Gdyby było info, byłby news na gram.pl , a skoro niema newsa to i niema infa... Wiadomo tylko, że ma być w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jesli tak to sorki, ale to się dopiero dziś pojawiło na stronce niemieckiej, nie widziałem wcześniej linków do tego... sory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 15:01, SadraX napisał:

> Elo powie mi ktos czy jest juz info o EK bo nie bylo mnie troche i sie nie orientuje
Gram.pl nie składa się tylko z forum... Gdyby było info, byłby news na gram.pl , a skoro niema
newsa to i niema infa... Wiadomo tylko, że ma być w tym tygodniu.


nie mialbyc dzisiaj a nie w tym tygodniu podawali info gdzies ze info o ek bendzie w pon 9 paz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 15:01, SadraX napisał:

> Elo powie mi ktos czy jest juz info o EK bo nie bylo mnie troche i sie nie orientuje
Gram.pl nie składa się tylko z forum... Gdyby było info, byłby news na gram.pl , a skoro niema
newsa to i niema infa... Wiadomo tylko, że ma być w tym tygodniu.


Heh, fan CDP<_<? Ma być DZIŚ, 2 pracownikow CDP mowilo o tym w tamtym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licząc od zaszłego tygodnia to dziś nie jest ten "przyszły tydzień"? ^^ W oficjalnym newsie pisze, że w tym tygodniu, więc mówię to, co jest pewne... To, że ma być dziś czytałem, ale nie jest to chyba oficjalna informacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi sie przewinęło przed oczami że ma być ujawnione 9 października co i jak w edycji kolekcjonerskiej. Ale teraz jakoś tego nie da się znaleźć. Zobaczymy za kilka godzin/minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 15:45, Kocis1524 napisał:

Gdzieś mi sie przewinęło przed oczami że ma być ujawnione 9 października co i jak w edycji
kolekcjonerskiej. Ale teraz jakoś tego nie da się znaleźć. Zobaczymy za kilka godzin/minut?


Zobaczymy koło 17, bo ostatniego newsa (z zawartością zwykłej edycji) zamieścili właśnie koło 5 pm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować