Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dobra... może też mam paranoje :P [jak dla mnie pzdr brzmi Hip-Hopowo a nienawidze hiphopu ;p]
Ale wrócmy do tematu...

Temat na dyskusje:

Po co asasynom tyle niewolników ?:P
Chcą przejąc władze nad przemysłem ? [chodzi mi o rude]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak ale narazie nie mam nawet tego 7600gs
narazie moj komp to FX 5500 i 512 ramu w dualu oraz procek P IV 2800
wiec musze wydac ok 450 pln na karte graficzna to bedzie sporo kasy ( no i jeszcze EK G3 ) wiec niewiem czy na ram bede mial kase dlatego pytam czy jak bede mial tylko 512 czyli 2x256 to bardzo bedze zwalniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:55, ...TrzCIna... napisał:

assasinom niewolnicy sa nie potrzebni, oni raczej lapia ich po to by potem sprzedac do niewoli
orkom :)
przynajmniej ja to tak widze


Może na pustyni są nowe rynki pracy ;P A nomadowie potrzebują pracowników. A tak na serio to nie wiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tu masz linka (o ile, oczywiście, cię to interesuje):

http://www.youtube.com/watch?v=mvNOnh_W7yc

Tu masz to powiedziane. Plus parę informacji, które mi przynajmniej były dotąd nieznane - o reszcie ,,nowości" przeczytałem/usłyszałem już wcześniej, chociaż jakoś specjalnie nie rzucałem się na każdą recenzję/zapowiedź/filmik - dopiero ostatnio mnie na to wzięło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czy mi się zdsaje czy ostatni ten temat zmienił się w pomoc techniczną <_<

Durne pytanie
Po co niewolnicy ?
Po to żebyś nie musiał prawie nic robić a robota jest zrobiona , masz pieniądze i siły na inne przyjemności.
Po prostu oni są dzisiejszymi prezesami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:01, Aquaminer napisał:

Jestem u kumpla, a on wyjechał mi tekstem, że
Core 2 Duo E6300
Radeon X1900XT
2000GB RAM
nie wystarczą do grania w max detalach.
Czy to prawda?


No, na 2000Gb (prawie 2Tb) to raczej napewno pójdzie na max xD

A co do niewolników, już dawno było powiedziane że sprzedają ich do orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to juz zaczyna wkurzac, co niewolnicy co bariera, co orkowie co statek, co bezimienny co wymagania, co grafa , sterowoanie udzielam odp na wszystkie pytania uwaga!!!


DOWIECIE SIE 2 LISTOPADA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 21:09, Konrades napisał:

A są może filmiki o awansach i możliwościach rozwoju?? Albo są gdzieś opisane bo mnie ciekawi
czy zwiększyli możliwości rozwoju postaci :)

Pod koniec tego filmiku http://rapidshare.de/files/36271950/g3_shader14.rar.html jest pokazany na chwile ekwipunek i możliwości rozwoju. niestety po niemiecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 21:17, 666guru666 napisał:

DOWIECIE SIE 2 LISTOPADA!!!

Widzę, że niektórzy nie wytrzymują presji innych. Są osoby które chcą się dowiedzieć :) Mnie osobiście interesuje tylko zmiany w Gothic 3 w stosunku do wcześniejszych wersji (grałem w nie kilka razy) więc tylko dodatkowe rzeczy mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 21:09, Konrades napisał:

A są może filmiki o awansach i możliwościach rozwoju?? Albo są gdzieś opisane bo mnie ciekawi
czy zwiększyli możliwości rozwoju postaci :)


Awansów praktycznie nie ma, zdobywasz reputacje wśród różnych grup :)
Możliwości rozwoju ? Duużo tego, paredziesiąt talentów ;) M.in. zatruwanie broni co mi się bardzo spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 21:45, Furusu napisał:

Awansów praktycznie nie ma, zdobywasz reputacje wśród różnych grup :)
Możliwości rozwoju ? Duużo tego, paredziesiąt talentów ;) M.in. zatruwanie broni co mi się
bardzo spodobało.

O to fajowo :) Na inne rzeczy trzeba niestety poczekac :( do 2 XI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry, że pisze post za postem...

Oprócz zwyklej ogólnej reputacji jest jeszcze reputacja w miastach i aby np. wejść do ważniejszych miejsc trzeba sobie tą reputacje wyrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale wydaje mi się, że troche za mało było tej Edycji Kolekcjonerskiej skoro na dwa tygodnie przed premierą już nic nie zostało z 2000 egzemplarzy....Moge sie założyć, że jeszcze z 1000 szuk bez żadnego problemu rozeszłoby się po naszej RP do połowy listopada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 22:42, rafalsky18 napisał:

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale wydaje mi się, że troche za mało było tej Edycji Kolekcjonerskiej
skoro na dwa tygodnie przed premierą już nic nie zostało z 2000 egzemplarzy....Moge sie założyć,
że jeszcze z 1000 szuk bez żadnego problemu rozeszłoby się po naszej RP do połowy listopada
:D


Zgodzę się z tobą, ale możliwe, że po prostu więcej nie zdążyli zrobić czy kupić, albo nie wiedzieli, że sprzedadzą sie jak się świeże bułeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2000 to liczba w sam raz, nie za mało, nie za dużo a już wszystko się rozeszło, nie tak jak z HoM&M5 co dorobiono troche egzemplarzy i nadal siedzą im na magazynie. Czasu na zamówienia było dużo, kto ten tydzień przebimbał ma pecha i tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować