Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Z tego co pamiętam, Masterlink nie raz sam dzwoni do klientów i pyta się o godzinę dostarczenia :- )
Szkoda tylko, że akurat na 1 listopada wypada dzień wolny i święto. No ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 08:29, artooro napisał:

Potwierdzone!!! Faktycznie, lepiej prosto ze stronki potwierdzać, jeden klik gotowe :) Już
się nie mogę doczekać kuriera, a tak wogóle to u mnie na osiedlu dość często stoją auta Masterlinka
także 2 listopada będę siedział w onkie i wypatrywał kiedy przyjedzie ;D <żart> A tak
do rzeczy to mam pytanko, czy można się umówić z nimi na odbiór osobisty lub chociarz na daną
godzinę bo do 15 w szkole siedzę ???
POZDRAWIAM!!!


Jak ktoś w domu jest z twojej rodziny to przeciez chyba może też odebrać. Chyba że mieszkasz sam to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie mail z potwierdzeniem nie przyszedł(interia.pl), ale potwierdziłem na stronie gram.pl, mam nadzieje, ze to nie spowoduje jakis kłopotow czy opóźnienia w dostawie, prawda?

Ja tylko mam wielka nadzieje, ze uda sie dostarczyc gre 31 pazdziernika, moga przyjechac o 6 rano czy o 23, wszystko wybacze, byle gra była przed Świętem Zmarłych, ale chyba to marzenie z tych nie do spełnienia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie przez www jest nawet lepsze, niż przez mail, więc to nie ma prawa spowodować żadnych opóźnień :-)
Ale przecież gra jest wysyłana 31 października, więc nie wiem jak ma dojść tego samego dnia... chyba, że mieszkasz blisko W-wy, bo ja niestety w Białymstoku - a to kawał czasu, co równa się z 2 listopada jeżeli chodzi o datę dostarczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez bym tak chciała :)
" Metoda dostawy: Przesyłka kurierska (Masterlink) (dostawa następnego dnia po wysłaniu paczki)"
gdyby wysłali 30 byłaby szansa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na World Of Gothic pojawił się post na forum w którym jeden z twórców Gothic 3 (zdaje się, że Mike), wyjaśnia decyzje o wydaniu gry równocześnie z patchem, oraz kilka innych rzeczy dotyczących samych zmian w grze, jak również drugiego patcha. Polecam lekturę zwłaszcza Waćpanu "indigo", który strasznie się ostatnio pienił na forum JoWooD obrzucając epitetami producentów gry...ale nie tylko, bo wypowiedź jest ciekawa.

Post w języku angielskim (nie mam czasu go tłumaczyć, zresztą nie widzę powodu - paru ludzi, którzy tu zaglądają sobie poradzą, a reszty i tak obchodzi tylko spamowanie tego wątku):

http://forum.jowood.com/showthread.php?t=127840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku bardzo narzekałem na przesunięcie premiery:
"śmiem twierdzić że poprawione zostana tylko te błędy, które najbardziej rzucaja się w oczy."
Mike odpisał bardzo szybko:
"Śmieć możesz sobie niemal wszystko. My jednak opieramy się na faktach. Lista poprawek będzie dostępna, więc już możesz się zastanowiać się od się odśmiewać w tej kwestii. Jakieś przeprosiny, przyznanie się do błędu itp. na pewno by wtedy nie zaszkodziło...",
a teraz kiedy któryś już raz prosiliśmy o listę poprawek to jesteśmy ignorowani.
Wyciągam z tej sytuacji jeden wniosek, a mianowicie - niekoniecznie się myliłem.
Mike jeżeli nadal uważasz, że nie miałem racji to może powiesz nam coś o wspomnianych poprawkach?

ps.(do Mike''a)Nawet mnie przekonaliście, że nie miałem racji, jednak po przeczytaniu postów zamieszczanych przez osoby już grające w G3 przychylam się do mojego pierwszego twierdzenia. Naprawde nie lubie być w błędzie, więc jezeli to przeczytasz to proszę cię nie ignoruj tego tylko odpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 22:35, marlin15 napisał:

a na jakim sprzecie ty grasz?? bo wiem ze gra centralnie na low nie wyglada pieknie... a jak
sie pogrzebie w penwym pliku to jest ok...


Gram na Duronie 2200+ 2,0GHz, GeForce 6200 256mb, 1024 DDR RAM

teksturki ustawiam na medium (na low są takie rozmyte) i jest fajnie tylko się przycina bardzo często (im dalej ide od miejsca, w którym zaczynałem tym bardziej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalszy ciąg wspomnianej przeze mnie wypowiedzi Mike''a jest tu:

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=155684

- jest w niej mowa m.in. dlaczego w Gothic 3 bohater nie może nurkować i wspinać się.

Ogólnie można powiedzieć, że Piranha Bytes chyba przejęła się opiniami graczy i postara się poprawić co tylko zdołają w drugim patchu, choć jak twierdzi Mike, pewnych rzeczy w systemie walki nie zdążą poprawić w drugim patchu (z powodu zbyt poważnych zmian jakie muszą dokonać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 11:52, verbum napisał:

Dalszy ciąg wspomnianej przeze mnie wypowiedzi Mike''a jest tu:

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=155684

- jest w niej mowa m.in. dlaczego w Gothic 3 bohater nie może nurkować i wspinać się.

Ogólnie można powiedzieć, że Piranha Bytes chyba przejęła się opiniami graczy i postara się
poprawić co tylko zdołają w drugim patchu, choć jak twierdzi Mike, pewnych rzeczy w systemie
walki nie zdążą poprawić w drugim patchu (z powodu zbyt poważnych zmian jakie muszą dokonać).

Fajnie by było jakby ktoś to przetłumaczył, chociaz z grubsza:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie dostalem maila z potwierdzeniem (konto o2.pl)nigdy nie mialem opoznien.
Potwierdzilem na stronie, ale cos czuje ze beda jakies komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 10:12, verbum napisał:

(..)samych zmian w grze, jak również drugiego patcha. Polecam lekturę zwłaszcza Waćpanu "indigo",
który strasznie się ostatnio pienił na forum JoWooD obrzucając epitetami producentów gry...ale


no proszę jaki ten internet mały :) (weź nie mąć, bo jak czytałeś forum JoWood to wiesz jak było, o co mi chodziło itd, sporo ludzi się ze mną zgodziło a i Glocken przyciśnięty odpisał...) co do linka to czytałem to już w nocy, ale thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chodzi o mnie to ja dostałem dzis maila z potwierdzeniem. tylko szkoda że już nie można kupić EK ;(;(;( No coż ale zwykłą edycja też się zadowolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak ktoś kiedyś zaproponował do gry czystą płytke na patche z nadrukiem Gothic 3. Jak to zwykle ma miejsce na forum, zostało mu filozoficznie wytłumaczone, że żadnafirma niewyda gry i w tym samym dniu patcha. Czas pokazał, że wszystko jest możliwe. Zapowiada się sporo patchy więc ta płytka by się naprawdę przydala, tak, żeby kolekcja trzymała jakiś fason.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 12:25, indigo napisał:

no proszę jaki ten internet mały :) (weź nie mąć, bo jak czytałeś forum JoWood to wiesz jak
było, o co mi chodziło itd, sporo ludzi się ze mną zgodziło a i Glocken przyciśnięty odpisał...)
co do linka to czytałem to już w nocy, ale thx


Wiesz, Twoje poglądy - Twoja sprawa, czepiać się nie czepiam, ale mi już po prostu zaczyna być szkoda Piranha Bytes, bo to oni podjęli decyzję o wydaniu gry (o premierze) - może JoWooD + Koch Media jako producenci ich naciskali, ale to była ICH decyzja. Po prostu tak jak to przyznał Mike - ogromny świat jaki stworzyli i liczba detali ich przerósł...20 osobowy zespół to bardzo mało, jak na taką produkcję. Inna sprawa, że nie spodziewali się paru rzeczy - np. że patch, który zrobili wprowadzi nowe błędy itd. Kolejną rzeczą jest, że silnik graficzny, na który się zdecydowali nie pozwolił im zrobić paru rzeczy tak jakby chcieli, mimo, że go bardzo zmienili.
Cóż takie jest życie, choć dziwię się im, że nie zdecydowali się przez ostatnie 3 lata zwiększyć zespołu tworzącego grę - pewnie rzecz jest w kłopotach finansowych jakie do niedawna miał JoWooD, dopóki go Koch Media nie wykupił.

Co do forum JoWooD, to wypowiadam się na nim od kilku lat i wiem, że kilku gramowiczów też :)
(akurat tych co to nie mają zwyczaju spamować non-stop np. jaką to edycję właśnie zamówili itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 13:05, verbum napisał:

Wiesz, Twoje poglądy - Twoja sprawa, czepiać się nie czepiam, ale mi już po prostu zaczyna
być szkoda Piranha Bytes, bo to oni podjęli decyzję o wydaniu gry (o premierze) - może JoWooD


no jak pewnie widzisz pisałem tamte posty głównie dlatego - bo szkoda mi PiranhaBytes! Doszukiwałem się winy JoWoodu, dopiero potem pojawił się post Mike''a i odpowiedz Glockenbeat''a. Zreszta niewazne. Zle sie czuje jak wszedzie czytam w recenzjach o niedokonczonej , zabugowanej grze :/
Co do zwiekszenia team''u PB to miałem dokładnie te same wątpliwości - sami teraz przyznają, że nie są wstanie kontrolować wielkiego świata jaki stworzyli. Wydaje mi się, że to bardzo zgrana grupa i może zwyczajnie nie chcieli nowych - może to trochę zbyt ambitne, dumne i krótkowzroczne podejście?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować