Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 19:18, Isar napisał:

> ej nie wie co sie stało że po nacisnieciu w sklepie na G3 EK wywala na gł. strone skelpu
??
Dlatego że już edycji kolekcjonerskiej nie da się kupić w gram.pl... bo się skończyła :D


ale mogli by zostawic tak jak było przy ''Zamawiam'' było napisane zapasy wyczerpane :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:20, TTBoS napisał:

ale mogli by zostawic tak jak było przy ''Zamawiam'' było napisane zapasy wyczerpane :>

No mogliby ale nie zrobili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiac dozsedłem do wniosku ze skoro juz jutro rozsyłają do oddziałów to gdyby sie dało ładnei zagadac to mozna by było jeszce jutro pojechac do takiego oddziału i samemu odebrac przesyłke. 31 mają rozsyłac gre do oddziaów czyli licze ze jak mieszkam we Włocławku to okolo 14-15 gra bedzie na bank we Włocławku w odziale Masterlinka na ulicy rysiej. Wiec co to za problem skoczyc do nich(15-30 min) i odebrac gre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:24, qbba88 napisał:

Prawde mówiac dozsedłem do wniosku ze skoro juz jutro rozsyłają do oddziałów to gdyby sie dało
ładnei zagadac to mozna by było jeszce jutro pojechac do takiego oddziału i samemu odebrac
przesyłke. 31 mają rozsyłac gre do oddziaów czyli licze ze jak mieszkam we Włocławku to okolo
14-15 gra bedzie na bank we Włocławku w odziale Masterlinka na ulicy rysiej. Wiec co to za
problem skoczyc do nich(15-30 min) i odebrac gre:)

Oczywiście.Wie może ktoś czy w Białej Podlaskiej jest oddział Masterlinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja nie mogę uwierzyć, że już za 3 dni będę trzymał Gothic 3 w rękach.... po tylu latach... Normalnie oszaleje z radości 2 listopada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:26, zajacisko napisał:

> problem skoczyc do nich(15-30 min) i odebrac gre:)
Oczywiście.Wie może ktoś czy w Białej Podlaskiej jest oddział Masterlinka?

wiecie co zdaje mi sie ze przsylki do oddzialow master linka przychodza w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawiałem Heroesa V to już po wysłaniu paczki przez CDP to było gdzieś tak 15 chyba albo i wcześciej gra juz była w sortowni we Wrocławiu o 6 rano następnego dnia... i o 16 dostałem grę :P Myślę że podobnie bedzie z Gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:32, Mateusz9214 napisał:

> > problem skoczyc do nich(15-30 min) i odebrac gre:)
> Oczywiście.Wie może ktoś czy w Białej Podlaskiej jest oddział Masterlinka?
wiecie co zdaje mi sie ze przsylki do oddzialow master linka przychodza w nocy


Sie zobaczy. Ale w sumie gdzies chyba było napisane ze we Wtorek od rana zaczynają wysyłke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie pomyślałem o tym dzięki ^^ , tylko potrzeba numer paczki hehe, mam nadzieje że jutro będzie akurat to sobie podskocze do oddziału !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:36, Isar napisał:

Jak zamawiałem Heroesa V to już po wysłaniu paczki przez CDP to było gdzieś tak 15 chyba albo
i wcześciej gra juz była w sortowni we Wrocławiu o 6 rano następnego dnia... i o 16 dostałem
grę :P Myślę że podobnie bedzie z Gothic 3


Ja mam nadzieje ze wczesniej bedzie w sortowni bo w takim przypadku jak ty mówisz gre dostał bys w czwartek a my myslimy jak dostaj ją juz we wtorek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie pomyślałem o tym dzięki ^^ , tylko potrzeba numer paczki hehe, mam nadzieje że
jutro będzie akurat to sobie podskocze do oddziału !!
Ja 80km. do Siedlec nie mam co podskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:34, zajacisko napisał:


dzięki za link.nie wytrzymam i jutro sprawdze, bo mam szczęście,że kurier przynosi mi przesyłki akurat, gdy nie ma mnie w domu. potem trzeba dzwonić i wszystko przedłuża się.sam nie wpadnie żeby zadzwonic, przybajmniej nie ci z masterlink.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 19:57, jaceloth napisał:

> http://www.masterlink.com.pl/oddzialy.asp - tu masz oddziały

dzięki za link.nie wytrzymam i jutro sprawdze, bo mam szczęście,że kurier przynosi mi przesyłki
akurat, gdy nie ma mnie w domu. potem trzeba dzwonić i wszystko przedłuża się.sam nie wpadnie
żeby zadzwonic, przybajmniej nie ci z masterlink.

napewno do ciebie zadzwoni jak by cie niezastał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować