Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2006 o 10:22, brymsio napisał:

elo


niewiecie gdzie mogę kupić grę world of warcraft??znacie ten sklep www.gry-fenix.pl ??mają
wowy itd znacie ten sklep warto u nich kupić???odp

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&u=3843 tu możesz zadać to pytanie. Jak chcesz pytać o WoW, to rób to tam gdzie należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 10:29, verbum napisał:


- to już chyba zbytni pesymizm... /.../

Być może istotnie zbytni pesymizm. zważ jednak na radość, jaką zapewne odczujesz, gdy te pesymistyczne poglądy się nie sprawdzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 11:04, Daro152 napisał:

Ja tam wieże w to że gra zostanie wydana pod koniec tego roku i j eszcze w tym roku będzie
tez polska wersja :D!!



ee ta ja się bardzo cieszę.:D może w 2007 roku bedę wymieniał kompa to od razu gothica kupie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć mam słabego kompa na którym Gothic 3 napewno niepójdzie i niewiem kiedy będe wymieniać, to i tak kupie oryginał, obok takiej gry niemożna przejść obojętnie, a zresztą trzeba dostarczyć im pieniędzy na nową produkcje :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 12:32, Daro152 napisał:

Choć mam słabego kompa na którym Gothic 3 napewno niepójdzie i niewiem kiedy będe wymieniać,
to i tak kupie oryginał, obok takiej gry niemożna przejść obojętnie, a zresztą trzeba dostarczyć
im pieniędzy na nową produkcje :)!!


A jaką satysfakcję daję taka gra stojąca na półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 12:48, YahooPL napisał:

A jaką satysfakcję daję taka gra stojąca na półce :)

Koledze chyba chodziło, że kupi G3 ale zagra sobie w niego jak kupi nowego kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-GOTHIC 3 TO SUPER GRA ,BĘDE MUSIAŁ POCZEKAĆ GDY W NIĄ ZAGRAM BO MAM SŁABEGO KOMPA ,ALE GDY SIĘ POJAWI GOTHIC 3 TO NAPEWNO KUPIE SOBIE LEPSZEGO KOMPA I BĘDE GRAŁ W GOTHICAQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 13:46, Michał7836 napisał:

-GOTHIC 3 TO SUPER GRA ,BĘDE MUSIAŁ POCZEKAĆ GDY W NIĄ ZAGRAM BO MAM SŁABEGO KOMPA ,ALE GDY
SIĘ POJAWI GOTHIC 3 TO NAPEWNO KUPIE SOBIE LEPSZEGO KOMPA I BĘDE GRAŁ W GOTHICAQ

Możesz nie krzyczeć!!
Ps. jak bys nie wiedział że pisanie wielkimi literami to krzyk.
Zreszta każdy nie może się doczekać premiery Gothic''a 3 więc nie szalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2006 o 12:48, YahooPL napisał:

A jaką satysfakcję daję taka gra stojąca na półce :)



oj daje daje to jest zaszczyt trzymać w rekach taką gre :) i wcale niemusze w nią grać, wystarczy to że ja mam. Chociaż napewno zagram jak tylko ulepsze kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholera mogli by podać jakąś PEWNĄ datę premiery... mam nadzieje że w przypadku gothica też będą takie wersje do zakupienia jak przy heresach 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z każdą grą jest tak, że dopuki ona nie wyjdzie doputy nie poznamy pewnej daty premiery ;)
Czy brak ci cierpliwości i na super-wyczekiwaną grę nie możesz jeszcze troszkę poczekać ?

Ciekawe czy pudełko to będzie takie standardowe "siulu-mulu" , czy może jak w przypadku TOCA 3 będzie jakieś specjalne ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 16:24, cinus` napisał:

> Podaj źródło!

http://news.jowood-news.de/content/section/10/58/
tu wyraźnie pisze September 2006

Z tego co tam pisze można wywnioskować ze premiera 3 bedzie w tym samym czasie na całym swiecie jezeli tak to gra musiałaby byc ukończona co najmniej dwa trzy miesiące wcześniej żeby dac czas poszczególnym firmą na lokalizacje tytułu sam nie wiem co o tym sadzic poczekajmy na oficjalne stanowisko w tej sprawie PB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wytrzymam czekac kilka lat na Gothic 3 PL !! ostatio premiera Polskiej wersji Nocy Kruka odbyla sie 2 lata po premierze Niemieckiej:] Mam nadieje ze to nie bedzie trwac do 2010 :] Bo w 2012 jest Koniec swiata xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zadawaj głupich pytań . www.jowood.com - tu będą informacje na bierząco o przewidywanej ( tzn niepewnej ) dacie premiery . Ludzie, dość dużo graczy czeka na tego Gothica 3 :) Już zbieram pieniążki, oby Pre-Order był już w kwietniu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 13:18, IneedWoW napisał:

ostatio premiera Polskiej wersji Nocy Kruka odbyla sie 2 lata po premierze Niemieckiej:] Mam nadieje ze to nie
bedzie trwac do 2010 :] Bo w 2012 jest Koniec swiata xD

Przecież ta obsówa so nie była wina CDP. Nastąpiły jakieś zgrzyty międy CDP a JoWood i z tego wynikało opóźnienie wydanie wersji PL. Jeśli wierzyć pracownikom CDP, tym razem powinno obejść się bez tego typu nieporozumień. Czyli grę otzymamy na czas. Poza tym, myślę, że te dwa latka w zupełności wystarczyłyby na przejście G3 choć raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować