Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

spox pokaz co umiesz! a tak wogle to tyltu samej gry ani razu sie w grze nie powtarz chyba chodzi o to ze gra jest osoadzona w gotyku czemu gothic hmmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a 2 nurtujaca mysl to moze zabili bezimiennego i gorn ma rozwiacac sytuacje cala kot wie ktowie ale watpie zobaczymy jak gra wyjdzie no i ten tyltu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 21:25, ArtuRPGpl napisał:

a 2 nurtujaca mysl to moze zabili bezimiennego i gorn ma rozwiacac sytuacje cala kot wie

A co kot wie? (oczywiście żartuję, nie bierz tego do siebie :D)

Dnia 27.02.2006 o 21:25, ArtuRPGpl napisał:

ktowie
ale watpie zobaczymy jak gra wyjdzie no i ten tyltu..

Gothic to opowieść o Bezimiennym i jego przygodach. Jesli zgnie to pod koniec całej serii... takie jest moje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dostępnych do tej pory filmikach nie ma ani Gorna, ani Bezimiennego, ta postać na filmiku z Game C. to zwykły przykładowy npc - zadano już to pytanie twórcom kiedyś i taka była odpowiedź. Te filmy są z wczesnej wersji pre-afla gry dlatego postać porusza się dość dziwnie, to też już było komentowane przez twórców gry.

Co do wyglądu głównego bohatera, to w jednym z wywiadów* była informacja, że będą pracować nad jego wyglądem do ostatniej chwili.

* była o tym mowa w kilku zeszłorocznych wywiadach...

/sam się sobie dziwię, że mi się chce w kółko dementować te plotki i domysły/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 21:34, verbum napisał:

Na dostępnych do tej pory filmikach nie ma ani Gorna, ani Bezimiennego, ta postać na filmiku
z Game C. to zwykły przykładowy npc - zadano już to pytanie twórcom kiedyś i taka była odpowiedź.
Te filmy są z wczesnej wersji pre-afla gry dlatego postać porusza się dość dziwnie, to też
już było komentowane przez twórców gry.

Co do wyglądu głównego bohatera, to w jednym z wywiadów* była informacja, że będą pracować
nad jego wyglądem do ostatniej chwili.

* była o tym mowa w kilku zeszłorocznych wywiadach...

/sam się sobie dziwię, że mi się chce w kółko dementować te plotki i domysły/

Jeżeli o tym mówili to bym napisał inaczej (na tyle umiem niemiecki by sie połapać w temacie), a szkoda że mam takiej marnej jakości dźwięk (przy większym obciażeniu pamięci po prostu się sypie i z niemieckiego na filmiku niewiele można usłyszeć, a tym samym niewiele zrozumieć, ale to problem wyłącznie mój i mojego kompa :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 21:31, szerszeń45 napisał:

> /.../
Gothic to opowieść o Bezimiennym i jego przygodach. Jesli zgnie to pod koniec całej serii...
takie jest moje zdanie na ten temat.

Raz już zginął(em), ale magiczna aura pancerza utrzymała go (mnie!) przy życiu. W Morrowindzie Nerevar zginął, ale zostałem jego nowym wcieleniem. Nie martw się, jak zginę w Gothicu III to zdążę coś wymyśleć, żeby moje przygody się nie skończyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2006 o 21:42, szerszeń45 napisał:

Jeżeli o tym mówili to bym napisał inaczej (na tyle umiem niemiecki by sie połapać w temacie),
a szkoda że mam takiej marnej jakości dźwięk (przy większym obciażeniu pamięci po prostu się
sypie i z niemieckiego na filmiku niewiele można usłyszeć, a tym samym niewiele zrozumieć,
ale to problem wyłącznie mój i mojego kompa :/)


- mówili o tym, ale nie w trakcie tego filmu (bo tam KaiRo lub Stefan mówią o czym innym), tylko w wywiadach, po Game Convention, gdy ludzie pytali czy to właśnie jest Bezimienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 06:43, Tar The Dark napisał:

A czy dowiemy się w trzeciej części jak "Bezimienny" się nazywa ?


Na pewno sie tego nie dowiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 06:43, Tar The Dark napisał:

A czy dowiemy się w trzeciej części jak "Bezimienny" się nazywa ?

I obyśmy się tego nie dowiedzieli. Ja na pewno bym nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 07:40, szerszeń45 napisał:

> A czy dowiemy się w trzeciej części jak "Bezimienny" się nazywa ?
I obyśmy się tego nie dowiedzieli. Ja na pewno bym nie chciał.

Bo kiedyś czytałem, że mamy się tego dowiedzieć, a później że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mały kroczek brakowało dowiedzenia się imienia bezimiennego w G1 i w G2 . W g1 nie pamiętam momentu tego ,ale w Gothicu 2 był to moment dołączania do klasztorów magów ognia
- Jestem . . .
- To kim byłeś, nie ma teraz żadnego znaczenia . Od teraz jesteś, NOWICJUSZEM .

Takich momentów na pewno będzie wiele w g3, mogę się założyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 21:03, WorldWar3PL napisał:

Tak się składa, że widziałem wygląd bezimiennego ( jego twarzy ). Stało się to dziś . Wszedłem
na podany wyżej link, ściągnałem jeden z filmów z gc, i tam była pokazana pre alpha gothica....
i przez pare sekund w grze było widać twarz bezimiennego... mam być szczery ? To nie bezimienny
tylko drugi Gorn.... z takim kucykiem ;)

to nie był bezimienny tylko Jakiś NPC przecież juz o tym mówili ze to tylko do prezentacji fragmentu gry na targach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem na stronie cenegi ze nawiazuja współprace z JowooD wprawdzie na razie Panzer elite ale oby tylko nie dostali pozwolenia na Gothica 3 bo to byłaby tragedia wydanie w wersji kinowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem PANZER ELITE nie miał być CDPROJEKTU ? Boże, jak przejmą gothica, zamorduję !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 11:13, shrekinator napisał:

Właśnie przeczytałem na stronie cenegi ze nawiazuja współprace z JowooD wprawdzie na razie
Panzer elite ale oby tylko nie dostali pozwolenia na Gothica 3 bo to byłaby tragedia wydanie
w wersji kinowej


- wedle słów pracownika CDP (parę wątków wyżej był odnośnik gdzie byla ta wypowiedź), CDP ma podpisany kontrakt na zrobienie polskiej lokalizacji Gothic 3 oraz jej dystrybucji, także chyba nie ma o co się martwić.

Mam nadzieję, że ma też kontrakt na drugą niezłą grę JooWoD - Spellforce 2, choć przy tego rodzaju grze lokalizacja nie jest aż tak istotna (wystarczy kinówka).

---->>>cybek21

Lepiej po prostu nastaw się na dobrą gierkę, która się niedługo ukaże, będzie mniejszy ból, gdy ewentualnie coś Ci się nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiadomo, moze tak bedzie ... Ale cos mi sie zdaje ze w III jeszcze sie nie dowiemy jak ma naimie jak wogule sie dowiemy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 15:46, Milteen napisał:

Nic nie wiadomo, moze tak bedzie ... Ale cos mi sie zdaje ze w III jeszcze sie nie dowiemy
jak ma naimie jak wogule sie dowiemy.... :)

I bardzo dobrze. Prawdziwy fan gry nigdy nie bedzie chciał się dowiedzieć jak on ma na imię. Ja uważam się za prawdziwego fana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować