Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Ja wolę magię od miecza ( łuków itp. też). Można oglądać gobliny wielkości chrząszcza, armagedon (tyle że zmniejszony), trole wielkości warga, smoki jak ptaki i wszystkie potwory uciekające przed tobą, latającego człowieka (tuż nad ziemią, ale co tam), no i siebie biegnącego przez las jako hmmm... chrząszcz. A jeśli już muwiłem o ognistym deszczu to na trailerze super wyglądał. Ile zaklęc bedzie w G3 to w głowie się nie mieści (oby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie magie, a wole miecze, zawsze mie do nich bardziej ciagnelo, magiem tez sie fajnie gra, ale to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie RPG Vault pojawił się ciekawy wywiad z KaiRo (a który nie jest ciekawy :]) w którym jednak pojawia się niepokojąca wzmianka: http://rpgvault.ign.com/articles/705/705884p1.html

Odpowiadając na trzecią część pierwszego pytania (o datę wydania gry) Kai mówi:
"You will see it on shelves before the end of the year."

Zdaje mi się, że jeszcze do niedawna miało by to znaczenie pozytywne, ale zdaje mi się, że w takim marketingowym języku oznacza to po prostu "jesień-grudzień". Najwyraźniej data wczesnej jesieni nie jest pewne, bo onaczej powiedziałby "niebawem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowe screeny bardzo ciekawe ale mam nadzieje ze ten pasek bedzie mozna wylaczyc bo nie mam pojecia do czego on jest .... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:10, Milteen napisał:

nowe screeny bardzo ciekawe ale mam nadzieje ze ten pasek bedzie mozna wylaczyc bo nie mam
pojecia do czego on jest .... :/

On jest do ułatwienia naprzykład do wyboru broni lub do wypicia mikstury uzdrawiacjącej przynajmniej tak mi sie zdaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:13, wdowiakm napisał:

> nowe screeny bardzo ciekawe ale mam nadzieje ze ten pasek bedzie mozna wylaczyc bo nie
mam
> pojecia do czego on jest .... :/
On jest do ułatwienia naprzykład do wyboru broni lub do wypicia mikstury uzdrawiacjącej przynajmniej
tak mi sie zdaje:)

Ja myślałem że to jest tak w poprzednich częściach przypisane przedmioty do cyferek. Np. pod 1 była broń jedno lub dwuręczna, pod 2 była kusza lub łuk a od 3 do 0 były czary.
Ale taki pasek podręczny, żeby szybko miksturke wypić na pewno się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:33, Tar The Dark napisał:

> > nowe screeny bardzo ciekawe ale mam nadzieje ze ten pasek bedzie mozna wylaczyc bo
nie
> mam
> > pojecia do czego on jest .... :/
> On jest do ułatwienia naprzykład do wyboru broni lub do wypicia mikstury uzdrawiacjącej
przynajmniej
> tak mi sie zdaje:)
Ja myślałem że to jest tak w poprzednich częściach przypisane przedmioty do cyferek. Np. pod
1 była broń jedno lub dwuręczna, pod 2 była kusza lub łuk a od 3 do 0 były czary.
Ale taki pasek podręczny, żeby szybko miksturke wypić na pewno się przyda :)


Na pewno jak komuś nie będzie odpowiadał to będzie mógł go wyłączyć.
Będą też 3 inne paski: czerwony- życie, niebieski-mana i żółty- prawdopodobnie wytrzymałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:33, Tar The Dark napisał:

> > nowe screeny bardzo ciekawe ale mam nadzieje ze ten pasek bedzie mozna wylaczyc bo
nie
> mam
> > pojecia do czego on jest .... :/
> On jest do ułatwienia naprzykład do wyboru broni lub do wypicia mikstury uzdrawiacjącej
przynajmniej
> tak mi sie zdaje:)
Ja myślałem że to jest tak w poprzednich częściach przypisane przedmioty do cyferek. Np. pod
1 była broń jedno lub dwuręczna, pod 2 była kusza lub łuk a od 3 do 0 były czary.
Ale taki pasek podręczny, żeby szybko miksturke wypić na pewno się przyda :)

To będzie przydatne gdy będziemy walczyć z wiekszą ilościa wrogów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w "trójeczce" najbardziej spodobał się pomysł wykorzystania tarcz i dwóch mieczy jednoręcznych. Jest to świetne zagranie ze strony twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:39, modrz6w napisał:

Mnie w "trójeczce" najbardziej spodobał się pomysł wykorzystania tarcz i dwóch mieczy jednoręcznych.
Jest to świetne zagranie ze strony twórców.

Zgadzam się ale z tarcza będzie dziwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:36, wdowiakm napisał:

> > > nowe screeny bardzo ciekawe ale mam nadzieje ze ten pasek bedzie mozna wylaczyc
bo
> nie
> > mam
> > > pojecia do czego on jest .... :/
> > On jest do ułatwienia naprzykład do wyboru broni lub do wypicia mikstury uzdrawiacjącej

> przynajmniej
> > tak mi sie zdaje:)
> Ja myślałem że to jest tak w poprzednich częściach przypisane przedmioty do cyferek. Np.
pod
> 1 była broń jedno lub dwuręczna, pod 2 była kusza lub łuk a od 3 do 0 były czary.
> Ale taki pasek podręczny, żeby szybko miksturke wypić na pewno się przyda :)
To będzie przydatne gdy będziemy walczyć z wiekszą ilościa wrogów:)

>>>>Ta a będzie ich do wyboru do koloru heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:47, wdowiakm napisał:

> Mnie w "trójeczce" najbardziej spodobał się pomysł wykorzystania tarcz i dwóch mieczy
jednoręcznych.
> Jest to świetne zagranie ze strony twórców.
Zgadzam się ale z tarcza będzie dziwnie:)
Już to sobie wyobrażam- strażnik z ekstra mieczem i tarczą (suuuper). Swoją drogą ciekawe czy będą magiczne bronie?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:52, modrz6w napisał:

> > Mnie w "trójeczce" najbardziej spodobał się pomysł wykorzystania tarcz i dwóch mieczy

> jednoręcznych.
> > Jest to świetne zagranie ze strony twórców.
> Zgadzam się ale z tarcza będzie dziwnie:)
> Już to sobie wyobrażam- strażnik z ekstra mieczem i tarczą (suuuper). Swoją drogą ciekawe
czy będą magiczne bronie?


Mam prosbe nie cytuj swoich odpowiedzi bo to myli ludzi nie używaj przed swoim tekstem ">" wtedy będzie ok Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cos takiego jak w wiekszosci RPG (np w Diablo cos takiego bylo) no tylko mam nadzieje ze bedzie to podpozadkowane cyfrom a nie myszce bo jak dla mnie myszka w grze jest niemile widziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 19:21, Milteen napisał:

Czy tarcze beda dobre - ja mam mieszane uczycia

Co do tarcz ja mam równiez mieszane uczucia było dobrze jak ich nie było ale zobaczymy jak gra wyjdzie czy tarcze będa dobrym pomysłem bo jak nie bedą to nie będziemy ich uzywać:) Tak jak uzywanie dwóch broni naraz:) Dożyjemy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po obejzeniu trailera z E3 system walki dwoma mieczami jest dla mnie troche kiczowany, postac wykonuje tylko prawie te same rychy przy kazdym zadawaniu ciosow (obror i udezenie) - przypomina mi to gre z czasow PSX1 gdzie byl 1 cios .... mysle ze bedzie wiecej kombosow niz tylko 1 lub 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować