Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Ja jestem przekonany na 100 procent, że to nie jest Bezimienny - tak jak pisałem wcześniej ma zbyt ciemne włosy (w poprzednich częściach miał jasne), oraz ma inny kształt twarzy. Nie ma znaczenia, że ten trailer mówi o bohaterze gry, ten npc wcale nie musi nim być, dopiero na targach w Lipsku zobaczymy prawdopodobnie Bezimiennego.
A tak w ogóle, to twarz Bezimiennego jest wzorowana na jednym z twórców Gothica (z tej 4, czy 5 osób tworzących trzon zespołu PB, kiedyś gdzieś była mowa kto to jest, ale już nie pamiętam), także nie sądzę aby ją nagle mieli zmieniać...

Co do szybkości wykonania lokalizacji przez CDP, to zwróćcie uwagę, że nawet jak dostaną w miarę szybko materiały, to i tak wiele rzeczy nie zależy od nich - np. aktorzy, którzy podkładają głos muszą znaleźć czas, aby przyjechać na sesje nagraniowe, a są to ludzie, którzy przecież pracują i mają czas zajęty...także minimum miesiąc, dwa na lokalizację trzeba liczyć.

Co do tego trailera z targów E 3 - zwróćcie uwagę, że na szubienicach wiszą Paladyni! - oj, będziemy się mścić na Orkach...:E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:22, verbum napisał:

Ja jestem przekonany na 100 procent, że to nie jest Bezimienny - tak jak pisałem wcześniej
ma zbyt ciemne włosy (w poprzednich częściach miał jasne), oraz ma inny kształt twarzy. Nie
ma znaczenia, że ten trailer mówi o bohaterze gry, ten npc wcale nie musi nim być, dopiero
na targach w Lipsku zobaczymy prawdopodobnie Bezimiennego.
A tak w ogóle, to twarz Bezimiennego jest wzorowana na jednym z twórców Gothica (z tej 4, czy
5 osób tworzących trzon zespołu PB, kiedyś gdzieś była mowa kto to jest, ale już nie pamiętam),
także nie sądzę aby ją nagle mieli zmieniać...

Co do szybkości wykonania lokalizacji przez CDP, to zwróćcie uwagę, że nawet jak dostaną w
miarę szybko materiały, to i tak wiele rzeczy nie zależy od nich - np. aktorzy, którzy podkładają
głos muszą znaleźć czas, aby przyjechać na sesje nagraniowe, a są to ludzie, którzy przecież
pracują i mają czas zajęty...także minimum miesiąc, dwa na lokalizację trzeba liczyć.

Co do tego trailera z targów E 3 - zwróćcie uwagę, że na szubienicach wiszą Paladyni! - oj,
będziemy się mścić na Orkach...:E :)

Może ja jestem mało na miejscu, ale kiedy, gdzie i o której odbędą się te targi w Lipsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - targi w Lipsku są zawsze od 24 do 28 sierpnia. Już teraz Piranha Bytes i JoWooD zapowiadają, że dopiero na tych targach pokażą jaki naprawdę będzie Gothic 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jako, ze Lipsk (Games Convection :P ) jest w niemczech to daje wieksze szansce bycia tam niz na E3.
Czyli z 0,01 % na 0,1 %. Ehh... chciałoby sie :D
Chciałbym wiedziec jakie NPC-e z poprzednich czesci spotakamy w 3 (oprócz Diega, Lestera, Gorna, Lee, Miltena, Xardasa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:31, Bajuj napisał:

A jako, ze Lipsk (Games Convection :P ) jest w niemczech to daje wieksze szansce bycia tam
niz na E3.
Czyli z 0,01 % na 0,1 %. Ehh... chciałoby sie :D
Chciałbym wiedziec jakie NPC-e z poprzednich czesci spotakamy w 3 (oprócz Diega, Lestera, Gorna,
Lee, Miltena, Xardasa )

Tak samo, jak w przypadku Gothica 2.W 2 NK, można spotkać kumpli (he,he) czyli Magów Wody.Można też spotkać Fortuna, Fiska, Kruka, Bloodwayna, Thorusa itp. Może spotkamy w gothicu 3 Nadję :D.Może dostała awans i pracuje w ekskulywnych burdelach :D.Albo Onara.Albo Lorda Hagena.Albo...a po co wymieniać ich wszystkich w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 16:06, WorldWar3PL napisał:

Ja bym chciał najbardziej spotkać Gomeza : - ) To by było coś !


tak jako herszta orków xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no Xardas będzie złym wysłannikiem Beliara, który stanie przeciwko nam ( Gdyż my będziemy wysłannikiem Innosa ) , nasza walka z nim będzie symbolizować walkę dwóch bogów, dobra i zła. A rolę ? Pewnie żadnej nie odegra xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 16:31, WorldWar3PL napisał:

A no Xardas będzie złym wysłannikiem Beliara, który stanie przeciwko nam ( Gdyż my będziemy
wysłannikiem Innosa ) , nasza walka z nim będzie symbolizować walkę dwóch bogów, dobra i zła.
A rolę ? Pewnie żadnej nie odegra xD


To to ja wiem :P
Co do roli to mysle ze odegra jakas w mniejszym lub wiekszym znaczeniu w sprawie dobra lub zla :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak, że zabije wieśniaka z domu wieśniaków, a bezimienny przywróci go do życia ^^ Zauważ jaką rolę odegrał w G1 i G2 - ciągle tylko cichutko siedział ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 16:31, WorldWar3PL napisał:

A no Xardas będzie złym wysłannikiem Beliara, który stanie przeciwko nam ( Gdyż my będziemy
wysłannikiem Innosa ) , nasza walka z nim będzie symbolizować walkę dwóch bogów, dobra i zła.
A rolę ? Pewnie żadnej nie odegra xD


Pamiętaj że będzie więcej niż jedno zakończenie:) i prawdopodobnie będziemy mogli przyłączyć się do Xardasa i służć Beliarowi:) Nie tylko Innos tam się kindrzy;) hehe:) Ale i tak wiadomo że będziemy przechodzić tą gierkę na kilka możliwych sposobów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy będziemy chcieli zniszczyć ostatecznie zło Xardas nie dopuści do tego np. z powodu potęgi którą będzie chciał posiąść biorąc artefakt ciemności :P i my bedziemy chcieli temu zapobiec a jedynym wyjsciem przekonania staruch będzie skrucenie jego egzystencji na tym świecie.
a moze to my staniemy się ofiarą oddziaływania mrocznych sił i na końcu nasz spaczony umysł przejmie kontrole na dobrem w naszej duszy i bedziemy chcieli zabić Xardasa. zabijemy go a w tym samym momencie zło zostanie z nas wyciągnięte i z rozpaczy popełnimi samobójstwo THE END xD długie to ^^

P.S. żeby zrobic jeszcze większy dramat z tego zakończenia. przez całą 3 część zacisniemy więzi z Xardasem i poznamy jego przeszłość.

BOSKO !!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 17:01, UMC.Hugo napisał:

kiedy będziemy chcieli zniszczyć ostatecznie zło Xardas nie dopuści do tego np. z powodu
potęgi którą będzie chciał posiąść biorąc artefakt ciemności :P i my bedziemy chcieli temu
zapobiec a jedynym wyjsciem przekonania staruch będzie skrucenie jego egzystencji na tym świecie.
a moze to my staniemy się ofiarą oddziaływania mrocznych sił i na końcu nasz spaczony umysł
przejmie kontrole na dobrem w naszej duszy i bedziemy chcieli zabić Xardasa. zabijemy go a
w tym samym momencie zło zostanie z nas wyciągnięte i z rozpaczy popełnimi samobójstwo
THE END xD długie to ^^

P.S. żeby zrobic jeszcze większy dramat z tego zakończenia. przez całą 3 część zacisniemy
więzi z Xardasem i poznamy jego przeszłość.

BOSKO !!! ;D


Skąd to wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 17:06, Vidmol napisał:


Skąd to wiesz ?



??!! nie wiem xD to tylko przypuszczenia :P no skąd miałbym znać fabułę ?? :P jeszcze tak głupią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 17:01, UMC.Hugo napisał:

kiedy będziemy chcieli zniszczyć ostatecznie zło Xardas nie dopuści do tego np. z powodu
potęgi którą będzie chciał posiąść biorąc artefakt ciemności :P i my bedziemy chcieli temu
zapobiec a jedynym wyjsciem przekonania staruch będzie skrucenie jego egzystencji na tym świecie.
a moze to my staniemy się ofiarą oddziaływania mrocznych sił i na końcu nasz spaczony umysł
przejmie kontrole na dobrem w naszej duszy i bedziemy chcieli zabić Xardasa. zabijemy go a
w tym samym momencie zło zostanie z nas wyciągnięte i z rozpaczy popełnimi samobójstwo
THE END xD długie to ^^

P.S. żeby zrobic jeszcze większy dramat z tego zakończenia. przez całą 3 część zacisniemy
więzi z Xardasem i poznamy jego przeszłość.

BOSKO !!! ;D

Wszystko ładnie i pięknie tylko do G3 już robiony jest dodatek :) a jak bezimienny popełni samobójstwo to raczej coś nie tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować