Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o sprawę walki dwoma mieczami naraz według mnie jest to ciekawie pomysł i wykonanie ponieważ ta walka na filmikach nie jest nudna mimo że to mało realistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na trailerach jak sie bezimienny przebiaer, wyglada to tak jak w 2 i 1 czyli natychmiast, zbroje sa piekne i bardzo dobrze i chyba bedzie ich duzo, a ja po raz 12 nie przechodze poprzednich czesci bo se mysle ze za malo zbroi jest, i to byl 1 i jedyny minus gothica ze jest malo zbroi ale 3 to zmieni tworzac gre idealniejsza od idealnej czyli od poprzedniczek, super bedzie wygladac system walki niestety jeszcze nie pokazano wierzchowcow czego brakowalo w poprzednich czesciach. Rowniez dobrze widoczne benda naramienniki, nic nie wiadomo do tej pory o hełmach, raczej ich nie bedzie, wiadomo ze bende rózdzki i laski dla magow. Po trailerach wnioskujac bedzie niesamowicie klimatyczne-bagienne ziele czy jak kolwiek bedzie sie ono nazywalo, mowiac krotka, bedziemy mieli znow cos pieknego, swiat ktory zyje, ja w 1 i 2 lubilem se usiasc napic sie wina i zapalic bagienne ziele(w grze) czulem sie jak by to byl ona realu. Taka gra sie nie powtorzy(chyba ze Gothic 4), dla porownania gralem i gram w Morrowinda i Gothic, przyznam ze Morrowind mnie niesamowicie nudzi czego w Gothicu nigdy nie zaznalem. Nie ma zadnych opcji dodatkowych w seri Elder Scrolls a zadania polegaja idz tam i przynies mi to praktycznie prawie nigdy nie odbiegaja od tematyki. Muzyka jest o wiele lepsza w Gothic taka klimatyczna jakbysmy byli w XVIII w. Wkonu sam tytul to sugeruje. Gothic jest pozycja obowiazkowa dla wszystkich fanow gier Rpg a szczegolnie cRpg, ja w Gothic gram od poczatku jego istnienia i bende gral w wszystkie czesci jakie Pirania wypusci.
Taka moja recenzja amatorska i pierwsza w zyciu prosze o obiektywa ocene. Na poczatku nie maila byc to recka tylko zwyczajny post potem sie wczulem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ chłopie ty nieporównuj morowinda do Gothica bo dzieli ich wielka przepaść jednak zgodze sie z twoim zdaniem że w skrócie morowind jest denny.

P.S.
Jak na pierwszy raz to nieźle taka własna recęzyjka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm teraz dostałem wiadomośc od kolegi: "Jakiś uzytkownik spytal sie o porownanie Obvilitiona z G3...
co mam mu napisac? jakis pajac!" osobiście nie uważam to za pajactwo choc gry sa różne... a co Wy na ten temat sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:37, GohaneX napisał:

Hmm teraz dostałem wiadomośc od kolegi: "Jakiś uzytkownik spytal sie o porownanie Obvilitiona
z G3...
co mam mu napisac? jakis pajac!" osobiście nie uważam to za pajactwo choc gry sa różne... a
co Wy na ten temat sądzicie?

Nie mozna porównywać gry która jeszcze nie wyszła z grą która już jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:37, GohaneX napisał:

Hmm teraz dostałem wiadomośc od kolegi: "Jakiś uzytkownik spytal sie o porownanie Obvilitiona
z G3...
co mam mu napisac? jakis pajac!" osobiście nie uważam to za pajactwo choc gry sa różne... a
co Wy na ten temat sądzicie?

Oblivion w porównaniu do morowinda jest dobrze zrobiony ale ja niemoge opszeć się wrażeniu że oblivion jest "sztywny" a czy powinno sie G3 do oblivona porównywać, podług uznania ale moim zdaniem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:39, GohaneX napisał:

Można... nawet ze względu na wypowiedzi przed premierowe...

Nie mozesz porównac gdyż nie wiadomo jaki G3 bedzie nie porównuje się czegoś czego nie ma mozesz porównac produkcje które nie ujzały swiatła dziennego tzn. są przed premierą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby autorzy dodali np. stan upoojenia alkoholowego po wypiciu określonej ilości odpowiednich trunków dla zwiększenia realizmu. I np. w takim stanie nie można skutecznie walczyć bronią, postacie nie chcą z tobą rozmawiać, przy przedawkowaniu padasz i budzisz się z pustym ekwipunkiem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:36, Lord Riven napisał:

Ależ chłopie ty nieporównuj morowinda do Gothica bo dzieli ich wielka przepaść jednak zgodze
sie z twoim zdaniem że w skrócie morowind jest denny.

P.S.
Jak na pierwszy raz to nieźle taka własna recęzyjka :D


Dzieki:) Na starosc chce do jakiejsc gazety isc pisac:) Moze sie nie uda ale w strone inforamtyki moze Microsoft ale informatyka na studiach jest choelrnie trudna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:43, com5 napisał:

Chciałbym żeby autorzy dodali np. stan upoojenia alkoholowego po wypiciu określonej ilości
odpowiednich trunków dla zwiększenia realizmu. I np. w takim stanie nie można skutecznie walczyć
bronią, postacie nie chcą z tobą rozmawiać, przy przedawkowaniu padasz i budzisz się z pustym
ekwipunkiem itp.


Dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet bardzo dobry! Uważam, że na bohatera powinno wpływać więcej czynników jak tylko stan upojenia alkocholowego, ale jak i pogoda! Jakieś jeszcze propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:43, GohaneX napisał:

wdowiakm... powiedz mi kiedy bedzie premiera swiatowa g3?

Na głównej stronie JoWooD''u pisze że we wrześniu a co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:49, wdowiakm napisał:

> wdowiakm... powiedz mi kiedy bedzie premiera swiatowa g3?
Na głównej stronie JoWooD''u pisze że we wrześniu a co??


niemiecka bedzie we wrzesniu, sa ploki ze polska tez wyjdzie we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:50, GohaneX napisał:

a wiesz kiedy został wydany Obvilition?

w tym roku chyba w marcu ale nie pamiętam gdyz nie lubię gier z tej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:50, SD4HJ napisał:

niemiecka bedzie we wrzesniu, sa ploki ze polska tez wyjdzie we wrzesniu


Nie wyrobią się z polonizacją. Polska premiera będzie w tkim przypadku najprawdopodobniej w październiku lub listopadzie, bo żaden szsanujący się gracz Gothica nie zadowoli się wersją kinową.
My chcemy pełną polonizacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wodowiakm skoro nie znasz tej gry nie mozesz stwierdzic ze nie mozna jej porownywac do jeszcze nie powstalego G3.. zostaly 2 miesiace do premiery... czy nie uwazasz ze informacje podane przez wydawcow nie sa wystarczajace do porownania informacyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować