Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 11:49, Paqs napisał:

> A gdzie w NK były różdżki? Bo ja niewidziałem żadnej... Może to dlatego że w NK nie grałem

> magiem?

Były chyba trzy :P Które dodawały manę jak dobrze pamiętam. Gorax je sprzedawał :) Jedną chyba
sam sobie przywłaszczał nawet :) (Nosił sam)

To nie jest przywłaszczanie:) Kupiec po prostu nosi przy sobie najlepszą broń jaka ma na składzie. Gdy taką kupisz, będzie nosił inną,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 12:12, Darkstar181 napisał:

To nie jest przywłaszczanie:) Kupiec po prostu nosi przy sobie najlepszą broń jaka ma na składzie.
Gdy taką kupisz, będzie nosił inną,)


No chyba raczej nie :P Z tego co pamiętam, to jeżeli kupiec nosi jakąś broń, którą wcześniej miał na składzie, już jej nie można kupić. Pamiętam, bo już nie raz widziałem taki przypadek.

Np. Fisk. Miał na składzie taką wielką maczugę, chyba Gniew Burzy (albo jakoś tak). Najpierw mogłem ją kupić, jednak gdy do niego przyszedłem poi jakimś czasie ten miał ją na plecach i ja jej nie mogłem już kupić. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy mozna skądś ściągnąć pełną 12 minutową wersję tego filmiku opublikowanego przez Game Star?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użyłem czasu przyszłego jakbyś nie zauważył a oceniać można tylko w czasie terażniejszym.To co napisałem w tym temacie jest tak jakby wylaniem na papier tego co sądze o tej grze.Więc innymi słowy są to moje własne odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 13:04, Probos napisał:

Ja też jestem jednym z tych fanów serii TES i na Oblivionie się zawiodłem więc teraz oczekuje
już tylko Gothica III.

Mash racje Oblivion to nie wypał , ale nie długo wyjada fajniejsze gry np. Crysis , Pray , GOTHICK 3 , dodatek do Aoe , dodatek do F.E.A.R , Widzmin itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 00:53, Darkstar181 napisał:

> Wybaczcie, ale nie mogłem ścierpieć...(odruch zawodowy)
Mówi się zboczenie zawodowe :)))
Przepraszam,ale nie mogłem się powstrzymać:)


- i tu akurat nie masz racji - zwrot ''odruch zawodowy'' jest luźnym określeniem, nie musi wcale nawiązywać do (niezbyt utrwalonego zresztą) związku frazeologicznego ''zboczenie zawodowe'' :P :)

Co do różdżek, czy lasek, to przecież na tym oficjalnym trailerze z E 3 na samym końcu widać wyraźnie jak będziemy ich używać - z tego co pamiętam to takich rzeczy w Gothic 2 nie było, choć same laski faktycznie były w Nocy Kruka...
Mam tylko nadzieję, że magiczne bronie w G 3 nie będą się tak beznadziejnie świecić jak magiczny łuk albo kusza w Nocy Kruka, bo tego się nosić w ogóle nie dało przez te świecące gwiazdki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przywłaszczanie sobie rzeczy przez kupców było denerwujące. Np. grałem paladynem i chciałem kupić kusze patrze Jora ją ma, ale ide do niego jutro i ma ją na plecahc, ale np. w Morroweindzie kupcy przywłaszczali sobie tylko te rzeczy które my im sprzedaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że w Morrowindzie bardzo zabawne było ubieranie rzeczy które sprzedaliśmy kupcom.Raz miałem taką sytuacje że Breton ubrał ekstrawagancką sukienke i żelazny pancerz :].Śmiesznie to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz czy w Gothicu 3 spotkamy takie postacie jak: Urs-chack (chyba sie tak to pisze) ale chodzi mi o tego orka który powiedział o ulu mulu, Thorus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 15:53, wdowiakm napisał:

Zastanawia mnie jedna rzecz czy w Gothicu 3 spotkamy takie postacie jak: Urs-chack (chyba sie
tak to pisze) ale chodzi mi o tego orka który powiedział o ulu mulu, Thorus.

No w Nocy Kruka można był pozwolić Thorusowi odejść, więc pewnie wrócił na kontynent. Może będzie rycerzem w służbie króla. A Ur-Shak był ważną osobą w klanie orkowym, może wesprze hordę orków w ataku na królestwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 15:53, wdowiakm napisał:

Zastanawia mnie jedna rzecz czy w Gothicu 3 spotkamy takie postacie jak: Urs-chack (chyba sie
tak to pisze) ale chodzi mi o tego orka który powiedział o ulu mulu, Thorus.

Hm... moim zdaniem kolesie z PB nie wsadzą nam takich znajomych.. Wydaje mi się ze starych kolegów zobaczymy tylko niektórych z częsci II, bo jakim cudem np. Thorus wydostałby się z koloni? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2006 o 15:58, Cronos napisał:

Hm... moim zdaniem kolesie z PB nie wsadzą nam takich znajomych.. Wydaje mi się ze starych
kolegów zobaczymy tylko niektórych z częsci II, bo jakim cudem np. Thorus wydostałby się z
koloni? :|

Ty chyba nie grałeś w Noc Kruka. Thorus wydostał się z kolonii i pojawił się w obozie bandytów w Jarkendarze. Po zabiciu Kruka jego ostatnia wypowidź wyraźnie daje do zrozumienia że spotkamy go w Gothicu3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thorus był w dwójce i się wydostał z kolonii był przecież w Nocy kruka w obozie bandytów więc mozliwe że się z nim spotkamy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 13:45, Sztywny-pl napisał:

> > Ja sadze ze mi moj sprzet wystarczy do pogrania na maxymalnych detalach
> Ee tam ja mam 2,4 GHz, no ale mam mało ramów (256 DDr) ;/;/ No ale może sobie pogram na
bardzo
> niskiej grafie ;);) A i znacie w miarę dokładne wymagania ?? Jakby co to napiszcie lub
link
> podajcie.
Minimalne wymagania były podane na poprzedniej stronie:
2GHz, 512 MB RAM, grafika GeForce 3/ Radeon8500,DVD.

aha, wiesz ślepne na starość, chociaż mam 15 lat :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 15:58, Cronos napisał:

> Zastanawia mnie jedna rzecz czy w Gothicu 3 spotkamy takie postacie jak: Urs-chack (chyba
sie
> tak to pisze) ale chodzi mi o tego orka który powiedział o ulu mulu, Thorus.
Hm... moim zdaniem kolesie z PB nie wsadzą nam takich znajomych.. Wydaje mi się ze starych
kolegów zobaczymy tylko niektórych z częsci II, bo jakim cudem np. Thorus wydostałby się z
koloni? :|

A jak by sie wydostał Lee z koloni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2006 o 17:38, Lord Riven napisał:

A jak by sie wydostał Lee z koloni ??


Na statku razem z bezimiennym przecież mogłeś go zabrać do załogi w G2:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować