Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2006 o 22:53, com5 napisał:

> niemiecka bedzie we wrzesniu, sa ploki ze polska tez wyjdzie we wrzesniu

Nie wyrobią się z polonizacją. Polska premiera będzie w tkim przypadku najprawdopodobniej w
październiku lub listopadzie, bo żaden szsanujący się gracz Gothica nie zadowoli się wersją
kinową.
My chcemy pełną polonizacje!

Tak ale i bez zmiany dubbingatorów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:50, SD4HJ napisał:

sa ploki ze polska tez wyjdzie we wrzesniu

Jeżeli CDP ma robić pełną lokalizcię ( a niech tylko spróbują wersję kinową zrobić,same napisy) to nie wyrobią się na wrzesień. Najwcześniej w październiku,listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:56, Darkstar181 napisał:

> sa ploki ze polska tez wyjdzie we wrzesniu
Jeżeli CDP ma robić pełną lokalizcię ( a niech tylko spróbują wersję kinową zrobić,same napisy)
to nie wyrobią się na wrzesień. Najwcześniej w październiku,listopadzie.

Dokładnie" lepiej póżno niż wcale"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:55, GohaneX napisał:

wodowiakm skoro nie znasz tej gry nie mozesz stwierdzic ze nie mozna jej porownywac do jeszcze
nie powstalego G3.. zostaly 2 miesiace do premiery... czy nie uwazasz ze informacje podane
przez wydawcow nie sa wystarczajace do porownania informacyjnego?

Nie wystarczające gdyż nie wiadomo jak to G3 wyglada w praktyce, no ale jak chcesz porównywać to porównuj ja ci nie bronie tylko mówie, ze ja bym nie porównywał jeszcze:) Pozdrawiam i przepraszam jeśli uraziłem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:56, GohaneX napisał:

sorki za przekręcenie ksywki :)


Ok nic się nie stało:)) Dobra kończmy z tym offtopiciem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:59, SD4HJ napisał:

No to chyba wiadomo ze chcemy pelna lokalizacje, moze mi cd projekt fundnie na 6 pazdzernika
za free----urodzinki:)

A ja mam nadzieje że Gothic 3 ujży światło dzienne (premiere światową) 16 września - moje urodzinki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wdowiakm tak samo przepraszam jeśli uraziłem ponieważ nie miałem nic złego na myśli chodzi mi tylko o poparcie mojego stanowiska :) Be my friend.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dnia dzisiejszego nie... oczywiście kolekcjonerska a złota... g1 g2 i gnc mozna zakupic w komplecie lecz na całą kolekcjonerska trzeba poczekac conajmniej do grudnia... taki ból/j :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 23:03, com5 napisał:

A wiadomo coś na temat edycji kolekcjonerskiej?

O niej nawet nie wspominano jeszcze. Wiadomo tylko że CDP pytało się graczy na forum jakie chcieliby mieć gadżety dołączone do gry.Ale nie było mowy o EK, czy tez samym podstawowym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 23:04, Darkstar181 napisał:

> A wiadomo coś na temat edycji kolekcjonerskiej?
O niej nawet nie wspominano jeszcze. Wiadomo tylko że CDP pytało się graczy na forum jakie
chcieliby mieć gadżety dołączone do gry.Ale nie było mowy o EK, czy tez samym podstawowym
wydaniu.


Jest przecież możliwość zamówienia przedpremierowego Gothica III, ale jest ono dziwne bo nie ma podnaych żanych dokładnych informacji w przeciwieństwie do Herosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2006 o 23:12, com5 napisał:

Jest przecież możliwość zamówienia przedpremierowego Gothica III,


No właśnie. Co z tego skoro,nie ma żadncyh informacji o wydaniu,nawet tym zwykłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 23:04, Darkstar181 napisał:

> A wiadomo coś na temat edycji kolekcjonerskiej?
O niej nawet nie wspominano jeszcze. Wiadomo tylko że CDP pytało się graczy na forum jakie
chcieliby mieć gadżety dołączone do gry.Ale nie było mowy o EK, czy tez samym podstawowym
wydaniu.


Co powiedzieliscie, bo mnie wtedy nie bylo? A dla nich slowo gracza najawzniejsze wiec pewnie to dadza zebyscie glupoty nie palneli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2006 o 00:25, SD4HJ napisał:

Co powiedzieliscie, bo mnie wtedy nie bylo? A dla nich slowo gracza najawzniejsze wiec pewnie
to dadza zebyscie glupoty nie palneli??

Heh, spokojnie. Wypowiedzieć, to się CDP wypowiedziało,ale ze 2 tygodnie temu chyba. Bo to oni właśnie poprosili o to by zaproponować jakieś gadżety. Jeśłi więc ci chodzi o to czy byli dzisiaj i pytali się jakie ostatecznie gadżety mają być, to uspokój się,bo nkogo z CDP nie było. Nadal prawdopodobnie śledzą wątek i patrzą jakie tu pomysły na dodatki mają forumowicze.
Do samej premiery gry( i to niemickiej) jeszcze przecież jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 00:41, Darkstar181 napisał:



Nie waptie ale jakie zaproponowaliscie te 2 tyg temu?

CDP ja prosze zeby bylo wszystko w kuferku a tam mapa calego swiata taka fajna, i jakas niespodzianka oczywiscie wiadomo ze jakas duza instrukcja do gry mowie o EK caly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Mapy na pewno nie będzie. Prze cała serię, w żadnym z krajów w EK jej nie było. Specjalnie zresztą. To by jednak pospuło zabawę. Wyciągasz taką mapę, i już wiesz jaki jest świat gry, gdzie najważniejsze miejsca, itp. Jakt będe chciał coś wiedzieć, to sam w grze postaram się zdobyć mapę okolicy.

a jak chcesz zobaczyć jakie gadżety proponowano, to zajrzyj jakieś 20 stron wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 10:09, Darkstar181 napisał:

>
Mapy na pewno nie będzie. Prze cała serię, w żadnym z krajów w EK jej nie było. Specjalnie
zresztą. To by jednak pospuło zabawę. Wyciągasz taką mapę, i już wiesz jaki jest świat gry,
gdzie najważniejsze miejsca, itp. Jakt będe chciał coś wiedzieć, to sam w grze postaram się
zdobyć mapę okolicy.

a jak chcesz zobaczyć jakie gadżety proponowano, to zajrzyj jakieś 20 stron wstecz.


Aha no tak wsomie, ale powiedz jakie proponowanio bo niebende kazdej strony 20 w tyl przewieral..bo chyba pamietasz bo to wazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować