Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2006 o 17:21, Darkstar181 napisał:

Sam filmik nie pokazuje nic specjalnego. Znowu ogladamy znaną fortecę górska zajętą przez orków.
Są pokazane przepiekne widoki,niedaleko fortecy znajdują się patrole orków,bardzo ciekawie
wyglądają wnętrza domów... nadal pojawiają sie błedy w grafice(zwróccie uwagę na świece w budynku
w obozie na pustyni,a także na powieszonego paldyna)
Przynajmniej dinozaury się zachowywały normalnie,kiedy bezio zaatakował je z łuku.

W jakiej to mniej wiecej jest rozdzielczości?
Mam straszną ochotę obejrzeć te dinozaury w akcji :)

Ściągnę filmik tej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 17:07, Isar napisał:

> oficjalna prezentacja gothica 3 na Games convention w postaci filmiku zrobiona przez Deep
Silver
> http://live.deepsilver.com/ds/deep-silver-tv/
>
> UWAGA film ma ponad 650MB!!!
>
> właśnie zacząąłem pobierać i soro czasu się jeszcze zejdzie...
W tej prezentacji jest pokazene kilka gier z GC lepiej sciągnoć ten filmik http://gameswelt.de/gc-2006/downloads/detail.php?item_id=58458
zajmuje 70 MB i sam Gothic 3 jest :P

A ten filmik ile trwa?

Dnia 26.08.2006 o 17:07, Isar napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 17:21, Darkstar181 napisał:

Już obejrzałem... nie wiem co Isar miał na myśli mówiąc,że jest to zlepek innych gier... no
chyba że chodziło mu o możliwość ściągnięcia trailerów pozostałych gier ze strony którą podał
Cinus.

No bo przeczytałem news z Gothic Site "Niemiecki dystrybutor, Deep Silver, przygotował dla nas pełne nagrania z kilku prezentacji swoich gier na targach Games Convention. Oczywiście nie pominięto Gothic 3, którego pokaz ujęło kilka kamer, a cały plik Quicktime movie zajmuje 664 MB (!)." z jego treści wynikało że ten filmik co zajmuje 650 MB to zlepek kilku gierek a dalej w newsie było napisane takie coś "Alternatywą jest pobranie mniejszej, trwającej 9 minut i ważącej 69 MB, prezentacji." wiec doszedłem do wniąsku że ten mniejszy plik jest troche gorszej jakości i pokazuje tylko Gothic 3 :D wybaczcie mój błąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 17:26, Sztywny-pl napisał:

> > oficjalna prezentacja gothica 3 na Games convention w postaci filmiku zrobiona przez
Deep
> Silver
> > http://live.deepsilver.com/ds/deep-silver-tv/
> >
> > UWAGA film ma ponad 650MB!!!
> >
> > właśnie zacząąłem pobierać i soro czasu się jeszcze zejdzie...
> W tej prezentacji jest pokazene kilka gier z GC lepiej sciągnoć ten filmik http://gameswelt.de/gc-2006/downloads/detail.php?item_id=58458

> zajmuje 70 MB i sam Gothic 3 jest :P
A ten filmik ile trwa?
>

9 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 17:34, Misiekolxp001 napisał:

A legalnie tak ściągne czy nie. rozchodzi mi się czy legalne jest na dysk?

chyba legalnie nie wiem :P ale raczej tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 17:34, Misiekolxp001 napisał:

A legalnie tak ściągne czy nie. rozchodzi mi się czy legalne jest na dysk?


oczywiscie że jest legalnie, toż nawet z boku napisali jak na dysk ściągnąć ;) tyle, że po niemiecku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 17:45, Sztywny-pl napisał:

Nie wiem co jest grane, w tym 70mb filmiku daję "zapisz element docelowy jako" i nic się nie
dzieje :(.

nie wiem w czym problem mi się ładnie ściąga za 10 min będzie na dysku... zresztą tam z boku masz instrukcje... ale po niemiecku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie obejrzałem ten mniejszy filmik, na drugi (większy) jeszcze z godzinę muszę poczekać.
filmik jest dobrej jakości mimo, że kamerą zgrywany, pokazane są głónie tereny pustynne, były walki na miecze, na tym filmie zauważyłem coś czego wcześniej nie widziałem, a mainowicie, że jak bohater walczył z innym npcem to jak został pchnięty mocno mieczem przez npca to przez chwilę się zachwiał i go odrzuciło trochę do tyłu, to całkiem fajny element walki, a co do walk ogóólnie to dalej widać jakby bohater był wolny :/ poza tym gra się czasem przycinała, co jest niczym nowym, za to po raz pierwszy zobaczyłem nowe potwory lwy. była też walka z orkami, najpierw bohater odszedł do nich i strzelał złuku, ale orkowie go nie atakowali podczas gdy można było ich spokojnie z łuku daej nawalać :/ dopiero jak orków zaatakowało się mieczem to kontratakowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja też właśnie obejrzałem filmik, w zasadzie nic nowego się nie dowiedziałem tylko widziałem dwa nowe potwory wszystko były by fajne gdyby nie to AI orków, jak widze wogóle nie ma animacji wody jeszcze :P stoi ta woda i się nie rusza i za mało krwi jest :P jak by to wszystko poprawili było by extra i super. co do tej wody to napewno poprawia ale ta wolna walka napewno już tak zostanie trudno :/ ale nie narzekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z ceną???? Dalej nie wiadomo ile będzie kosztować???? W internecie znalazłem różne ceny (w innych sklepach), a w gram.pl jeszcze jej nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 18:25, Blade2 napisał:

A jak tam z ceną???? Dalej nie wiadomo ile będzie kosztować???? W internecie znalazłem różne
ceny (w innych sklepach), a w gram.pl jeszcze jej nie ma....

no bo nie wiadomo jaka jest cena jeżeli CDP ustali cene napewno na gram.pl pojawi się news :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 18:26, Isar napisał:

no bo nie wiadomo jaka jest cena jeżeli CDP ustali cene napewno na gram.pl pojawi się news
:P

W to nie wątpię, ale w innych sklepach już jest cena a w tym jeszcze nie.

PS: Proszę Was niech Gothic III nie kosztuje więcej niż 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 18:32, Blade2 napisał:

> no bo nie wiadomo jaka jest cena jeżeli CDP ustali cene napewno na gram.pl pojawi się
news
> :P
W to nie wątpię, ale w innych sklepach już jest cena a w tym jeszcze nie.

PS: Proszę Was niech Gothic III nie kosztuje więcej niż 100 zł.

Najpewnie 100 będzie kosztować zwykła edycja.EK trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować