Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

To znaczy braku istnienia smoków nie neguję i sam bym ucieszył się natrafiając na takie osobniki :).
Sądzę tylko, że nie powinny one odgrywać głównej roli w fabule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 13:28, GOTHICmitUnS_MODED napisał:

Czy ktoś wie na jakim sprzęcie grali w G3 na GC? Widać że gra przycina renderowanie trawy
też tak sobie w ogóle wiekszych pozytywów nie widzę oprócz możliwości celowania łukiem czasu
w prawdzie jeszcze torche mają ale nie wygląda to zbyt różowo !


Trzeba przyznać, że kompy były (jak na takie targi) cienkie.
Niestety zauważyłem tylko 2Ghz i 512 RAM, nie przyjrzałem się karcie graficznej, ale nie sądzę aby była zbyt dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 13:56, Backside napisał:


Trzeba przyznać, że kompy były (jak na takie targi) cienkie.
Niestety zauważyłem tylko 2Ghz i 512 RAM, nie przyjrzałem się karcie graficznej, ale nie sądzę
aby była zbyt dobra.


To super! Jeśli na takim sprzęcie działa Gothic 3, to mi na pewno pójdzie i to na wysokich detalach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie obejrzałem ten filmik w 259 megowy i jest całkowicie nowy, dzięki dużej rozdzielczości widać, że tekstury w niektórych miejscach są dosyć słabe, mam andzieję, że to poprawią, chyba, że to były nieskie detale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że w tym nowym (259 megowym) filmiku, postacie nie ruszają ustami podczas rozmowy!? Dziwne, mam nadzieję, że w ostatecznej wersji zostanie to zmienione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem ten 259 MB filmik.Super!Szczególnie jak dasz na pełnym ekranie.Czułem, jakbym sam w nia grał.Bardzo fajny.A teraz czekam na ten drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji widać, że Gothic 3 ma obecnie GIGANTYCZNE wymagania. Na sprzęcie: Athlon 64 4000+, GF 7800 GTX, 2 GB RAM da się pograć jedynie na średnich detalach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 13:56, Backside napisał:

> Czy ktoś wie na jakim sprzęcie grali w G3 na GC? Widać że gra przycina renderowanie trawy

> też tak sobie w ogóle wiekszych pozytywów nie widzę oprócz możliwości celowania łukiem
czasu
> w prawdzie jeszcze torche mają ale nie wygląda to zbyt różowo !

Trzeba przyznać, że kompy były (jak na takie targi) cienkie.
Niestety zauważyłem tylko 2Ghz i 512 RAM, nie przyjrzałem się karcie graficznej, ale nie sądzę
aby była zbyt dobra.


No to gra na takim sprzecie chodzila plynnie i wogle!?! No to kto tu mowi o duzych wymaganiach! tylko sie prz trawie zatnie to ma mx mniejsze od oblivionA!! ha ha i niby mial byc procek 3ghz zeby chodzilo na norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 14:58, Mr Black napisał:

Przy okazji widać, że Gothic 3 ma obecnie GIGANTYCZNE wymagania. Na sprzęcie: Athlon 64 4000+,
GF 7800 GTX, 2 GB RAM da się pograć jedynie na średnich detalach!!

a gdzie tak pisze??? jak jeden koles co był na targach mówi ze tam grali na 2.ghz. i 512 ram... i nie wiadmomo na jakiej grafie...
wiec nie wiem z kad ty to sobie wymysliłes... jak niedawno jeden z pracowników pow ze do grania w 1024x768 wystarczy 3.ghz 1,5gb ram i 7800GT... to z kad ty to wzołes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 14:58, Mr Black napisał:

Przy okazji widać, że Gothic 3 ma obecnie GIGANTYCZNE wymagania. Na sprzęcie: Athlon 64 4000+,
GF 7800 GTX, 2 GB RAM da się pograć jedynie na średnich detalach!!


,LOL kto ci to mowil?! na 1000000000% nie na moim sprzecie patrz nizej sadze ze juz bende grac na max pozaym backside napisal na czym grali chociaz neiwiem skad ma te info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 15:15, marlin15 napisał:

> Przy okazji widać, że Gothic 3 ma obecnie GIGANTYCZNE wymagania. Na sprzęcie: Athlon 64
4000+,
> GF 7800 GTX, 2 GB RAM da się pograć jedynie na średnich detalach!!
a gdzie tak pisze??? jak jeden koles co był na targach mówi ze tam grali na 2.ghz. i 512 ram...
i nie wiadmomo na jakiej grafie...
wiec nie wiem z kad ty to sobie wymysliłes... jak niedawno jeden z pracowników pow ze do grania
w 1024x768 wystarczy 3.ghz 1,5gb ram i 7800GT... to z kad ty to wzołes...


Do grania na minimalnych ale w scieme jaada! To chyt taki za ktory palca geforce i ati zeby ludzie kupili nowy sprzet nie zauwazliscie tego? To czemu niby oblivno wychodzilo ze mi na srednich pojdie a plyynie dziala na wszystko na max tylko cienie wylonczone ktore zle dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 15:18, SD4HJ napisał:

> > Przy okazji widać, że Gothic 3 ma obecnie GIGANTYCZNE wymagania. Na sprzęcie: Athlon
64
> 4000+,
> > GF 7800 GTX, 2 GB RAM da się pograć jedynie na średnich detalach!!
> a gdzie tak pisze??? jak jeden koles co był na targach mówi ze tam grali na 2.ghz. i 512
ram...
> i nie wiadmomo na jakiej grafie...
> wiec nie wiem z kad ty to sobie wymysliłes... jak niedawno jeden z pracowników pow ze
do grania
> w 1024x768 wystarczy 3.ghz 1,5gb ram i 7800GT... to z kad ty to wzołes...

Do grania na minimalnych ale w scieme jaada! To chyt taki za ktory palca geforce i ati zeby
ludzie kupili nowy sprzet nie zauwazliscie tego? To czemu niby oblivno wychodzilo ze mi na
srednich pojdie a plyynie dziala na wszystko na max tylko cienie wylonczone ktore zle dzialaja



no ja włąsnie nie wiem co jest..... ale według mnie to ta gra nie pokazała całego uroku na GC... skoro tam były takei słabe kompy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ziomale i ziomaliska widzieslciie tego trailera 260 mb? i wogle wszystkie inne? widac ze oblivion mial lepsza grafike! jestem fanem gothica i powiem ze sie nawet ciesze ze oblivion mial lepsza grafe bo chociaz mi oblivion chodzil na max detalach ale gothic to wszystkie walki sa na zewnatrz i tak pieknej grafy niema jak mowiono i jak na screenach moze to i dobrze bo grafa jest mimo wszystko fajna i licze na max detale ktore najprawdopodobniej bende miec a gra wzglem grafiki ejst zrobiona wiec nikt mi nie powie teraz ze ma wieksze od obliviona wymagania skoro grafika jest slabasza TEZ jestem fanem gothic wiekszym od seri elder scorls zeby niebylo! bo zaraz bedzie a gdzie tam nie ma se co wmawiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 15:15, marlin15 napisał:

> Przy okazji widać, że Gothic 3 ma obecnie GIGANTYCZNE wymagania. Na sprzęcie: Athlon 64
4000+,
> GF 7800 GTX, 2 GB RAM da się pograć jedynie na średnich detalach!!
a gdzie tak pisze??? jak jeden koles co był na targach mówi ze tam grali na 2.ghz. i 512 ram...
i nie wiadmomo na jakiej grafie...
wiec nie wiem z kad ty to sobie wymysliłes... jak niedawno jeden z pracowników pow ze do grania
w 1024x768 wystarczy 3.ghz 1,5gb ram i 7800GT... to z kad ty to wzołes...



Na końcu nowego filmiku (tego 259 megowego) jest napsane na jakim sprzęcie i w jakich detalach grano w Gothica 3 podczas jego kręcenia. Więc nic nie ściemniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 16:05, LordJuve napisał:

Dobra, na filmiku pisze(widzialem to juz wczoraj), ale mowia ze na GC BYŁY TYLKO komputery
z procesorami 2 GHz i 512 MB ramu, wiec ktos tu sciemnia...8)


Wolałbym, żeby to na filmiku ściemniano. Ale jakoś dziwne wydaje mi się, żeby na takich targach jakimi są GC, były tak słabe komputery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 16:10, Mr Black napisał:

Wolałbym, żeby to na filmiku ściemniano. Ale jakoś dziwne wydaje mi się, żeby na takich targach
jakimi są GC, były tak słabe komputery...


Oczywiscie ja też wolalbym, to oczywiste, nie wiem, ktos ponoc był na GC i wypowiadal się tutaj, moze ta osoba(by) wypowie sie tutaj na ten temat?
Mozliwe, ze gazeta klamie, dostali kase za to, ze podali nierealny konfig lub cos przeklamali. Choc takie slabe kompy na GC, tez mi sie nie widzi. Ktos wie cos wiecej na ten temat?

Aha, nie tak dawno PC Action podalo zalecane wymagania G3 i byly one znacznie NIZSZE niz te ostatnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować