Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warner Bros. ujawnia wyniki Batman: Arkham City

11 postów w tym temacie

Trochę się dziwie czemu to sie tak dobrze sprzedało ,sama gra choć dobra to jednak nie natyle by się nią podniecać.Etapy widać że skrojone pod samego batmana czyli"wszędzie się mogę dostać",klockowate i sztuczne ,przypominają plansze jakiegoś platformera coś jak te stare Tomb Raidery chop tu chop tam lipa i oldschool .Jednak reklama dzwignią handlu co widac po tej gierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 12:19, rosomak666 napisał:

lipa i oldschool


Własnie to jest w tej grze njamniej lipne (a najbardziej miodne) że jest oldschool :P Bo nie dostajemy kolejnej gry dla matołów, która posiada jedną, jedyną słuszną ścieżkę, w dodatku zaznaczoną na czerwono i gigantyczną strzałką "TĘDY DALEJ!", tylko wymaga nieco pomyslunku.

Moim zdaniem sukces w pełni zasłużony, bo gra pod każdym względem dopracowana w najmniejszych szczegółach (no, może nieco graficznie miejscami kuleje, ale to spuścizna konsolowego pochodzenia niestety...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jakaś prowokacja ale co mi tam.
Fabuła jest naprawdę dobra. Nie mamy tutaj czarno-białych podziałów, nawet Batman momentami wydaje się nie wiedzieć co zrobić. Jego romans w grze jest lepiej skrojony i bardziej widoczny w ciągu pierwszych kilku sekund spotkania z ukochaną niż w grach w BioWare, które podobno słyną z romansideł. Walka jest przednia - nie nudzi się, ale też nie jest prosta. Wystarczy wspomnieć fragment z Jokerem w jego fabryce. Elementy infrastruktury odpowiadające Batmanowi to zwyczajny klimat miasta Gotham, więc nie wiem czy po prostu nie rozumiesz uniwersum czy jesteś yntelygentny.
Gra niedoceniana i jak dla mnie - gra roku.
Więc owszem, jest "czym" się podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 14:15, rosomak666 napisał:

Tak czy tak następnego Batmana widziałbym jako sandboxa.

Ehem a czym były B:AA i B:AC oO ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować