Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TES V: Skyrim dominuje na gali Interactive Achievement Awards

31 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2012 o 11:01, Kadaj napisał:

Bo są niszowe i mainstream olewa je od dawna?
A że ludzie są z natury leniwi i wolą krótsze słowa, to "action-adventure"->"adventure".
;p


Masz rację, ale co mnie to gówno obchodzi? Jeśli ma to być poważna gala, to nie powinna patrzeć na "hajpowanie" gier. Nie ważne, czy znana, czy nie. Powinno sie zagrać w jak największą liczbę gier, na jak największej liczbie platform, potem oceniać. Lecz co poradzimy, możemy co najwyżej ponarzekać na forum. Tylko martwi mnie trochę, że ludzie, którzy powinni być znawcami gier, robią takie rzeczy. Świadomość ludzi o branży jest mała, do niczego dobrego to nie doprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, eee... ale Orc must Die nie jest ani strategią ani tym bardziej symulacją, więc nagrody w tej dziedzinie wogóle dostać nie powinien. Co do Skyrim - polecam powykonywać zadania choćby dla Gildi Złodzeji. Fabuła w tej grze i jest ona bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna dziwna gala z dziwnymi kategoriami :D moim zdaniem powinni jeszcze opisywać o co w danej kategorii chodzi... Dla mnie Skyrim jak najbardziej Grą Roku, zagrałem w niego jeszcze przed tym całym hypem i i tak mnie niesamowicie wciągnął i mi się podobał. Ale reszta nagród dla niego to moim zdaniem w złych kategoriach została przyznana ;) Nie zauważyłem w nim jakichś wybitnych osiągnięć w opowieści, bo np zadania dla gildii są dużo słabsze niż w poprzednich częściach. Za to powinien zgarnąć nagrodę za osiągnięcia artystyczne, o ile oczywiście dobrze tą kategorię rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 11:22, Wojman napisał:

No, eee... ale Orc must Die nie jest ani strategią ani tym bardziej symulacją, więc nagrody
w tej dziedzinie wogóle dostać nie powinien. Co do Skyrim - polecam powykonywać zadania
choćby dla Gildi Złodzeji. Fabuła w tej grze i jest ona bardzo fajna.


Fajna. To najwięcej, co można o niej napisać. Podziwiam tło. To naprawdę wielki świat, wojny, sojusze, różne rasy... Ale tu chyba bardziej powinno chodzić o główny wątek. Tak czy inaczej, w poprzednim roku wyszły gry lepsze fabularnie, ja wiem - gusta, gusta, ale bez przesady. Trzeba być ślepym, by nie widzieć, że Skyrim mimo tego, że ma fajną fabułę, to jednak pod tym względem nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybitne osiągnięcia w opowieści ląduje do skyrima?

proszę was. naprawdę ciekawe misje nie będące powtarzaniem w kółko tego samego mógł bym policzyć na palcach jednej ręki..: misje dla czarnego bractwa [choć koniec za bardzo przesadzony jak dla mnie] i gildii złodziei. główny wątek nudny bo nawet walka z finalnym bossem nie była czymś ciekawym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 11:22, j4cko napisał:

Strategiczna/symulacyjna gra roku i wygrywa Orcs must die! ? lol...


Dokładnie, inne kategorie/nominacje/zwycięzcy mogą być kontrowersyjne, ale to jest jawna kpina. Ciekawe w jaki sposób jury wybiera zwycięzców, bo chyba w te gry nie grają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybitne osiągnięcia w opowieści:
TES V: Skyrim - WTF?! Owszem, gra nie jest jakaś badziwna fabularnie, ale choćby Bastion ją przewyższa...

Gra dystrybuowana drogą cyfrową:
Wygrana Bastionu mi pasuje, ale chciałbym się dowiedzieć co tu w ogóle robi Orcs Must Die? Gra była sprzedawana również w pudełkach, tak więc do tej kategorii można także zaliczyć Assassin''s Creed Revelations czy po prostu Portal 2...

Strategiczna/symulacyjna gra roku:
Orcs Must Die? Co?! W sumie to w grze trzeba trochę planować, ale do strategii jeszcze jej brakuje. O symulacji nie wspominając...

Przygodowa gra roku:
Jak dla mnie powinni zmienić nazwę. Tutaj bardziej pasuje action-adventure

Wybitne osiągnięcia w kierunku artystycznym:
Bardziej jestem za Rayman Origins

Wybitne osiągnięcia w reżyserii gry:
I po raz kolejny Skyrim niesłusznie zdobywa nagrodę.

Podsumowując całą tą "wybitną" galę - wszystko nastawione na kasę i hype. Nie dostrzegają mniejszych gier, a jedynie te, które się dobrze sprzedały i były tworzone przez wielkie studia. Ciekawe czy jury ograło chociaż połowę z wymienionych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować