Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2008 o 15:29, Piotrbov napisał:

Prawdę mówiąc, ja bym z chęcią pojechał na to ESWC, tylko nie wiem, jak z rodzicami,
i nie wiem jak będzie z noclegiem.

Właśnie nocleg to też problem bo nie wiadomo....czy Liq może drugi raz nas gościć jeśli oczywiście jest mowa o Liqu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, wysłałem maila! Szerszeń Mistrzu, szykuj torbę, Twój wierny chowaniec wesprze Cię w walce ze smokami, Stworami (bez urazy :P ) i wszystkim innym. Jeszcze brata zabieram, będzie nas osłaniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale do teamu wczoraj przyjąłem SSj2-, ponoć dobry zeń kapłan, może się przydać kiedy HP zejdzie do niebezpiecznie niskiego poziomu. A torbę wykombinuję, jakąś. :)
Fajnie mieć chowańca. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiła ''mała, kosmetyczna i mało znacząca'' (:P) zmiana.

Magi (niedziela)
Sam, Fisherem również zwany, ale nigdy bez członu pierwszego (sobota i niedziela only, w poniedziałek mnie nie uświadczycie ;))
matiz123 (sobota i niedziela)
pizmak [sobota i niedziela jeśli już]
ThIS iS ThE pLaCE foR YoU (?)
Baal Namib (Też raczej tylko niedziela, bo w sobote to pewnie jak na PGA będzie... :-P
Nermi i Muchahaha (tylko i wyłącznie sobota)
Samildanach (sobota i niedziela a noc spedzona w samochodzie):D
siepu (jeśli gramy się wybierają i nie będzie kataklizmu na uczelni - sobota i niedziela)
dawidos170, czyli po prostu Dawid(oba dni, znaczy, jeśli będzie, to i sobota, i niedziela)
SSj2 (raczej sobota i ranek niedzielny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magi (niedziela)
Sam, Fisherem również zwany, ale nigdy bez członu pierwszego (sobota i niedziela only, w poniedziałek mnie nie uświadczycie ;))
matiz123 (sobota i niedziela)
pizmak [sobota i niedziela jeśli już]
ThIS iS ThE pLaCE foR YoU (?)
Baal Namib (Też raczej tylko niedziela, bo w sobote to pewnie jak na PGA będzie... :-P
Nermi i Muchahaha (tylko i wyłącznie sobota)
Samildanach (sobota i niedziela a noc spedzona w samochodzie):D
siepu (jeśli gramy się wybierają i nie będzie kataklizmu na uczelni - sobota i niedziela)
dawidos170, czyli po prostu Dawid(oba dni, znaczy, jeśli będzie, to i sobota, i niedziela)
SSj2 (raczej sobota i ranek niedzielny ;))
Drakkainen666 (sobota-niedziela ale nie jestem pewien- po 1) czy w ogóle pojade, po drugie jak to bedzie wyglądać z noclegiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pojęcia. Możliwe, że po prostu wrócę do domu w sobote i pojadę w niedziele jeszcze raz. Jeśli by Ci tak pasowało, to mógłbym Cię przenocować. Spytam rodziców, ale na 90% się zgodzą. Bilet kosztować będzie około 15zł. około 60km, 1h drogi ;-) mogę jeszcze przyjąć z 1 osobę, jeżeli będzie potrzeba. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:42, Baal Namib napisał:

Ja nie mam pojęcia. Możliwe, że po prostu wrócę do domu w sobote i pojadę w niedziele
jeszcze raz. Jeśli by Ci tak pasowało, to mógłbym Cię przenocować. Spytam rodziców, ale
na 90% się zgodzą. Bilet kosztować będzie około 15zł. około 60km, 1h drogi ;-) mogę jeszcze
przyjąć z 1 osobę, jeżeli będzie potrzeba. ;-)


A masz stół do bilarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:34, Piotrbov napisał:

Mam takie pytanie. Jeśli ktoś jedzie na ESWC na cały weekend to gdzie nocuje?


Fajnie jest mieć koleżanki we wszystkich miastach w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 20:44, lurynowicz napisał:

taki malutki, z kiosku za 7,90zł ;)

A skąd wiesz co mam ? ;-) Miałem kiedyś, ale nie z kiosku... Jest dużo innych atrakcji. Np. mogę nauczyć podstaw grania w DnD (Dungeons & Dragons). Bardzo fajna gra RPG (papierowa). Co prawda dużo nie uda się zrobić, ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2008 o 22:55, Baal Namib napisał:

A skąd wiesz co mam ? ;-) Miałem kiedyś, ale nie z kiosku... Jest dużo innych atrakcji.
Np. mogę nauczyć podstaw grania w DnD (Dungeons & Dragons). Bardzo fajna gra RPG (papierowa).
Co prawda dużo nie uda się zrobić, ale zawsze coś.

no ja tez tam bede (i pewnie bede kimal w aucie:p) to bardzo chetnie ustawie sie na krotka szybka partyjke w D&D gdyz uwielbiam ten system:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grywasz w DnD ? Mozę, jak uda mi sie załatwić, to otworzymy kanał na IRCu i tam będziemy grać. O ile znajdzie się grono wielbicieli i graczy, chętnych pograć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zmienila sie nieco sytuacja zawodowa. Nie wiem jak to bedzie z mozliwoscia urlopu w lipcu. Jesli uda sie to bede na calym zjezdzie, a w najgorszym przypadku bede od piatku w nocy do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 01:35, Baal Namib napisał:

Grywasz w DnD ? Mozę, jak uda mi sie załatwić, to otworzymy kanał na IRCu i tam będziemy
grać. O ile znajdzie się grono wielbicieli i graczy, chętnych pograć :-)

owszem grywam:) uwielbiam wrecz ta gre:) jednak jakos ostatnio ekipa mi sie rozsypala i nie za brdzo mam z kim;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować